Vizarsin zkušenosti [recenze]

5

vizarsin-recenze Lék na lékařský předpis, držitelem registrace je společnost Krka ČR, s.r.o. Je běžně předepisován k léčbě erektilní dysfunkce u mužů, dávkování je obvykle 50 mg (užívá se zhruba půl hodiny až hodinu před sexuální aktivitou), později je možné v případě potřeby dávkování upravit.

Nepřehlédněte:  Clavin zkušenosti [recenze]

Pokud je přípravek užíván současně s jídlem, může být nástup účinku řádově o desítky minut pomalejší, doporučené maximální dávkování je jedna tableta za den.

Komu je Vizarsin přímo zapovězen a kdo by se měl poradit s lékařem?

Vizarsin je obecně nevhodný pro osoby s poškozením ledvin, v mírném stadiu je možné využít nízké dávkování. Při cirhóze jater se používá počáteční dávkování maximálně 25 mg a dále se postupuje podle snášenlivosti na účinnou látku.

Přípravek je samozřejmě vzhledem ke svému účelu využití nevhodný pro děti a mladistvé, většinou se předepisuje starším pacientům nad 50 či 60 let věku. Současně není určen ženám.

Lovegra recenze a účinky

Mezi pomocnými látkami je laktóza, proto je třeba vyloučit její případnou intoleranci u pacienta. Během léčby by se také neměl pít grapefruitový džus.

Virzasin a jeho užívání nezpůsobuje problémy během řízení a obsluhy strojů – nicméně – tato poznámka není vzhledem k povaze jeho využití vůbec podstatnou.

Nežádoucí účinky?

Velmi podobné jako u mnoha jiných preparátů, relativně časté jsou bolesti hlavy (zhruba u jednoho z deseti pacientů), vzácně se dostavují závratě nebo rozmazané vidění nebo nevolnosti a návaly horka.

Problematické je i předávkování, které nemá vliv na lepší funkci účinné látky, ale spíše navýší četnost nežádoucích účinků.

Cena z Virzarsin

Lék je poměrně dost drahý, osm tablet se 100 mg účinné látky (lze samozřejmě bez problémů půlit nebo čtvrtit jako u jiných dalších léčiv) vyjde v lékárně na zhruba sedm set až osm set korun.

Tato cenová hladina je však u léčiv, které korigují problémy s erekcí, poměrně běžnou záležitostí.

Máte s přípravkem Virzarsin zkušenosti? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze

 

Vizarsin zkušenosti [recenze]
2.7 (54.71%) 34 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo