Taštičková matrace recenze

0

Každý se chce vyspat doslova na jedničku a do svého odpočinku často lidé investují nemalé peníze. Nakonec, kdo by byl rád, aby ho snad bolelo za krkem, když se probudí?

tastickova-matrace-recenzeV práci by to potom nestálo za to, totéž platí o volném dnu, ten by se prostě nestrávil v klidu a pohodě, spíš unaveně a malátně.

I proto je důležité si vybrat adekvátní matraci, která bude plně vyhovovat vašim potřebám a přáním.

Jednou z nich by mohla být převratná novinka na trhu – taštičková matrace. Co o ní můžeme všechno říci?

Taštičková matrace umožní více bodových zón

Až tisíc bodových zón, což je opravdu nesrovnatelné číslo (zhruba pětkrát až desetkrát vyšší) s klasickou pružinovou matrací z dob dávno minulých.

Je tak zaručena ochrana proti bolestem zad a otlakům, váha se totiž roznese do mnohem více částí. Promáčknutí také nehrozí, životnost se pohybuje v řádu jedné generace.

Pro příznivce zdravého životního stylu v souladu s přírodou je určitě vítaná možnost recyklace, a navíc – to není samozřejmě vše.

Ceny za taštičkové matrace

Cenová hladina taštičkových matrací je oproti konkurenci poměrně rozumná. Některé kousky si vyberete už od tří nebo pěti tisíc, což je obvyklá cena i za latexové nebo kvalitnější pěnové matrace.

Takzvané taštičkové pružiny nabídnou pohodlí, ať už si lehnete jakkoliv. Přijdou vhod hlavně těm, kteří mají nadváhu či dokonce trpí obezitou, je ideální i pro lidi, kteří prostě preferují tvrdší lůžko.

Pak už stačí jen mít pevný rošt a dvacet let se nemusíte starat o to, na čem budete spát. A reference uživatelů?

Prakticky vždy pozitivní, je ale třeba dodat, že volbě musí předcházet delší výběr, musíte mít například i možnost si vyzkoušet matraci přímo v obchodě.

Nepřehlédněte:  Melatonin - recenze

Pokud si dobře pohovíte těch pár okamžiků, co budete mít na zkoušku gratis, jde rozhodně o dobrou volbu…

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Reset Password