Air bank recenze – zkušenost s bankou

-3

Radka

Ahoj, mám Air Bank pro spořící účet (zatím fakt bezva, založení během chviličky online, úrok drží dlouho, navíc garantují, že jejich úrok bude vždy mezi 3 nejvyššími), a momentálně hledám druhou banku pro běžný účet (jako fakt jen běžné věci) a to mi vychází nelépe Fio, ale mají málo bankomatů, tak mě zaujala zde tolik propagovaná MBank.
Zkrátka, ideální je kombinace: AirBank na spoření a Fio/nyní spíš ta Mbank na běžný ú.

Dáša

Já jsem si zažádala o půjčku, tím spíše jsem očekávala, že uspěji, když říkají jaký individuální přístup k lidem mají. Opak je pravdou, snad ani neposlouchali co jím říkám..chtěla jsem splatit kartu, kterou mám a je velice nevýhodná (je jediná kterou mám, jinak žádná karta ani půjčka u mne není) platím měsíčně 3400,- a při půjčce 80tis bych pak platila jen měsíčně 1600,- až 2000,- Air bance…bylo mi sděleno, že mi nemůže být poskytnuta, že má splátka 3400,- je pro můj příjem tak zatěžující, že by další zatížení (jejich půjčkou) bylo na můj příjem moc…a oni mne nechtějí více zatěžovat…ale vždyť právě bych oněch 3400,- již neplatila…takže jaképak zatížení rozpočtu, snad usnadnění či odlehčení..nevím co nebylo k pochopení, vy jste jistě pochopili po přečtení. Je fakt, že jsem nezaměstnaná, ze zdravotních důvodů jsem skončila v práci, ale mám vdovský důchod a byt v osobním vlastnictví. nechtěla jsem si na vyplacení nehorázně nevýhodné karty rušit stavební spoření, životní pojištění ani důchodové…jen jsem chtěla od Air bank půjčku…a bohužel…

Překlepy: Erb banka, Er benk, Ar benk, Aer benk

Air bank recenze – zkušenost s bankou
3 (60%) 2 hlasů

Štítky:

4 Comments
  1. Po dvou měsícíh jsem se rozhodl účet u Air Bank zrušit. Důvodem je naprosé selhání inkasové platby pro O2. Na účtu peníze jsou, limit je nastaven, účet O2 je správný, vše potvrzeno přes mobilní aplikaci a výsledek je jedna velká nula. Takže žádné peníze neodešly, splatnost je zítra a podle internetového bankovnictví nebude žádná platba příštích 7 dní. Takže milá Air Bank, tohle fakt nemám zapotřebí. Je velmi pravděpodobné, že inkaso pro SIPO dopadne stejně, takže pápá.

  2. jak se říká “ tahle banka není pro starý“,ta samá zkušenost,mamince jsem zřídila účet on line,následoval e-mail že si může přijít na pobočku podepsat založení účtu,a na pobočce chtěli aby vše vyplnila znovu,tak nevím proč jme to dělali doma,navíc mamka velice pomalu píše na klávesnici,navíc to jejich nesmyslný klikání na nějaký zvířátka na obrázcích,tak ji drze poslali domů aby si nacvičila výběr obrázků,to určitě, máme to 20 km,a že nemůžou dovolit abych to vyplnila za ni,tak nazdar,šly jsme jinam a nebe a dudy,milí a vstřícní,za chvíli založený účet,zařídili i formulář pro čssz,vše v pohodě,ne jak celá slavná Air bank.

  3. Ja mám s touto bankou velice špatnou zkušenost, chtěli jsme u této banky založit účet pro babičku ať má své peníze uložené v bance a ne doma. Navštívili jsme za tímto účelem pobočku v Ostravě na Nové Karolíně. Po půl hodiny čekání za námi přišla slečna s dotazem, co požadujeme. Po vyřčení našeho požadavku nám bylo okamžitě sděleno ať si zařídíme účet online, že mají nepříjemné zkušenosti s důchodci, a že babička pokud nerozumí práci na počítači, tak jí ho v pobočce nemohou zřídit a navrhla nám ať za tímto účelem navštívíme Equa bank. Na námitku mého syna, že to na počítači provede za babičku, nereagovala. Odešli jsme znechucení ven a tam jsme narazili na pobočku mbank. Přístup a jednání pracovnice mbank se nedalo srovnat s předchozí zkušenosti, vše jsme tam v klidu vyřídili .k naši veliké spokojenosti.

  4. Horsi banku jsem jeste nezazila oni vam schvali pujcku k ni vam doporuci pojisteni a nakonec to dopadne tak ze od pujcky odstoupi a pojisteni vam nechaji. Rozhodne bych u nich nestracela cas a sla rovnou jinam, me uz tam taky nikdo neuvidi.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo