Zlatý muflon [recenze]: Zjistili jsme, zda má účinek na klouby!

0

Trápíte se s bolestí kloubů? Ať už často sportujete, nebo máte problémy s bolavými klouby, vždy se hodí zkusit si vypomoci kloubní výživou. Při hledání doplňků stravy na klouby narazíte na řadu výrobků, jedním z nich je právě Zlatý muflon. Co obsahuje, jaké jsou s ním zkušenosti a vyplatí se? 

Znáte to: probudíte se, chcete vstát z postele, ale jediné, na co přijde, je příšerná bolest v místech kloubu. Ať už jde o kolenní, kyčelní či loketní kloub, nebo bolest kostí, je tento nepříjemný okamžik omezení, které se dá jen těžko překonat (ještě horší je, když přijde artritida nebo artróza). A přece jsou zde některá řešení, která vám rozhodně pomohou.

Takovým řešením je například kloubní výživa. Nemusíte zrovna těmito problémy trpět, protože funguje dobře i pro celkové udržení zdraví pohybového aparátu. Existuje tedy řada látek, které vám pomohou vyživit vaše klouby a zachránit se tak před výše zmíněnými nepříjemnými okamžiky bolesti kloubů, které člověka omezují.

Může vám v tom ale pomoci Zlatý muflon? Zjistili jsme, jak je to s jeho složením a účinky.

O kloubní výživě

Kloubní výživa Zlatý muflon. Modrá krabička s muflonem a nápisem doplněk stravy na klouby.

Zlatý muflon – kloubní výživa

Když jsme se setkali s kloubní výživou Zlatý muflon poprvé, věděli jsme hned, že jde o něco velmi zajímavého. Líbilo se nám složení, krabička i jednoduchost užívání. Co tedy Zlatý muflon je?

Zlatý muflon je doplněk stravy pro lidi určený k výživě kloubů chrupavek, kostí a svalů. Jde o český výrobek s 11 účinnými látkami, který má přinést rychlé i dlouhodobé účinky na pohybový aparát. Je vhodný především pro ty, kteří potřebují okamžitou a rychlou přírodní pomoc s pohybovým aparátem – sportovce, seniory či lidi s fyzicky náročnou prací.

Když jsme si objednali Zlatého muflona, byl nám doručen do několika pracovních dní (2. pracovní den ode dne objednání). Byl zabalen v bezpečné krabičce, ve kterém se nacházely jednotlivá balení Zlatého muflona. Uvnitř balení se nacházel správný počet kapslí, udávaný výrobcem. Kapsle mají ideální velikost a velmi dobře se polykají. Jak vypadá balení a kapsle si můžete prohlédnout na fotografiích níže.

Složení

Jistě vás zajímá, jaké má Zlatý muflon složení. Jedná se o 11 účinných látek přírodního původu, které cílí na zdraví pohybového aparátu. Nalezneme zde nezbytný glukosamin a chondroitin, vitamin D, K a C či hydrolyzovaný kolagen. Dobrou úlevu může přinést obsažená bylinka Boswellia serrata (kadidlovník pilovitý), která přispívá k udržení normálního stavu kloubů a kostí. Podobně může účinkovat i kurkumin s vysokou koncentrací kurkuminoidů. Přehled o celkovém složení si můžete udělat níže:

Aktivní složky 3 tobolky (denní dávka) 6 tobolek (maximální denní dávka)
Glukosamin sulfát 2KCl 750 mg 1500 mg
Chondroitin sulfát 405 mg 810 mg
MSM 120 mg 240 mg
Boswellia serrata – extrakt (65% bos. kyselin) 75 mg 150 mg
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 48 mg 96 mg
Hydrolyzovaný kolagen 30 mg 60 mg
Curcumin – extrakt (95% kurkuminoidů) 30 mg 60 mg
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 30 mg 60 mg
Zinek (laktát zinečnatý) 7,5 mg 15 mg
Vitamin K2 (menachinon MK-7) 45 μg 90 μg
Vitamin D3 (cholekalciferol) 6 μg 12 μg

Celkově lze složení hodnotit velmi dobře. Když porovnáváme Zlatého muflona s jinými doplňky stravy na klouby, jedná se o skutečně silné složení. Běžně bývá v kloubní výživě 1 až 7 účinných látek, Zlatý muflon jich má 11. Toto složení zároveň obsahuje důležité látky na klouby a kosti (chondriotin, glukosamin, MSM ad.), takže i jejich výběr je velmi dobrý. Navíc nabízí něco navíc, ať už jde o bylinku Boswellia serrata (kadidlovník pilovitý) nebo kurkumin.

Zlatý muflon pro lidi – pohyb bez omezení

Tobolky Zlatého muflona, vysypané na víčku modře zbarveného balení.

Zlatý muflon

Doporučujeme

Zlatý muflon se v naší recenzi ukázal jako účinný kloubní přípravek, který svým unikátním složením 11 aktivních látek dokáže zlepšit celkové zdraví kloubů pro pohyb bez omezení.

Pokud vás dosud nenadchla žádná kloubní výživa, Zlatý muflon vám může ukázat opak. Naše redakce potvrzuje, že byl  účinek opravdu překvapivý a Zlatý muflon nám pomohl ulevit si od bolesti kostí a kloubů. 

K užívání

Doporučujeme užívat alespoň 3 tobolky denně. Jedno balení tak vyjde na 1 měsíc. Pokud však užíváte tobolky pouze preventivně, můžete snížit denní dávku na méně. Naopak pokud je vaše zátěž opravdu velká a chcete mít co nejsilnější účinek, doporučujeme užívat více tobolek – můžete si jich dát až 6 denně.

Zapijte pořádně vodou a užívejte nejlépe společně s jídlem. Doplněk stravy je vhodný pro dospělé a dospívající děti od 12 let. Těhotné a kojící ženy by se měly o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy poradit s lékařem.

Účinek všech doplňků stravy může nabíhat déle, proto nebuďte překvapení, když hned druhý den neucítíte změnu. Obecně se doporučuje užívat doplňky stravy alespoň 2-3 měsíce, aby měli látky šanci skutečně mít účinek na vaše tělo. My začali cítit účinek pár dní po měsíci užívání (viz níže naše zkušenost). Nejsou známy žádné vedlejší účinky.

 

Denní dávka Zlatého muflona jsou 3 tobolky. Můžete brát však i méně nebo více, maximálně však 6 denně.

Kde koupit

Zlatý muflon je k dostání na oficiálních stránkách Zlatýmuflon.cz. Od 3 balení je poskytována množstevní sleva a doprava zdarma. Opravdu doporučujeme vyzkoušet alespoň 3 balení (na 3 měsíce) se slevou, protože díky tomu opravdu poznáte, že má na vás doplněk stravy účinek. Pokud budete užívat doplněk stravy kratší dobu, nemusí se dostavit účinek, který chcete.

K dostání je Zlatý muflon již od 312 Kč za balení. Cena se ale může měnit v závislosti na aktuální situaci.

Zkušenosti

Jistě vás zajímá, jaké jsou zkušenosti se Zlatým muflonem.

Naše redakce zkoušela Zlatého muflona na 3 měsíce. Povedlo se nám díky němu zlepšit naši pohybovou aktivitu (chodíme často sportovat, především běhat). Po sportu jsme celkově pociťovali větší úlevu od bolesti kloubů. Efekt prozatím drží (přestali jsme užívat před týdnem). Víme ale, že pro udržení efektu je nutné užívat doplněk stravy dlouhodobě, a proto určitě v budoucnu dokoupíme další balení.

Velikost tobolek je ideální. Dobře se polykají. Mají přírodní, naoranžovělou barvu kurkumy.

Další zkušenosti lidí

„Opravdu funguje na bolavé a ztuhlé klouby. Můžu doporučit.“Marta Hájková
„Tak jo! Upřímně sem tomu moc nevěřil. Oslovilo mě zajímavé složení a chtěl sem zkusit co to udělá. A musim říct že po 3 měsících se cítim fakt lépe.“
„Doporučuji obchod. Jediná kloubní výživa, která obsahuje všechny látky, které jsem hledala v dostatečném množství. Muflona beru spíše jako prevenci, protože se u mě začali objevovat příznaky problémů s koleny. Po chvíli užívání ale odezněly a zlepšila se i pohyblivost.“Mirasovv, Zboží.cz
Nyní si shrňme, co jsme zjistili: se Zlatým muflonem jsou výhradně pozitivní zkušenosti. Některým zákazníkům vadil delší nástup účinků nebo forma tobolek. Z našeho pohledu tohle ale opravdu musíte vyzkoušet na sobě. My s ničím podobným problém neměli, tobolky se polykaly dobře a účinek se dostavil něco málo po měsíci užívání, což je za nás dobrý výsledek.

Celkové zhodnocení

Pojďme si celkově zhodnotit doplněk stravy Zlatý muflon na klouby:

  • Rychlý nástup účinků
  • Ověřená kloubní výživa s českými kořeny
  • Pozitivní zkušenosti zákazníků s účinky na klouby a kosti
  • Aktivní složení s silnými 11 přírodními látkami na pohybový aparát
  • Tobolky se velmi dobře polykají

 

  • Větší počet tobolek k užívání každý den
  • Někteří zaznamenali delší dobu nástupu účinků
Zlatý muflon je opravdu účinná kloubní výživa s velkým množstvím účinných látek. My osobně jsme měli výbornou zkušenost a další zákazníci to jen potvrzují. Pro ty z vás, kteří hledají kvalitní, silnou a spolehlivou kloubní výživu, můžeme tento doplněk stravy tedy rozhodně doporučit.
A jakou jste měli zkušenost s kloubní výživou Zlatý mulfon vy? Dejte nám vědět do diskuze!

 

Zlatý muflon [recenze]: Zjistili jsme, zda má účinek na klouby!
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo