Surgal klinik Brno recenze

5
Aktualizováno

Výtečná lékařská péče, nejmodernější lékařské přístroje, spolupráce s odborníky v zahraničí. Kvalita na jedničku, komplexní ordinace ve velmi příjemném prostředí.

Surgal klinik Brno (na ulici Drobného) nabízí opravdu hodně, do standardní výbavy tu patří i specializovaná centra, orientující se například na léčbu sportovců, nabízí také služby ortopedie nebo léčbu bolestí zad nejkvalitnějšími známými metodami.

Klinika Surgal Brno

surgal-klinika-brnoRozsáhlé diagnostické centrum se postará o to, aby se na vyšetření nečekalo dny a týdny, většinu diagnóz budete znát obratem a případná léčba je věcí dohody pacienta a ošetřujícího lékaře.

Co dál můžeme říci o SurGal Clinic sídlící v Brně?

Nepřehlédněte:  Klinika Medik Haus [recenze]

Čekací lhůty na ošetření jsou minimální, ambulantní péče funguje precizně. Samozřejmostí je i péče mimo rámec klasického pojištění, nadstandardní ubytování nebo osobní asistence za příplatek lze dohodnout během chvilky.

Prohlédnout si můžete i bohatou fotogalerii na oficiálním webu, dostanete pak lepší představu o tom, co Vás případně čeká.

Při té příležitosti určitě není od věci alespoň pročíst názory pacientů, které zde máte plně k dispozici online – dostanete tak zajímavou zpětnou vazbu od těch, kteří už mají se SurGal Clinic nějaké zkušenosti.

Spolupráce s tuzemskými pojišťovnami

SurGal Clinic spolupracuje se všemi českými zdravotními pojišťovnami, uzavřené smlouvy tak znamenají, že se tu může nechat léčit úplně kdokoliv, kdo si hradí zdravotní pojištění.

V případě, že daná pojišťovna nemá ve smlouvě hrazení určitého lékařského zákroku, rozhodně to neznamená, že máte smůlu.

Nepřehlédněte:  Platan Clinique recenze

Zástupci Surgal kliniky se s danou pojišťovnou dohodnou takříkajíc individuálně. Úvodní konzultace, ubytování, operace i stravování, vše je tu vyřešeno naprosto skvěle. Nabízí se i několik možností platby, a to včetně dnes již rozšířené klasiky – platební karty. Pokud máte nějaký zdravotní problém, neváhejte se proto svěřit právě sem!

Surgal klinik Brno recenze
4 (80%) 1 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo