Zaječická hořká recenze

0

Minerální vody mají už staletou tradici. V některých lokalitách ČR jsou přímo pověstné, jmenujme třeba kyselku z Bíliny nebo prameny pocházející z Mariánských Lázní.

Právě nedaleko centra Bíliny se vyrábí i takzvaná „Zaječická hořká“.  Přírodní projímadlo a prostředek určený k detoxikaci střev.

Problémy se zažíváním mohou být brzy mnohem menší, tuto minerální vodu mohou užívat klidně i malé děti – snáší ji také hodně citliví lidé.

Bez reklam? Ano, v minulosti to tak šlo

Sláva kolem Zaječické hořké v posledních několika staletích se šířila i bez reklam, je to proto zaručený produkt na potíže spojené se zažíváním.

Bohužel, na překážku je tu chuť – nicméně tu neutralizujete smícháním s klasickou Bílinskou kyselkou. Zaječická je vynikající i na hubnutí, protože nastartuje metabolismus, s úspěchem ji využívají i profesionální sportovci.

Doporučená denní dávka činí až 0,4 litru, při zácpě pomáhá tato minerálka prakticky okamžitě.

Nebojte se případných malých sedimentů na dně lahve, protože jde o čistě přírodní produkt, něco podobného vůbec není zdraví škodlivé ani jinak na závadu.

recenze-zajecicka-horkaVýhodou také je, že tato minerálka není návyková. Nevýhodou je ovšem vyšší cena, půllitrová lahev vyjde v mnoha obchodech i na čtyřicet korun českých.

Vyhlédněte si proto dobu, kdy je v lékárnách nebo (zejména) supermarketech v akční slevě a nakupte si nějaké lahve do zásoby, určitě nijak neprohloupíte – spíš naopak.

Skutečně, v ČR snad ani nenajdete známou prodejnu, která by Zaječickou hořkou neprodávala, vyberte si proto distributora podle svého gusta. Roli bude jistě hrát i cena…

Výhodou je vysoký obsah draslíku, manganu, vápníku a zinku, pestrá směsice minerálů také dokáže hodně podpořit naše zdraví.

Právě proslulost Bílinské kyselky dodala věhlas i původní Zaječické hořké.

V případě problému je lze doporučit, klasický český výrobek, který zaručeně funguje – jistě i vy máte v okolí někoho, komu podobné tradiční kyselky pomohly.

Nepřehlédněte:  Nidora recenze

Vaše zkušenosti a diskuze se Zaječickou hořkou

Šárka

Zaječická hořká voda se zejména hodí k déle trvajícímu užívání při chronické ochablosti střev a při dalších potížích:

choroby žaludku, otylost, zácpa, nadýmání, onemocnění jater a žlučníku.

Užívání:

0,1 až 0,4 litru ráno na lačný žaludek nebo večer před spaním.’

Andy

Zkusil jsem ji dle návodu užívat .Upozorňuji že začátky pro mne byli drastické ,pohyb vždy poblíže toalety do doby než jsem si vytvořil systém užívání . Bez výrazné změny v jídelníčku došlo během cca 20 dnů ke ztrátě pocitu plnosti ,nadýmání a postupné snížení chuti a pocitu hladu. Postupnému úbytku v obvodu pasu a váhy 

Hana

Je teda určená hlavě na zácpu a údajně pomůže jen tomu, kdo to potřebuje, z toho lze vyvodit, že pokud tohle nepotřebuješ, tak se ani nepo…
Radši bych ti doporučila japonský čaj matcha, ten má nejen očistný účinky ale i lahodnou chuť.

Máte vlastní zkušenost se Zaječickou hořkou? Přidejte váš názor a recenzi do diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo