Vizarsin zkušenosti

0

vizarsin-recenzeLék na lékařský předpis, držitelem registrace je společnost Krka ČR, s.r.o. Je běžně předepisován k léčbě erektilní dysfunkce u mužů, dávkování je obvykle 50 mg (užívá se zhruba půl hodiny až hodinu před sexuální aktivitou), později je možné v případě potřeby dávkování upravit.

Nepřehlédněte:  Clavin zkušenosti

Pokud je přípravek užíván současně s jídlem, může být nástup účinku řádově o desítky minut pomalejší, doporučené maximální dávkování je jedna tableta za den.

Komu je Vizarsin přímo zapovězen a kdo by se měl poradit s lékařem?

Vizarsin je obecně nevhodný pro osoby s poškozením ledvin, v mírném stadiu je možné využít nízké dávkování. Při cirhóze jater se používá počáteční dávkování maximálně 25 mg a dále se postupuje podle snášenlivosti na účinnou látku.

Přípravek je samozřejmě vzhledem ke svému účelu využití nevhodný pro děti a mladistvé, většinou se předepisuje starším pacientům nad 50 či 60 let věku. Současně není určen ženám.

Lovegra recenze a účinky

Mezi pomocnými látkami je laktóza, proto je třeba vyloučit její případnou intoleranci u pacienta. Během léčby by se také neměl pít grapefruitový džus.

Virzasin a jeho užívání nezpůsobuje problémy během řízení a obsluhy strojů – nicméně – tato poznámka není vzhledem k povaze jeho využití vůbec podstatnou.

Nežádoucí účinky?

Velmi podobné jako u mnoha jiných preparátů, relativně časté jsou bolesti hlavy (zhruba u jednoho z deseti pacientů), vzácně se dostavují závratě nebo rozmazané vidění nebo nevolnosti a návaly horka.

Problematické je i předávkování, které nemá vliv na lepší funkci účinné látky, ale spíše navýší četnost nežádoucích účinků.

Cena z Virzarsin

Lék je poměrně dost drahý, osm tablet se 100 mg účinné látky (lze samozřejmě bez problémů půlit nebo čtvrtit jako u jiných dalších léčiv) vyjde v lékárně na zhruba sedm set až osm set korun.

Tato cenová hladina je však u léčiv, které korigují problémy s erekcí, poměrně běžnou záležitostí.

Máte s přípravkem Virzarsin zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

 

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo