Taštičková matrace recenze

0

Každý se chce vyspat doslova na jedničku a do svého odpočinku často lidé investují nemalé peníze. Nakonec, kdo by byl rád, aby ho snad bolelo za krkem, když se probudí?

tastickova-matrace-recenzeV práci by to potom nestálo za to, totéž platí o volném dnu, ten by se prostě nestrávil v klidu a pohodě, spíš unaveně a malátně.

I proto je důležité si vybrat adekvátní matraci, která bude plně vyhovovat vašim potřebám a přáním.

Jednou z nich by mohla být převratná novinka na trhu – taštičková matrace. Co o ní můžeme všechno říci?

Taštičková matrace umožní více bodových zón

Až tisíc bodových zón, což je opravdu nesrovnatelné číslo (zhruba pětkrát až desetkrát vyšší) s klasickou pružinovou matrací z dob dávno minulých.

Je tak zaručena ochrana proti bolestem zad a otlakům, váha se totiž roznese do mnohem více částí. Promáčknutí také nehrozí, životnost se pohybuje v řádu jedné generace.

Pro příznivce zdravého životního stylu v souladu s přírodou je určitě vítaná možnost recyklace, a navíc – to není samozřejmě vše.

Ceny za taštičkové matrace

Cenová hladina taštičkových matrací je oproti konkurenci poměrně rozumná. Některé kousky si vyberete už od tří nebo pěti tisíc, což je obvyklá cena i za latexové nebo kvalitnější pěnové matrace.

Takzvané taštičkové pružiny nabídnou pohodlí, ať už si lehnete jakkoliv. Přijdou vhod hlavně těm, kteří mají nadváhu či dokonce trpí obezitou, je ideální i pro lidi, kteří prostě preferují tvrdší lůžko.

Pak už stačí jen mít pevný rošt a dvacet let se nemusíte starat o to, na čem budete spát. A reference uživatelů?

Prakticky vždy pozitivní, je ale třeba dodat, že volbě musí předcházet delší výběr, musíte mít například i možnost si vyzkoušet matraci přímo v obchodě.

Nepřehlédněte:  Gigalash recenze

Pokud si dobře pohovíte těch pár okamžiků, co budete mít na zkoušku gratis, jde rozhodně o dobrou volbu…

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo