Vary Forte krém na křečové žíly [recenze]: Zázrak, či podvod?

1

Křečové žíly trápí velké množství žen. Ne každá s nimi chce jít na operaci, takže musí řešit, jak omezit otoky nohou, křeče a bolest, které tento zdravotní stav přináší. Kromě kompresních punčoch, dávání nohou nahoru a pravidelného pohybu můžete vyzkoušet i speciální krémy na křečové žíly. Má ale smysl investovat své peníze do krému Vary Forte? Na to se zaměříme níže.

Ačkoliv může mít křečové žíly prakticky každý člověk na světě, mnohem častěji jimi trpí ženy. Ty se pak trápí s nevzhlednými metličkami a viditelnými žilami na nohách, otoky nohou, křečemi a bolestí, zvlášť v letních měsících, kdy vyšší teploty nedělají jejich nohám dobře.

Dlouhodobým řešením tohoto problému je operace, ta ale bývá poměrně dost nákladná. Některé procedury navíc nejsou pro ženy úplně příjemné, takže se mnohé nakonec smiřují s tím, že se s křečovými žilami nedá nic moc dělat.

Jelikož jsou na trhu k dostání speciální krémy na křečové žíly, které by měly ženám od příznaků křečových žil ulevit, podíváme se, co přesně můžete očekávat od krému Vary Forte.

Co je Vary Forte?

Jak už název napovídá, krém Vary Forte se specializuje na ženy, které mají problémy s křečovými žilami na nohách. Jenže, když už ho začnete někde na internetu hledat, pravděpodobně vás překvapí, že ho neseženete v žádném seriózním obchodě, ani v žádné ověřené lékárně. Ne každý je navíc tak podezřívavý, aby ho hned trklo, že by s tímto přípravkem nemuselo být vše tak úplně v pořádku.

Co dalšího je na tom podezřelé?

Krém Vary Forte má těch podezřelých vroubků trochu víc. Například si ke své propagaci “přizval” některé neznámé lékaře, kterými se snaží obhájit svá tvrzení o tom, že tento přípravek něčemu pomáhá. Asi nemusíme říkat, že neznámí lékaři, ač jsou uvedeni jménem, nejsou nikde k dohledání. Nutno dodat, že toto je praxe i mnoha dalších podvodníků, kteří spoléhají na to, že běžný uživatel nebude jejich veřejnou propagaci před nákupem pečlivě zkoumat.

Také není možné, aby vám jakýkoliv přípravek sliboval výsledky prakticky přes noc. To nedovedou ani přísně regulovaná léčiva, která vám může předepsat váš lékař. Rozhodně tedy neočekávejte zázraky od anonymního prodejce z temných hlubin internetu.

Proč tohle nebude cesta

Ačkoliv se nám nepodařilo zjistit, zda se krém Vary Forte v současné době prodává, není vyloučeno, že se s ním někdy opět setkáte. Vzhledem k naprosto nedůvěryhodné prezentaci, neaktivním sociálním sítím a nedostatku recenzí se však domníváme, že to nebude moc brzo. (Stát se to každopádně může.) Z toho důvodu vám doporučujeme vyzkoušet jiné (a hlavně ověřené) přípravky na křečové žíly, které se dají sehnat v každé pořádné lékárně.

Užitečné tipy, jak vyzrát na křečové žíly

Když budete chtít, můžete kvůli svým křečovým žilám upravit svůj současný životní styl. Sice vás z nich nevyléčí, ale může dojít k redukci pociťovaných potíží.

Doporučuje se:

  • Příliš dlouho nesedět
  • Příliš dlouho nestát
  • Nošení kompresních punčoch, podkolenek a legín (takže to, že na sobě máte kompresní oblečení, prakticky nikdo nepozná)
  • Aktivní pohyb
  • Redukce tělesné hmotnosti
  • Redukce příjmu soli
  • Zvedání nohou nahoru (takže si klidně hoďte nohy na stůl)
  • Nošení vhodných bot (určitě to ale nejsou vysoké podpatky)

Kvůli omezení průtoku krve se také nedoporučuje nošení příliš těsného oblečení. Pokud to alespoň trochu jde, snažte si dělat pravidelné přestávky při práci a studiu a snažte se alespoň trochu projít. (Třeba po chodbě.)

V neposlední řadě se můžete informovat u lékaře o operacích, které můžete s tímto problémem podstoupit. Ačkoliv nemusíte do žádné z nich jít, je dobré mít kompletní informace, podle kterých se můžete kdykoliv zařídit. (Navíc je to rozhodně lepší než investovat do něčeho, jako je neúčinný krém Vary Forte.)

Máte s krémem Vary Forte nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Nepřehlédněte:  Petra Clinic - recenze zákroků

Zdroje informací

https://www.kupnisila.cz/krem-vary-forte-recenze/ – Krém Vary Forte (česky)

https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/varicose-veins/diagnosis-treatment/drc-20350649 – Vše o křečových žilách na nohou (anglicky)

 

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo