Sprej Good Niter recenze

0

Sprej proti chrápání? Že to nemůže fungovat? Ale jistě, že nemůže, to byste se jen zbytečně nachytali. Před produktem se vzletným názvem Good Niter varují i mnozí čeští lékaři.

Nakonec, malá lahvička spreje vyjde „jen“ na necelých devět stovek (sleva navíc není zanedbatelná, údajná původní cena se blíží astronomické hranici dvou tisíc korun).

Složení by potom muselo být přímo zázračné.

Co vlastně Good Niter obsahuje?

Extrakty z bylinek, které si snadno vypěstujete na okenním parapetu během několika dnů.

Stoprocentní přírodní složení je sice zaručeno, ale na druhou stranu, dokážou světoznámé bylinky omezit chrápání? Lékaři i další odborníci jsou samozřejmě skeptičtí.

good-niter-recenzeExtrakt z máty peprné, meduňky nebo šalvěje a kyselina hyaluronová společně s vitamínem E.

Opravdu, mohou potlačit nespavost nebo trochu uvolnit dýchací cesty v době chřipky a nachlazení, zmírní často také třeba i dlouhodobý stres a úzkost.

Nejsou ovšem všemocné, Good Niter je tedy jasným podvodem.

Sprej má hodnotu maximálně v řádu desetikorun, vonné silice si můžete vypěstovat z rostlin klidně i doma a jistě nemá smysl dávat devět stovek za něco, co ani nebude fungovat – a ví to jistě úplně všichni.

Trh navíc zaplavily i čínské padělky původně amerického přípravku, kde je složení bohužel celkem nejisté.

Má mít prokázanou až osmihodinovou účinnost, zastavit chrápání doslova napořád, prostě ho utlumit až prakticky na nulu. Stačí vstříknout do úst – tedy prý!

Jistě, sprej je zcela bez chemikálií, v tomto směru se asi dá producentovi důvěřovat. Na druhou stranu, nefunkční placebo skoro za tisícovku, o tom je jistě škoda zdlouhavě mluvit. Alespoň, že doprava zboží je při objednávce bezplatná…

“Brutálny podvodný portál propagujúci akýsi zázrak menom Good Niter proti chrápaniu na doméne www.news-informer.com nesúci logo akéhosi THE HERALD, sa snaží vyzerať ako magazín. To logo je odporné. Webstránky príšerné a miera zavádzajúceho obsahu neúnosná. Má viacero sekcií, odkliky, fotografie a rôzne akože články. V skutočnosti na tomto magazíne nie je absolútne nič pravdivé.” – https://hoax.sk/pripravok-proti-chrapaniu-good-niter-cez-podvodny-marketing/

Garance vrácení peněz je jen relativní. Obrátit se na ČOI je velmi složité, vložené prostředky jen tak zpět nedostanete.

Nepřehlédněte:  Recenze na Vagifem

Pokud jste naletěli, budiž alespoň něco podobného poučením pro příště, podvodných firem tohoto druhu je žel docela dost!

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo