Tiande eshop – recenze a zkušenosti

0

Značka TianDe v překladu znamená Nebeská dokonalost. Na webu je prezentována jako mimořádně účinná kosmetika, která se vyrábí podle tisíce let staré receptury čínské, tibetské a altajské medicíny inovované s těmi nejmodernějšími poznatky a technologiemi během zpracování přírodních surovin. K výrobě produktů se používají vysoce kvalitní přírodniny, jako altajské a tibetské byliny, lotos, bio-zlato, hedvábí, perly, hadí tuk, šnečí mucin, různé kořeny, houby a také živá voda z hlubokých pramenů i z hlubin moře.

TianDe

Značka TianDe

Široký sortiment značky TianDe přináší péči o naše tělo doslova od hlavy až k patě, přípravky pro domácnost, domácí mazlíčky i přírodu. Složení výrobků se odvíjí od starých přírodních receptur z Tibetu, Altaje, Číny, ale kosmetika se nově zpracovává pomocí nejnovějších technologií s vysokým procentem účinných látek v minimálním množství 20 %. Pro srovnání, v běžně prodávané přírodní kosmetice je to pouze kolem 2 %. Tato kosmetika je navíc cenově dostupná.

Tiande eshop

Sortiment značky TianDe na eshopu zahrnuje kromě kosmetiky na tělo i přípravky pro intimní a zubní hygienu, wellness potřeby, doplňky, prostředky pro domácnost i domácí mazlíčky. Oficiální eshop TianDe naleznete na adrese tiande.eu. Lze také použít koncovku ru/cz, protože společnost byla založena roku 2007 v Rusku a funguje i v ČR. V úvodu oficiálního webu stojí: „Získejte servis zdarma, poradíme, nevyhazujte zbytečně své peníze.“

Konkurenční weby

Na internetu jsou další eshopy s kosmetikou TianDe, třeba Tiande.cz, Tiandeservis.cz a další, které mohou být servisními či dealerskými pobočkami centrály s katalogovými cenami, někdy s výhodou osobního odběru zboží. Měly by zprostředkovat VIP členství, které představují slevy 35 % a další výhody. Eshop Tian-De.cz získal certifikát Ověřeno zákazníky Heureka. Pokud se zaregistrujete na centrálním webu TianDe, získáte slevy a možnost osobní konzultace podle místa bydliště.

TM Exosféra a mise

Mezinárodní korporace TianDe s přírodními produkty považuje za svou misi realizaci ekologického projektu, celkové zvýšení povědomí obyvatelstva o takzvané ekologické kultuře a péči o zdraví i životní prostředí. Pořízením produktu z TM Exosféra zároveň přispíváte ke zlepšení ekologické situace na planetě. Každý zakoupený produkt ze série Ekosféra daruje život jednomu stromku. Od roku 2013 tato korporace přispívá prodejem ekologických výrobků na zalesňování planety. Doposud bylo na území Ruska a Kazachstánu vysázeno více než 300 000 sazenic jehličnatých stromků což představuje 75 hektarů lesa, který zásobuje kyslíkem 1,5 milionu obyvatel.

Nepřehlédněte:  Renovator - recenze a zkušenosti

TianDe

TianDe ocenění a certifikace

V roce 2014 ekologické projekty TianDe získaly uznání Mezinárodního ekologického hnutí TerraViva –  Živá planeta. Předsedou je člen Veřejné komory RF a současně zástupce předsedy Komise kultury, umění, tvorby a historicko-kulturního dědictví, akademik Ruské akademie přírodních věd, doktor biologických věd, profesor N. N. Drozdov. Produkty TianDe obsahují vysoké procento přírodních složek, což potvrzuje i mezinárodní certifikace ISO 9000-2001 a GMP. Při správném používání kosmetiky TianDe je výsledek v mnoha případech srovnatelný s terapeutickou léčbou.

TianDe – recenze

Většinu klientů osloví TianDe díky 20 % obsahu účinných látek oproti běžným konkurenčním produktům, kde je jich pouze kolem 2 %. Produkty TianDe podle většiny klientů opravdu dovedou dodat pleti obrovskou energií. Objednávky jsou opakované a klienti jsou rádi za rychlé dodání. Jen se občas stává, že i když jsou produkty skladem, občas jsou vyprodány díky velkému zájmu o kosmetiku. Dobrý ohlas je například na kosmetiku proti akné nebo přípravek Alutin proti zápachu při pocení, vhodný i na nohy. Je třeba si ale vybrat ten správný produkt. Občas se u uživatelů vyskytne alergická reakce, která se ale vyskytuje i na jakoukoliv kosmetiku. Přípravky TianDe doporučujeme.

A jak jste s kosmetikou TianDe spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s kosmetikou TianDe?

Podělte se o to s ostatními.

Tiande eshop – recenze a zkušenosti
3.6 (71.11%) 9 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo