Surgal klinik Brno recenze

2

Výtečná lékařská péče, nejmodernější lékařské přístroje, spolupráce s odborníky v zahraničí. Kvalita na jedničku, komplexní ordinace ve velmi příjemném prostředí.

Surgal klinik Brno (na ulici Drobného) nabízí opravdu hodně, do standardní výbavy tu patří i specializovaná centra, orientující se například na léčbu sportovců, nabízí také služby ortopedie nebo léčbu bolestí zad nejkvalitnějšími známými metodami.

Klinika Surgal Brno

surgal-klinika-brnoRozsáhlé diagnostické centrum se postará o to, aby se na vyšetření nečekalo dny a týdny, většinu diagnóz budete znát obratem a případná léčba je věcí dohody pacienta a ošetřujícího lékaře.

Co dál můžeme říci o SurGal Clinic sídlící v Brně?

Nepřehlédněte:  Klinika Medik Haus

Čekací lhůty na ošetření jsou minimální, ambulantní péče funguje precizně. Samozřejmostí je i péče mimo rámec klasického pojištění, nadstandardní ubytování nebo osobní asistence za příplatek lze dohodnout během chvilky.

Prohlédnout si můžete i bohatou fotogalerii na oficiálním webu, dostanete pak lepší představu o tom, co Vás případně čeká.

Při té příležitosti určitě není od věci alespoň pročíst názory pacientů, které zde máte plně k dispozici online – dostanete tak zajímavou zpětnou vazbu od těch, kteří už mají se SurGal Clinic nějaké zkušenosti.

Spolupráce s tuzemskými pojišťovnami

SurGal Clinic spolupracuje se všemi českými zdravotními pojišťovnami, uzavřené smlouvy tak znamenají, že se tu může nechat léčit úplně kdokoliv, kdo si hradí zdravotní pojištění.

V případě, že daná pojišťovna nemá ve smlouvě hrazení určitého lékařského zákroku, rozhodně to neznamená, že máte smůlu.

Nepřehlédněte:  Platan Clinique recenze

Zástupci Surgal kliniky se s danou pojišťovnou dohodnou takříkajíc individuálně. Úvodní konzultace, ubytování, operace i stravování, vše je tu vyřešeno naprosto skvěle. Nabízí se i několik možností platby, a to včetně dnes již rozšířené klasiky – platební karty. Pokud máte nějaký zdravotní problém, neváhejte se proto svěřit právě sem!

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo