Air bank recenze – zkušenost s bankou

0

Radka

Ahoj, mám Air Bank pro spořící účet (zatím fakt bezva, založení během chviličky online, úrok drží dlouho, navíc garantují, že jejich úrok bude vždy mezi 3 nejvyššími), a momentálně hledám druhou banku pro běžný účet (jako fakt jen běžné věci) a to mi vychází nelépe Fio, ale mají málo bankomatů, tak mě zaujala zde tolik propagovaná MBank.
Zkrátka, ideální je kombinace: AirBank na spoření a Fio/nyní spíš ta Mbank na běžný ú.

Dáša

Já jsem si zažádala o půjčku, tím spíše jsem očekávala, že uspěji, když říkají jaký individuální přístup k lidem mají. Opak je pravdou, snad ani neposlouchali co jím říkám..chtěla jsem splatit kartu, kterou mám a je velice nevýhodná (je jediná kterou mám, jinak žádná karta ani půjčka u mne není) platím měsíčně 3400,- a při půjčce 80tis bych pak platila jen měsíčně 1600,- až 2000,- Air bance…bylo mi sděleno, že mi nemůže být poskytnuta, že má splátka 3400,- je pro můj příjem tak zatěžující, že by další zatížení (jejich půjčkou) bylo na můj příjem moc…a oni mne nechtějí více zatěžovat…ale vždyť právě bych oněch 3400,- již neplatila…takže jaképak zatížení rozpočtu, snad usnadnění či odlehčení..nevím co nebylo k pochopení, vy jste jistě pochopili po přečtení. Je fakt, že jsem nezaměstnaná, ze zdravotních důvodů jsem skončila v práci, ale mám vdovský důchod a byt v osobním vlastnictví. nechtěla jsem si na vyplacení nehorázně nevýhodné karty rušit stavební spoření, životní pojištění ani důchodové…jen jsem chtěla od Air bank půjčku…a bohužel…

Překlepy: Erb banka, Er benk, Ar benk, Aer benk

1 Comment
  1. Reply
    Markéta 2016/10/20 at 15.43

    Horsi banku jsem jeste nezazila oni vam schvali pujcku k ni vam doporuci pojisteni a nakonec to dopadne tak ze od pujcky odstoupi a pojisteni vam nechaji. Rozhodne bych u nich nestracela cas a sla rovnou jinam, me uz tam taky nikdo neuvidi.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo