Air bank recenze – zkušenost s bankou

-3

Radka

Ahoj, mám Air Bank pro spořící účet (zatím fakt bezva, založení během chviličky online, úrok drží dlouho, navíc garantují, že jejich úrok bude vždy mezi 3 nejvyššími), a momentálně hledám druhou banku pro běžný účet (jako fakt jen běžné věci) a to mi vychází nelépe Fio, ale mají málo bankomatů, tak mě zaujala zde tolik propagovaná MBank.
Zkrátka, ideální je kombinace: AirBank na spoření a Fio/nyní spíš ta Mbank na běžný ú.

Dáša

Já jsem si zažádala o půjčku, tím spíše jsem očekávala, že uspěji, když říkají jaký individuální přístup k lidem mají. Opak je pravdou, snad ani neposlouchali co jím říkám..chtěla jsem splatit kartu, kterou mám a je velice nevýhodná (je jediná kterou mám, jinak žádná karta ani půjčka u mne není) platím měsíčně 3400,- a při půjčce 80tis bych pak platila jen měsíčně 1600,- až 2000,- Air bance…bylo mi sděleno, že mi nemůže být poskytnuta, že má splátka 3400,- je pro můj příjem tak zatěžující, že by další zatížení (jejich půjčkou) bylo na můj příjem moc…a oni mne nechtějí více zatěžovat…ale vždyť právě bych oněch 3400,- již neplatila…takže jaképak zatížení rozpočtu, snad usnadnění či odlehčení..nevím co nebylo k pochopení, vy jste jistě pochopili po přečtení. Je fakt, že jsem nezaměstnaná, ze zdravotních důvodů jsem skončila v práci, ale mám vdovský důchod a byt v osobním vlastnictví. nechtěla jsem si na vyplacení nehorázně nevýhodné karty rušit stavební spoření, životní pojištění ani důchodové…jen jsem chtěla od Air bank půjčku…a bohužel…

Překlepy: Erb banka, Er benk, Ar benk, Aer benk

Air bank recenze – zkušenost s bankou
3 (60%) 2 hlasů
Nepřehlédněte:  Gear4music [recenze]: Mají skutečně zboží skladem?

Štítky:

2 Comments
  1. Ja mám s touto bankou velice špatnou zkušenost, chtěli jsme u této banky založit účet pro babičku ať má své peníze uložené v bance a ne doma. Navštívili jsme za tímto účelem pobočku v Ostravě na Nové Karolíně. Po půl hodiny čekání za námi přišla slečna s dotazem, co požadujeme. Po vyřčení našeho požadavku nám bylo okamžitě sděleno ať si zařídíme účet online, že mají nepříjemné zkušenosti s důchodci, a že babička pokud nerozumí práci na počítači, tak jí ho v pobočce nemohou zřídit a navrhla nám ať za tímto účelem navštívíme Equa bank. Na námitku mého syna, že to na počítači provede za babičku, nereagovala. Odešli jsme znechucení ven a tam jsme narazili na pobočku mbank. Přístup a jednání pracovnice mbank se nedalo srovnat s předchozí zkušenosti, vše jsme tam v klidu vyřídili .k naši veliké spokojenosti.

  2. Horsi banku jsem jeste nezazila oni vam schvali pujcku k ni vam doporuci pojisteni a nakonec to dopadne tak ze od pujcky odstoupi a pojisteni vam nechaji. Rozhodne bych u nich nestracela cas a sla rovnou jinam, me uz tam taky nikdo neuvidi.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo