Surgal klinik Brno recenze

7
Aktualizováno

Výtečná lékařská péče, nejmodernější lékařské přístroje, spolupráce s odborníky v zahraničí. Kvalita na jedničku, komplexní ordinace ve velmi příjemném prostředí.

Surgal klinik Brno (na ulici Drobného) nabízí opravdu hodně, do standardní výbavy tu patří i specializovaná centra, orientující se například na léčbu sportovců, nabízí také služby ortopedie nebo léčbu bolestí zad nejkvalitnějšími známými metodami.

Klinika Surgal Brno

surgal-klinika-brno Rozsáhlé diagnostické centrum se postará o to, aby se na vyšetření nečekalo dny a týdny, většinu diagnóz budete znát obratem a případná léčba je věcí dohody pacienta a ošetřujícího lékaře.

Co dál můžeme říci o SurGal Clinic sídlící v Brně?

Nepřehlédněte:  Klinika Medik Haus [recenze]

Čekací lhůty na ošetření jsou minimální, ambulantní péče funguje precizně. Samozřejmostí je i péče mimo rámec klasického pojištění, nadstandardní ubytování nebo osobní asistence za příplatek lze dohodnout během chvilky.

Prohlédnout si můžete i bohatou fotogalerii na oficiálním webu, dostanete pak lepší představu o tom, co Vás případně čeká.

Při té příležitosti určitě není od věci alespoň pročíst názory pacientů, které zde máte plně k dispozici online – dostanete tak zajímavou zpětnou vazbu od těch, kteří už mají se SurGal Clinic nějaké zkušenosti.

Spolupráce s tuzemskými pojišťovnami

SurGal Clinic spolupracuje se všemi českými zdravotními pojišťovnami, uzavřené smlouvy tak znamenají, že se tu může nechat léčit úplně kdokoliv, kdo si hradí zdravotní pojištění.

V případě, že daná pojišťovna nemá ve smlouvě hrazení určitého lékařského zákroku, rozhodně to neznamená, že máte smůlu.

Nepřehlédněte:  Platan Clinique recenze

Zástupci Surgal kliniky se s danou pojišťovnou dohodnou takříkajíc individuálně. Úvodní konzultace, ubytování, operace i stravování, vše je tu vyřešeno naprosto skvěle. Nabízí se i několik možností platby, a to včetně dnes již rozšířené klasiky – platební karty. Pokud máte nějaký zdravotní problém, neváhejte se proto svěřit právě sem!

Surgal klinik Brno recenze
3 (60%) 4 hlasů

3 Comments
  1. Mám tříselnou kýlu a ve Vojenské nemocnici v Brně mi stanovili termín operace až na půli září. Tento téměř 3 a půl měsíční odklad je pro mne velmi nepříjemný a bolestivý.
    Známí mi doporučili obrátit se na vaši kliniku, která má v Brně velmi dobrou pověst. Chtěl bych se zastavit ve vaší chirurgické ambulanci a dohodnout se na případné operaci na vaší klinice. Potřebuji k tomu znovu doporučení od praktické lékařky, nebo stačí přinést jen doklady o dosavadních vyšetřeních?
    S díky za odpověď Ing. Ivan Minčev

  2. Je omezena léčba prostaty parou dle hodnty PSA nebo indexu, nebo věk?

  3. Byla jsem velmi překvapená příjemným personálem a úžasně zařízeným pokojem, o kterém jsem si původně myslela, že je to nadstandart.Vyborná péče o pacienty.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo