Vironal recenze

0

vironal-recenzeKlasický doplněk stravy, dostupný všem v lékárně. Vironal obsahuje přírodní extrakty z vybraných českých rostlin a bylin, dokáže pomoci při kašli a bolestech v krku, přílišném pocení a dušnosti, ale také problémech střev, sleziny a jater.

Co všechno tedy obsahuje Vironal, jehož třicetimililitrové balení vyjde zhruba na pětistovku?

Extrakt bylinek, které rostou snad v každé venkovské oblasti

Více než čtyři pětiny přípravku tvoří bylinný extrakt. Kromě jiného je zde obsažen sadec prorostlý, křen selský, benedikt lékařský a mateřídouška úzkolistá.

Prim hrají i extrakty z bukvice lékařské, lípy srdčité a lichořeřišnice větší, zastoupena je i proslulá divizna, stejně tak lékořice, oman nebo výtažek z grapefruitu. Co nám o tomto přípravku říkají recenze jeho někdejších uživatelů?

Darina

ja bych rekla ze to pomaha..jsme uz tyden bez sirupu a na hodinu denne namazeme sadlo na prudusky a zabalime.

Halamka

Určitě to není nic špatného, na rozdíl od Marťánků a vibovitu a Bůh ví čeho všeho, co se tváří jako podpora imunity, ale ve skutečnosti to není ani zdaleka :zed:
Nebála bych se to zkusit. Potom ještě existují spreje Spiron a Eucasol-ty se stříknou třeba na triko a měli by také pomáhat proti nemocem.

zuzka

Vironal je vynikající přípravek. Používám ho sama i pro děti (5 a 7 r.) tehdy, když mám pocit, že na ně něco leze. Odlila jsem si trochu do plastové lahvičky z lékárny, nosím ji stále u sebe a používám pár kapek i několikrát denně přímo do úst. Již druhý rok nemají děti zameškaný jediný den!

Je nutné před upotřebením lahvičku důkladně protřepat, zvýšíte tím účinnost. Důležité je také zapít dávku (asi pět kapek až třikrát denně, podle potřeby, po třech týdnech užívání se doporučuje týden vynechat) větším množstvím vody, zajistí se tak lepší vstřebatelnost obsažených účinných látek.

Nepřehlédněte:  Gigalash recenze

A co nám říkají recenze? Jistě, podle očekávání, maximální úspěšnost u uživatelů.

Nakonec, křen nebo mateřídouška jsou staletími osvědčené a jejich účinek je vždy zaručen. Uživatelé dokonce doporučují dopřávat tento preparát i domácím zvířatům, na jejichž potíže zafunguje v mnoha případech také!

Bylinkový preparát Vironal úspěšně poslouží i na podporu imunity menších dětí, těm stačí jen dvě kapky – tudíž i oněch třicet mililitrů vydrží poměrně dlouho, klidně i celou zimu.

Jde o praktické malé balení, které si můžete bez problémů vzít i na cesty. Časté problémy s onemocněním dýchacích cest, chřipkou, virózou a tak podobně se mohou změnit na občasné nebo zcela vymizet.

Podpoříte imunitu a vlastně celé tělo. V rámci podobných preparátů je Vironal poměrně dost levný, ač se to z laického pohledu možná nezdá.

Máte s přípravkem na imunitu Vironal zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuse

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo