Vibrační pás na hubnutí

3

Zhubnout, a pokud možno bez sebemenší námahy, bez diet a úmorného cvičení. Je něco takového vůbec možné?

Vibrační pás na hubnutí to alespoň slibuje. Milým bonusem navíc pak je i účinný boj proti celulitidě a okrasným tukovým polštářkům, posílení svalstva prakticky celého těla a do značné míry i uvolnění, protože při používání vibračního pásu jde v podstatě o masáž.

vibracni-pas-na-hubnuti

Jak vybrační pásy fungují…

Vibrační pás na hubnutí lze používat naprosto všude – pokud je to možné, tak i v práci nebo při procházce parkem, klidně i během sledování televize, práce na počítači nebo třeba také chvíle odpočinku na gauči. Stačí jen pár minut denně a kila by měla podle výrobce začít brzy pomalu ale jistě mizet.

Velkou výhodou je také to, že vibrační pásy je možné použít prakticky na libovolnou část těla. Existují totiž speciální vibrační pásy nejen na břicho, ale i na záda, stehna, boky či ramena. Většina vibračních pásů ještě navíc při používání příjemně zahřeje.

Je ale jasné, že stimulace svalů v oblasti zad a břicha je velmi důležitá a právě kvůli tomu jsou vibrační pásy na hubnutí nejvíce potřebné.

Lze nastavit několik stupňů intenzity (typicky je jich pět nebo sedm) pomocí praktického ovladače, výhodou je i nanejvýš ergonomický tvar, který se přizpůsobí každé postavě – tedy i té vskutku obézní.

Kde koupit?

 

Vibrační pásy na hubnutí jsou vhodné i na rozehřátí svalů před cvičením, což samozřejmě každý sportovec opravdu nutně potřebuje.

A jaké jsou konkrétní uživatelské recenze pro vibrační pás na hubnutí?

Januliiik:

No já se těm reklamám na to musím smát koupil si to tchýnin přítel a my se mu smějem, že když už chce vyhazovat peníze oknem tak ať nám příště zavolá . Je u toho i „dietní plán“…tím člověk zhubne, protože je to drastické, ale určitě ten pás k ničemu nepomůže.
Prostě bez práce nejsou koláče.

Monny:

Nepřehlédněte:  Surgal klinik Brno recenze

Kdysi jsem měla ty vibrační motýlky, respektive otec si to koupil.. i ten pás Sauna Belt… a jsou to akorát vyhozené peníze .

VAŠE HODNOCENÍ

3 Comments
  1. Jestli někdo čeká že zhubne a krásně se vytvaruje,tak to asi ne. Ale už po tříměsíčním používání krásně začal mizet vnitřní tuk,ten který je pro organismus nebezpečný…

  2. Vibrační pás jsem si vypůjčil od známého na vyzkoušení. Po krátké době provozu
    došlo zřejmě k zvýšené činnosti peristaltiky a než jsem ze sebe ten hnusný pás
    serval,byl jsem znečistěn….Takže doporučuji používat preventivně v sedě na míse!

  3. Jsem velmi rád, že jsem našla tento článek, který mi hodně osvětlil.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo