Sting reality

-13
Aktualizováno

V dnešní recenzi bych se rád zaměřil na firmu, která funguje v oblasti realit a zprostředkovává prodeje a pronájmy nemovitostí. Realitní kancelář Sting rozhodně nepatří mezi nováčky na trhu, fungují u nás už od roku 1997 a mají pobočky po celé republice. Já jsem využil jednu z jejich poboček při hledání pronájmu.

sting recenzeJejich nabídku jsem našel na serveru Sreality.cz a tak jsem kontaktoval makléřku a zeptal se na některé doplňující informace.

Asi během 24 hodin jsem dostal odpověď s potřebnými informacemi a protože mi takhle nabídka vyhovovala nejlépe, dohodli jsme se na osobní schůzce.

Realitní makléřka dorazila včas, o několik minut dříve v reprezentativním autě i dresscode. Během prohlídky nemovitosti bez problému dodala všechny potřebné informace a nic netajila, ani na obchod nijak netlačila.


Protože mě nemovitost zaujala, rozhodl jsem se, že do pronájmu půjdu. Ozval jsem se tak znovu makléřce, která poté vystavila rezervační smlouvu.

K této smlouvě bylo potřeba složit 8000 Kč, což byla cena jednoho měsíčního nájmu. Tato částka fungovala jako provize za služby realitní kanceláře Sting, já jsem nic dalšího neplatil.

Realitka zajistila všechny potřebné formality a jejich advokáti vyhotovili smlouvu o pronájmu, kterou jsem podepisoval při platbě kauce a prvního pronájmu. Od té doby jsem služby Sting nevyužil, ale nebylo to ani potřeba, vše je bez problému.

Já osobně mám tedy s jejich službami zkušenost dobrou a nemůžu jim nic vytknout. Jednání makléřky i dalších pracovníků bylo profesionální a s ničím nebyl problém.

A jaké jsou vaše osobní zkušenosti s realitní kanceláří Sting?

Vendula

No nevím jak ostatní, ale já jsem přes Sting prodávala i kupovala a byla jsem nadmíru spokojena…. vždycky záleží zřejmě na jakého obchodníka narazíte… každopádně nelze jim upřít jejich velikost a marketingovou podporu… navíc je mi včela sympatická… takže podvodníci? … to asi nebude firma o 200 lidech… a pokud se vám zdá, že je něco podvod… proč to podepisujete… je to o vaší lidské blbosti….!!! a paní Marie … vy konkrétně… vypadáte, že jste toho rozumu moc nepobrala… proč by vám blokovali prodej co by z toho asi měli…. závěrem mohu jen poděkovat jihlavské pobočce, protože tam jsem byla nadmíru spokojena

Viktor

Nepřehlédněte:  ALKSTAV recenze

Absolutne nesolidni, neodborna RK, vubec nechapu, jak mohou fungovat. Jedne me zname chteli vykoupit rodinny dum a nabidli ji strasne malo penez, ale jejich makler rekl, ze uz maji kupce, ktery jim zaplati daleko vic. Jak je to mozny-maji hajit zajem klienta preci, majitele nemovitosti a kdyz resi soucasne vykup, tak toto z etickeho hlediska preci porusuji. Vydelaji na vykupni cene, protoze je spekulativni a zaroven jim kupujici uhradi provizi, protoze mu prodaji vykoupenou nemovitost, divne vazne…..

Vasek

Take nemam dobrou zkušenost. Paní makléřka dobrá, ale celková politika firmy příšerná. Vybral jsem si byt, o ceně jsem byl ujištěna a o 2 hodiny později byt o desitky tisíc dražší, že prý jiný kupec nabídl více. Takže ve finale brali provizi od kupujiciho i od prodavajiciho. Všechny smlouvy, které firma vypracovala, byly silně jednostranné ve prospěch RK.

Hedvika

My jsme se Stingem přišli do kontaktu 2x, jednou jsme prodávali dům a podruhé jsme prodávali byt – v obou případech jsme byli velice spokojení, jak velmi rychle a přesně pracovali!!

Sting reality
5 (100%) 1 hlasů

43 komentářů
 1. Zdravím,
  Taky bych chtěl něco napsat co jsem měl za zkušenost -> v řečnění to celkem šlo, ale to bylo vše. Informace o nemovitosti byly a samozřejmě špatné a neověřené, vše ostatní si musíte zjistit sami protože vám to neřeknou nebo nechtějí říct ( to co potřebujete vědět ke koupi jako budoucí kupce ), smlouvy ve prospěch RK jednoznačně a za velkou provizi, kdyby alespoň byli profesionální, tak se to dá zkousnout. A stejně nakonec z koupi sešlo, protože RK něco slíbila, ale nedodržela, takže kdybych mohl hodnotit celkově tragédie. Bohužel jak nebude na RK celkově metr ze strany státu, lepší to nebude…

 2. POZOR! NEVRÁTÍ REZERVAČNÍ POPLATEK, I KDYŽ ŽÁDÁTE O JEJICH PŮJČKU A NESCHVÁLÍ JI VÁM (což je ve smlouvě). Vyloženě lžou v podmínkách smlouvy, podávají poloviční informace o nemovitosti, nechtějí nic řešit. Nepomohou, naopak na vás vytáhnou právníka. Hlavně paní vedoucí Římanová a makléřka Pavláková nemají ani špetku lidského přístupu a pochopení. Tato rádoby značková realitka jen umí zinkasovat zálohu. Vyberte si nemovitost jinde a hlavně nic nepodepisujte a neunáhlete se jako my…“Jsou tady ještě jiní zájemci, tak co, rezervujete??“

 3. Sting je pro mne bohužel veliké zklamání, v inzerátu byly uvedeny nepravdivé věci, velmi neseriozní jednání od makléřky, telefonicky domluví něco jiného, do rezervační smlouvy napíše zase něco jiného, smlouva napsaná nekvalitně, makléřka požadovala ten samý den co ji zaslala smlouvu podepsat a zaplatit zálohu, poté co jsme ji chtěli předat našemu právníkovi na kontrolu byl rezervovaný dům náhle prodaný jinému zájemci. I přesto jsme už zbytečnou smlouvu předali ke kontrole a právník našel dost nestandardních věcí. Předpokládám že je to selhání makléřky, každopádně nedoporučuji.

  • Souhlasím s Vámi není to seriozní realitni kancelář . Sousedce tato realitka , inzerovala prodej domu ,cenu si vycucala z prstu ., nakonec neprodala ( inzerovala týden) a to tvrdila pokud se nemovitost neprodá nic se neučtuje , učtuje se tehdy až se nemovitost prodá !!!!!! Nakonec se dům neprodal a realitka si sprostě po sousedce vyučtovala s DPH 24 200,- Kč . A když se slušně dotázala , proboha za co ???? Začal ji vyhrožovat jejich právník z Olomouce. Odpovědědi se jí dosud nedostalo.

 4. Naprosto neprofesionální práce makléře, Inzeráty plné chyb (2 ze 3 inzerátů obsahovali zásadní chyby) a fotky naprosto nedostatečné vzhledem dispozici nemovitosti, makléř nebyl ochoten zjistit dostupnost připojení k internetu ani mi sdělit přesnou adresu bez domluvení prohlídky.
  Dále zasílání nabídkových emailů na jiné nemovitosti, přestože jsem k tomu nikdy nedal souhlas a nepříjemné vystupování makléře. Vyhněte se této RK obloukem o co největším poloměru.

  • Dobrý den pane Honzo.
   Velmi těžko se mi vyjadřuje k uvedenému problému, pokud neznám samotný případ. Každopádně obecně máte pravdu v tom, že pokud byla v inzerátu chyba (gramatická), je to problém společnosti STING a tento problém se pokoušíme pravidelně monitorovat a situaci zlepšovat. Pokud byla v inzerátu věcná chyba, může a nemusí být uvedená skutečnost chybou makléře, protože jako zprostředkovatel přebíráme informace od klienta a v některých případech neověřitelné. Pokud byla věc ověřitelná, je to chyba bezesporu makléře a situaci měl ihned napravit. Stejně tak, pokud Vám byla zaslána nabídka jiné nemovitosti, o kterou jste neměl zájem.
   Co se týče informací o adrese nemovitosti, pak takovou skutečně nepodáváme a nehodláme podávat. Vycházíme z požadavků prodávajícího, který mnohdy nechce, aby mu do nemovitosti „chodili“ neprověření lidé a aby jej navštěvovali klienti, kteří o nemovitost nemají skutečný zájem (případní spekulanti), popřípadě mají zájem pouze o některé části movitých věcí.
   Pane Honzo, poprosil bych Vás, zda byste na mou osobu mohl e-mailem (na stránkách RK STING) zaslat bližší informaci o jakou nemovitost u jakého obchodníka se jednalo, abych mohl situaci s uvedeným řešit a případně se situace neopakovala.
   Příjemný den přeji.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

 5. Dobrý den, sami jsme využili služby výkupu nemovitostí po tom, co jsme dlouho nemohli prodat naší chalupu – popravdě v né zrovna atraktivní lokalitě. Nejdříve jsme skočili na lep několika realitním kancelářím, které v podstatě jen stály o získání nemovitosti do nabídky ke zprostředkování. Ale nic se nedělo. Pak jsme dostali doporučení na FESTONE http://www.festone.cz/vykup-nemovitosti/ a jejich výkup nemovitosti za hotové, tak jsme to zkusili. I když se prodej protáhl, protože nám do toho skočila exekuce, tak jsme vcelku brzy dostali peníze. Co z toho plyne? Na začátku našeho nabízení jsme začínali úplně na jiné ceně, ale po téměř dvou letech jsme chalupu prodali tímto způsobem. Takže vědět to na začátku, ušetřili bychom si spoustu nervů a prodali hned tímto způsobem!

 6. Zkusenost Znojmo – hulvati jedna radost!!! Smlouvu kterou bohuzel ma znama podepsala se upsala certu prijde o dum a k tomu ji nabidli penize predem pak zbytek ale za penize predem musi zaplatit privize 20t -ok ale dalsich 36% za pul roku hnus blit o dum prijde pokud ho reality neproda lichvari!!!!rada bych byla kdyby se k tomu vyjadrili vyssi vedeni ne jen ubihy makler ktery vi jak na znamou hnus co se deje!!! Pisu skarede ale jsem nastvana jelikoz s malym prckem zustane kde????

  • Vážená paní Moniko.
   Mluvit za druhé, navíc pokud jste sama nebyla u případu, je velice zvláštní. Vedení společnosti se velice rádo k případu vyjádří a postaví čelem, nicméně musí také vědět, oč se jedná. Pokud tedy máte jiné, než obecné informace, sdělte je prosím na vedení podniku, aby mohli situaci prošetřit. Děkuji.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality skupiny STING

 7. Pardubuce prodej bytu hruza skoro tyden trvalo nez to dali na internete naslibovali, ze maji minimalne 4 zajemce na prohlidce byl jeden. Kdyz uz to dali konecne na internet tak jeste spatne hruza.

  • Dobrý den paní Nováková.
   U společnosti RK STING jsem nezaregistroval nemovitost pod Vašim jménem (prodávající). Mohl bych Vás poprosit, o jakou nemovitost se jedná, že bych se na uvedenou skutečnost mohl podívat a případně situaci dořešit?
   Děkuji za informaci na e-mailovou adresu manažera kvality RK STING (na stránce internetu,/kontakty/kvalita služeb).
   Děkuji.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality služeb skupiny RK STING

   • No tak manzel volal pani znovu, aby to opravila a opravila pouze cadt, takze ted to vypada podle inzeratu, ze bydlime pod strechou :-) nastesti mame byt skoro prodany. 4+1 Polabiny

 8. Odpovědět
  Martina Fryšarová před 2016/09/22

  Využila jsem služeb RK Sting v roce 2003 když jsem prodávala dům a byla jsem nadmíru spokojená s přístupem makléřky, její profesionalitou, rychlostí jednání. Vše bylo perfektní. Proto jsem se letos obrátila znovu na RK Sting a to rovnou dvakrát. Chtěla jsem pronajmout byt 3+1v OV a kontaktovala jsem telefonicky RK Sting. Makléřka byla odměřená a nejevila zájem o spolupráci. Podotýkám, že byt je ve velmi žádané lokalitě. Nakonec jsem ho pronajala sama bez RK.
  Protože podnikám ve Frýdku Místku, rozhodla jsem se pronajmout si byt tam. Obrátila jsem se opět na Sting. Vybrala jsem si byt, zaplatila rezervační poplatek a předpokládala jsem, že uzavřeme podnájemní smlouvu. Makléř si mě zavolal na pohovor, kladl mi velmi osobní otázky ohledně fungování mého podnikání a manželství. Pak mě upozornil, že jsou v domě všichni kamarádi, manažeři. Podotýkám, že se jednalo o byt 1+1 za původní cenu 5800,- která byla následně po projevení zájmu zvýšena na 6500, při pohovoru se opět navyšovala o další poplatky. Dostala jsem čas na rozmyšlenou, který byl časem na rozmyšlenou pro RK. Po dvou dnech mi jiná makléřka zavolala, že byt dostane někdo jiný. Musela jsem znovu na pobočku nahlásit číslo účtu, aby mi vrátili rez.poplatek.
  Z celé akce jsem měla velmi nepříjemný poicit. Podotýkám, že nejsem Romka, nepiju, nekouřím, podnikám od roku 1993, bydlím v rodiném domě a vlastním byt. Důvod pronájmu je snad mou soukromou věcí. Přesto jsem z chladně distingovaného chování makléře cítila despekt. Už NIKDY se na RK Sting neobrátím!!!!

 9. velká špatná zkušenost s koupi bytu v Ostravě
  – zatajení důležité informace, která vedla ke zrušení rezervace
  – penále a náklady nás vyhází na -160 000,-
  – neochota nám vyjít vstříc a obviňování sousedů, že nemluví pravdu
  – řešíme svá práva soudně

  Manažer kvality RK Sting stojí za Stingem a k otázkám za nemorální jednání prodejců se nechtěl vyjádřit, zda je takové jednání normální

  PS: před rezervací se informujte u sousedů ohledně kupované nemovitosti

  • Ve Stingu dělají makléři, kteří jsou v exekuci. Než začnete jednat s makléřem, tak si zjistěte co je zač. Jak může takový makléř poskytovat služby, když sám má takový problém.
   Jsou to lichváři, kteří vás oškubou. Dají vám podepsat smlouvu o obstarání a pak už cesta zpátky není…..DÁVEJTE SI NA TUTU REALITKU POZOR.

   • Dobrý den pane Zdeňku.
    Společnost STING si pravidelně prověřuje své obchodní zástupce ve věcech exekucí, insolvencí. Pokud obchodník spadne do exekuce ne vlastní vinou, nevidíme důvod, proč bychom jej penalizovali zrušením smluvního vztahu. Navíc pokud plní povinnosti dané smlouvou, neporušuje etický kodex, neporušuje legislativu platnou v ČR a je schopen a ochoten své závazky splácet.
    Zdeněk Lepík, manažer kvality služeb

  • plně s Vámi souhlasím, velice mě tato realitní kancelář sklamala.
   Velice neprofesionální chování, podvodné jednání zvláště ze strany pana Pospíšila. Jen samé podrazy a neprofesionální přístup k zakázníkovi (kupujícímu). Všechno naslibuje ale když má něco vykonat tak to popře. Mám velice špatnou zkušenost.

  • S klientem má společnost STING v současnosti platnou smlouvu a chce, aby byla plněna. Na základě domněnek a pomluv požaduje klient odstoupení od smlouvy a situace je z jeho strany řešena právními zástupci. Společnost STING několikrát navrhla řešení i domluvu na podmínkách ukončení spolupráce, ale klient toto nehodlal akceptovat.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

   • Tyto doměnky a pomluvy, že paní provozovala prostituci, může podpořit více sousedů, kteří jsou z vyšších tříd a nemají důvod si vymýšlet. Ale snažili jsme se na internetu toto najít a opravdu jsme našli, že paní nabízela prostituci a dopodrobna se rozepisovala ve službách, které nabízí. Snad nám to pomůže v případném sporu.

 10. Dobrý Den.
  Nemůžu nereagovat. Koupil jsem chalupu v Karlovicích u Vrbna pod Pradědem přes RK STING. Můj kolega tvrdí že RK Sting není realitka ale SEKTA a po skušenostech mu dávám za pravdu !!!! Komunikace funguje pouze do odeslání peněz a do nějakého problému. Málo kdo si uvědomí že ikdyž se nemovitost prodává přes realitku tak smlouva je sepsaná mezi prodávajícím a kupujícím a veškerý problém ktrerý nastane už realitku nezájímá a je to na soudním sporu mezi němi a realitka je u soudního sporu jako svědek ??? Toto je i scénář mé koupi domu přes makléře v Bruntále. Přesto že smlouva byla sepsána relativně dobře , ve finále pouze jenom pro realitku , ta dostala své tučné procento a protože pochybila a vyplatila peníze neoprávněně před předáním domu tak chalupa zůstala před předáním zanesená tunami odpadu , vykradená atd. Vedení a právní oddělení firmy Vám pak fundovaně vysvětlí že jim to je líto ale opravdu Vám nemůžou pomoct. Pan manažer kvality určitě bude vědět o čem je řeč. Nyní se už čeká jak může RK STING pomoct ,bohužel už měsíc tedy od 10.3 2016?? No správná rozhodnutí hold potřebujou svůj čas !!!

  • Dobrý den,
   také se potýkáme s podivným jednáním Bruntálské pobočky. Neochota nám prodat nemovitost z důvodu, že soí úvěr chceme řešit po vlastní ose a ne přes jejich hypotečního „kumpána“.Tím pádem dělají problémy i s rezervační smlouvou, kterou jsme z nich málem ani nedostali. Jednají pod nátlakem a spíše psychicky vydírají, než aby se aspoň trochu snažili s námi komunikovat. Dle našeho názoru, jsme nepohodlní, víme o co jim jde (vytřískat co nejvíce peněz za každou cenu)z kohokoliv a za jakoukoliv cenu!!!Na kupijících jim vůbec nezáleží. Vážně přemýšlíme, že to dáme „Černým ovcím“ nebo ČOI! Proto se ptám, s kým jste jmenovitě jednal??? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den.
   Komunikace z naší strany funguje i po odeslání peněz, jak jste se mohl přesvědčit už jen tím, že jsme na Vaše podněty zareagovali telefonicky a snažili se situaci řešit. Byl jste informován, že skutečnosti probereme s právním oddělením a pokusíme se nalézt pro Vás nejvýhodnější řešení. Mrzí nás a omlouváme se za možné zdržení, bohužel v dané věci jsme figurovali jako zprostředkovatelé, jak sám uvádíte, a máme tedy velmi omezené právní možnosti situaci vyřešit sami. Radu, jak postupovat, jsme Vám již sdělili telefonicky, tedy v této skutečnosti se obrátit na soud.
   Je pravdou, že Realitní kancelář STING s.r.o. vyplatila část peněz před sjednanou lhůtou. Tento fakt však neměl dopad na jednání prodávajícího a nezpůsobil neplnění závazků plynoucích ze smlouvy. Zadržení peněz realitní kanceláří a následné vyplacení jiným způsobem než je smluvně sjednáno, není možné a případný spor by musel řešit soud.
   S pozdravem.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

 11. Odpovědět
  Tomáš Hlaváček před 2016/02/15

  Jsem velký podvodník a lhář, nad hlavou mám rezavou svatozař. Zálohu mi rychle dejte ,ať si můžu užívat a pak už neotravujte, já jdu kalit vy běžte spát. Jsem krásný,výřečný, hotový „machírek“ jak však příjde do tuhého poseru se do trenýrek. Jsem manažer pobočky, nejsem žádné Béčko lhát,okrádat lidi to je moje živobytíčko. A proto lidi do RK Sting utíkejte, ať vás můžu oškbat peněz mám málo neni zač chlastat… :-)

  • Tato reakce anonymního uživatele je nejen za hranicí slušnosti, ale i vkusu. Báseň kromě pseudorýmů postrádá jakýkoli význam, rytmus, smysl a velice trapně napadá makléře společnosti. Stejně trapně působí i přihlášení pod jménem makléře.
   Máte-li, krom básnických vloh, i skutečnou výtku na makléře, obraťte se prosím na vedení společnosti (nikoli však anonymně). Děkuji.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

   • Domnívám se, že hodnotit člověka (makléře) by měl pouze člověk, který jej zná, popřípadě s ním vstoupil v kontakt v rámci obchodního případu.
    Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

   • Nesouhlasím s Vámi pane MANAŽERE !!! Vtipně vystihuje podstatu vašeho podnikání !! Vladimír P.

 12. S tím Hlaváčkem Sting UH to bude zřejmě pravda, také s ním nemáme dobrou zkušenost, chtěli jsme kupovat byt v Polešovicíchu UH, herec par excelance, nicméně hned druhý den začal vydírat, zvyšovat cenu, tlačit ke zdi…vyžadovat zálohu atd. Ubohé triky. Družstevní byt byl moc hezký, byť měl ještě řadu letu anuitu,, nicméně měli jsme o něj zájem a hotovost k dispozici. Přiznám se, že jsem měl chuť si pro něj zajít ke knihovně do UH, kde to jejich hnízdo sídlí a otlouct mu hlavu o zeď, ale posléze jsem se rozhodnul, že si seženu realitu bez parazitů. Povedlo se, bydlím a až potkám venku pana Hlaváčka, asi se bude divit, kdo že mu to zničehonic dal přes tu prolhanou drzou tlamu.)).

  • Dobrý den. Rád bych Vás upozornil na fakt, že makléř společnosti RK STING vystupuje pouze jako zprostředkovatel. Pokud majitel nemovitosti změní v průběhu případu některou z podmínek (např. zvýší cenu nemovitosti v návaznosti na velký zájem nebo chce po potenciálních zájemcích ihned rezervovat, popřípadě má jinou podmínku), toto pak musí makléř tlumočit straně kupující. Není na makléři, aby tyto skutečnosti měnil. Tedy Vaše připomínka ve věci vydírání, zvyšování ceny, tlačení ke zdi a vyžadování zálohy je neoprávněná.
   Stejně tak jako Vaše připomínky, jsou i Vaše silácká slova o napadení makléře hodně za hranicí slušnosti. Diskvalifikujete se sám svými připomínkami na zdejší diskuzi.
   S pozdravem
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

   • Dobrý den. V rámci svobody slova v této diskuzi, ve snaze nenapadat, nevysmívat se, neurážet, neironizovat zdejší diskutující (jako někteří přispěvatelé) Vám na Vaše připomínky reagovat nebudu. Máte možnost, stejně tak jako každý jiný klient, ozvat se přímo na společnost STING a své poznatky a poškození řešit tam.
    Zdejší příspěvky manažera kvality RK STING nejsou oslavnými PR články, ale pouze reakcemi na informace přispěvatelů a skutečné objasnění stavu věcí i ostatním uživatelům.
    Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

   • a) Ach to všudypřítomné PR ptydepe, děkuji za Vaši fundovanou radu jak si při koupi nemovitosti počínat. Jste zkušený arbitr, nicméně s dovolením zařídím se dle své intuice a zkušenosti. Opakuji, sám s pomocí notáře a trpělivosti jsem zanedlouho dosáhl toho, čeho jsem chtěl. Nic osobního proti Vám nemám. Své emoce jsem s to zvládnout, to že je ventiluji veřejně je MOJE věc.
    b) Dané jednání na místě proběhlo v pořádku, ale od první chvíle kdy si makléř všiml, že máme zájem a prostředky, gradient nátlaku rostl postupně tak, že jsme se rozhodli již druhý den jinak. Navíc nemám zájem skládat okamžitě peníze na cizí účty, legislativa ČR a zkušenosti mnoha klientů různých RK to potvrzují. Zálohy nejsou právně vymahatelné, to se mi zdá v případě podobných licitací velmi nešťastné. Nemám rád nátlak, a popravdě SVŮJ názor si dělám postupně osobně, a tento můj názor trvá. Toť vše. Zdejší diskuze je svobodná, nebo je součástí Vašeho PR obrazu?

 13. Moje zkušenost s RK Sting je pozitivní. Oslovilo mě několik realitních společností s tím, že by mi rádi
  pomohli s prodejem mé nemovitosti. Všichni makléři byli velice milí a dle jejich slov velcí profesioná-
  lové s velkým množstvím zájemců na moji nemovitost :-). Skutečnost byla taková, že pouze chtěli podepsat smlouvu.
  Jedině pan Robert Ovčačík z RK Sting před podpisem smlouvy podnikl takové kroky, aby zjistil co
  nejvíce informací o nemovitosti. Opravdu bezkonkurenční servis. Smlouva o zprostředkování mi nevy-
  hovovala, ale s její úpravou neměli problém. KONKRÉTNĚ TOHOTO MAKLÉŘE DOPORUČUJI, pokud
  chcete profesionální servis.

  • Dobrý den.
   Děkuji Vám za Vaši pozitivní reakci na makléře společnosti. Vaše vyjádření bylo spolu s poděkováním předáno panu Ovčačíkovi. Těší nás, pokud je klient společnosti RK STING spokojen s makléřem a přístupem RK. Věřím, že pokud někdy v budoucnu budete chtít s panem Ovčačíkem z RK STING spolupracovat, bude vše opět provedeno k Vaší plné spokojenosti.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

 14. Kdo uzavře koupi prostřednictvím této lichvářské společností Sting by si měl namazat pořádně kolena protože snaha je jen do doby složení provize která není přímo úměrná nabízeným službám,zvláště paní Šálková se nechá za své služby řádně vyplatit,potom jen hledáte a běháte,smlouvu jsem dostal nespecifikovanou a tudíž mi byla nabízena jiná věc než původně inzerovali takže akorát cena byla navýšena minimálně dvakrát.A těch nedostatků bylo tolik že spíš oni by měli vyplatit mě za práci makléřky!!!Když upozorníte na fakta tak vám akorát lživě odpoví ve stylu „já nic já muzikant“.Hodí se snad jen pro prodej a plně doufám že s takovým profesionálním přístupem na úrovni RK Prolux brzo zmizí z trhu.Je docela zarážející že doposud neexistují přísné zákony chránící spotřebitele od takového přístupu,garance pocitu že vy jim něco dlužíte zaručena,proto již nikdy více…

 15. Když jsem před třemi měsícemi pročítala tuto diskusi o realitní kanceláři Sting, byla jsem dost překvapena. Proto jsem se rozhodla, že i já, po prodeji svého rodinného domku, napíši do této diskuse svoji zkušenost s realitní kanceláří Sting. Můj rodinný domek jsem totiž prodávala a následně hned kupovala jiný rodinný dům právě přes zmiňovanou realitní kancelář Sting. Tento nákup a prodej měl na starosti realitní makléř pan Pavel Začal ( z realitní kanceláře Sting – pobočka Prostějov ). Jeho velice vstřícný a profesionální přístup mě však brzy přesvědčil, že jsem si vybrala dobře. Pan Pavel Začal vždy ihned a velice ochotně zodpověděl veškeré moje dotazy bez ohledu na danou hodinu a veškeré problémy vždy ihned vyřešil. Je to vynikající realitní makléř, který svoji práci vykonává na 100%. Kdyby všichni realitní makléři byli jako pan Začal, tak se zcela vytratí veškeré pochybnosti týkající se prodeje či nákupu nemovitosti přes realitní kanceláře. Pan Pavel Začal si naprosto získal mojí důvěru po té, co prokázal, že vše co slíbil, splnil a byl na něj spoleh za všech okolností.
  Pokud ještě někdy budu prodávat dům či kupovat jinou nemovitost, tak vím, že po mojich velice dobrých zkušenostech s realitním makléřem panem Začalem, jej opět oslovím.

  • Dobrý den.
   Děkuji Vám za Vaši pozitivní reakci na makléře společnosti. Vaše vyjádření bylo spolu s poděkováním předáno panu Začalovi. Těší nás, pokud je klient společnosti RK STING spokojen s makléřem a přístupem RK. Věřím, že pokud někdy v budoucnu budete chtít s panem Začalem z RK STING spolupracovat, bude vše opět provedeno k Vaší plné spokojenosti.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

 16. Tomáš Hlaváček manažer pobočky v Uh.Hradišti největší lhář a podvodník!!!!! aby pan Hlaváček jednou nenarazil…

  • Dobrý den. Máte-li k panu Hlaváčkovi jakoukoli výtku, můžete se obrátit na jeho nadřízené, popřípadě na vedení společnosti v Třinci. Jakékoli anonymní zvolání, bez udání důvodů nespokojenosti je pouze výkřikem do tmy. Samotného diskutujícího to pak odsuzuje do role horší, než na jakého sám poukazuje. Společnost RK STING se snaží jakoukoli nepravost vůči zákazníkovi řešit, pokud k ní skutečně došlo – klient má možnost vyjádřit se. Chcete-li, učiňte tak prosím nikoli tady, ale přímo u společnosti RK STING.
   Děkuji.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

 17. Dobrý den velký pozor na manažera pobočky RK STING v Uherském Hradišti pana TOMÁŠE HLAVÁČKA z Vážan.Hezky oblečený,tváří se mile,upovídaný „udělá vše pro Vás“.Pravda je taková, že pan Hlaváček je chudák a jde mu jen o peníze!!! Při koupi domu lhal,předal nepravdivé informace,převzal svůj podíl peněz a na žádný prodej si nepamatuje.Věc se dostala k soudu a pan Hlaváček si nic nepamatuje,žádné informace nepředal,nic neví…Pokud by pan Hlaváček u soudu řekl to co řekl při prohlídce domu, tak by to byl člověk který je slušný čestný a umí se k tomu postavit jako chlap.Bohužel pan Hlaváček je chudáček, který zapře i svou matku ,jen aby nemusel říct pravdu a postavit se k celé věci čelem!!!!! Proto pozor na podvodníka,lháře manažera pobočky RK STING v Uherském Hradišti TOMÁŠE HLAVÁČKA z Vážan!!!!!!!!!!!

  • Nakopírováním a opakováním stejných nepravdivých informací, pouze pod jiným „nickem“ popřípadě rodinným příslušníkem, docílíte akorát toho, že informace nikdo nebude číst. Nebudu se opakovat, vysvětlení je u reakce pana Chybíka viz.níže.
   Zdeněk Lepík, manažer kvality RK STING

 18. Dobrý den pan Tomáš Hlaváček z Vážan,manažer pobočky RK STING v Uherském Hradišti nám prodával dům.Pusu proříznutou,tomu domku podle pana Hlaváčka nic nechybělo topení nové v mědi,kotel plně funkční slouží k ohřevu vody a k vytápění,dům napojen na vodovodní řád(ukázal šachtu s vodoměrem,údaj se nacházel na inzerátu RK STING) stačí jen vodu pustit před domem a voda poteče,dále podle ujištění pana Hlaváčka je dům napojen na 380V(údaj se nacházel i v inzerátu RK STING).Do předávacího protokolu byli zaneseny informace o dodávaných médiích voda: stav a číslo vodoměru,elektřina: stav a číslo elektroměru + ujištění že topení je řádně vypuštěné.Po převzetí domu se však objevily nezvyklé vady:topení podle ujištění pana Hlaváčka nové a řádně vypuštěné,bylo popraskané,vodovodní přípojka dle pana Hlaváčka funkční,kterou jen stačilo pustit před domem,se při návštěvě vodáren zjistilo že vodovodní přípojka je před domem vykopaná(podle pana Hlaváčka o tom nikdo něvěděl ani pracovníci vodáren),elektřina po ujištění pana Hlaváčka že je dům napojen na 380V(ukázal zásuvku na 380V, jističe)jaké ale bylo překvapení,když jsme zjistili,že dům byl majitelem před necelým půl rokem od 380V odpojen na hlavní jistič 1X20A.Celou věc jsme reklamovali nejprve u RK STING,bylo nám řečeno že informace jsou pravdivé takové jaké dal majitel a že se máme obrátit přímo na něj.Nakonec se celá věc dostala k soudu byl předvolán i pan Tomáš Hlaváček realitní makléř(manažer pobočky v Uh. Hradišti)a najednou se z prodejce z prořízlou pusou stal mlčící sloup jehož odpovědi zněly: nevím,nepamatuju si,to sem nikdy netvrdil,nikoho sem neujišťoval… Dejte si pozor na tohoto pána a celou realitní kancelář STING pod jehož vedením je pobočka v Uh. Hradišti!!!

  • Pan Chybík řešil reklamaci se společností STING v roce 2014. Své polopravdy, vymyšlené a na pravdě se nezakládající informace se snažil prosadit jakoukoli cestou. Byla mu zamítnuta jak samotná reklamace, tak její odvolání. Manažerem pobočky, manažerem kvality i právním zástupcem mu byl několikrát vysvětlován základní rozdíl mezi zprostředkovatelem (RK STING) a majitelem nemovitosti. Bohužel toto nebyl pan Chybík schopen a ochoten pochopit. RK STING se pokusila několikrát kontaktovat a vyjednávat s bývalým majitelem nemovitosti, nicméně neúspěšně. Sám bývalý majitel nemovitosti dal nakonec ruce pryč od chování a jednání pana Chybíka. Na závěr došlo k soudnímu sporu, který pan Chybík prohrál – čili ukázalo se skutečně, na čí straně je právo a pravda. Neetické chování pana Chybíka je zde patrno každému diskutujícímu (neutuchající snaha o diskreditaci zástupce společnosti i pod jinými přezdívkami než pouze svou, byť není jakkoli podložena).
   Zdeněk Lepík, manažer kvality společnosti RK STING

   • Neetické chování pana Hlaváčka z RK Sting je zde také patrné každému kdo si to přečte. Je mi z Vás na zvracení pane Lepíku a z realitky Sting také. Pokud by jste chtěl jako manažer kvality a společnost RK STing také předejít problémům které se tu všude stále dokola opakují tak upravíte smlouvy s prodávajícími tak aby pak nemuselo docházet k soudním sporům s kupujícími kdy vaši zástupci dělají že nic nevědí místo aby byli na straně poškozených. Běžně se to dělá například tak, že se po přepisu nemovitosti nevyplácí z úschovy celá kupní ceny prodávajícímu, ale dost velká část se jí tam nechá do doby než dojde k předání nemovitosti kupujícímu a ten potvrdí že je to v pořádku. A toto se dohodne ve smlouvě o úschově. Také se do smlouvy dávají jasně specifikované parametry a vlastnosti prodávaných nemovitostí a podmínky prodeje předání a podobně a také se jasně vyspecifikují tučné pokuty pro všechny strany když podmínky nejsou dodrženy aby ani jedna strana nepomyslela na nějaké levárny protože by se potom nedoplatila. Toto ale pro prodávající ani pro kupující neděláte a podle Vašich reakcí ani neplánujete dělat tudíž jste pro mne neseriozní firma, protože to jsou smluvní úpravy časově na dvě hodinky.

    • Dobrý den pane Josefe.
     Obávám se, že jste nepochopil situaci a zcela zbytečně si vyléváte zlost na mé osobě. Budiž, nicméně bych Vás rád upozornil, že v ČR existuje legislativa, která popisuje možnosti zprostředkovatele obchodu. Tedy ani společnost STING nemůže zajít za hranici tohoto zákona tak, aby upravovala smlouvy ve prospěch nějaké ze skupin, popřípadě si v nich vymiňovala pokuty, které by byly zcela nevymahatelné. Prosím o nastudování právních norem tak, abyste nemusel zbytečně šířit nenávistné komentáře. Mimochodem Vaše připomínky ve věci výplaty kupní ceny po částech jsou součástí smlouvy, pokud si tuto skutečnost obě strany odsouhlasí. Pokud neodsouhlasí, pak tam přirozeně nejsou.
     Předpokládáme, že klienti jsou svéprávní a umějí číst a psát a odsouhlasení smlouvy, kterou mezi sebou uzavírají prodávající a kupující si nejenže přečtou, ale i doplňují a upravují, v čemž jim STING je nápomocna a dává jim dostatek času ke kontrole a nastudování (klienti mohou využít i svého právního zástupce).
     Z toho tedy pramení, že kupní smlouvy jsou u společnosti STING tvořeny externí právní kanceláří a jsou vždy (opakuji VŽDY) tvořeny dle požadavků klientů a žádná ze smluv není stejná. Právě z důvodů, že každý z klientů má své specifické požadavky, který chce nebo nechce do smlouvy dát a které neodporují dobrým mravům a legislativě ČR.
     S pozdravem.
     Zdeněk Lepík, manažer kvality společnosti RK STING

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo