Zoohit [recenze]: Srší tento e-shop negativními zkušenostmi?

0

O Češích se ví, že jsou národem domácích mazlíčků. Snad v každé druhé domácnosti se najde pes, kočka, králík nebo alespoň křeček. Jelikož i zvířata potřebují péči, spousta lidí míří do obchodů s chovatelskými potřebami a krmivem. Vyplatí se vše nakoupit na e-shopu Zoohit?

Zvířata jsou naši věrní přátelé, kteří s námi sdílí jak slunečné dny, tak chvíle, kdy bychom se nejraději zahrabali pod peřinu a alespoň měsíc jsme nevylezli ven. (Ne nadarmo je hlazení zvířecí srsti doporučeno jako skvělá antistresová aktivita.)

Jelikož jsou ale tito naši parťáci odkázaní na naši pomoc, musíme mít doma dostatek sena, krmiva, podestýlky, hraček a dalších věcí, které přispívají k normální kvalitě jejich života. Jelikož je těch nutností opravdu hodně, je pochopitelné, že většina jedinců se je bude snažit koupit na jednom místě. (Takže si ušetří běhání jak po dalších obchodech, tak náklady za extra poštovné.)

Dnes se podíváme na to, co vám může nabídnout obchod s chovatelskými potřebami a krmivem Zoohit.

O Zoohit

Jak už bylo několikrát uvedeno, Zoohit je obchod, který se orientuje na prodej potřeb a krmiva pro domácí mazlíčky. Kromě potřeb pro chov psů a koček tu objevíte i věci pro malá zvířata, ptáky a rybičky, takže si tu přijde na své doopravdy každý. Kromě jiného, také tu seženete doplňky stravy pro zvířata a podobně.

Jelikož v Zoohit mají zvířata doopravdy rádi, e-shop se podílí na dobročinnosti. Kromě základních potravin daruje i hračky a další potřeby neziskovým organizacím, které pečují o opuštěná zvířata.

Zoohit dále nabízí:

  • Možnost zapojit se do dobročinných aktivit (například nákupem výrobků zoolove)
  • Možností sbírat zooBody (které můžete taktéž darovat na dobročinné účely)
  • Slevy pro chovatele

Když navíc e-shop Zoohit doporučíte přátelům, máte šanci získat dárek. V zápatí dokonce narazíte i na program pro útulky. Pokud tedy pro nějaký pracujete, určitě byste o tom měli dát Zoohit vědět. Tuto skutečnost budete muset v kontaktním formuláři nějak doložit, jakmile ale bude vaše žádost ověřena a posouzena, budete zapojeni do programu pro spolky.

zooOutlet

I když Zoohit nabízí zákazníkům slevy, na webových stránkách objevíte i něco, čemu se říká zooOutlet. Ve své podstatě jde o výrobky, které je potřeba dostat ze skladu. V outletu si vyberete výrobky pouze pro kočku a psa, ale to vůbec nevadí, protože se můžete dostat k výhodnějšímu balení za lepší ceny.

Doprava a platba

E-shop Zoohit vám nabízí možnost platby kartou online, prostřednictvím PayPal, platbu bankovním převodem a na dobírku. Co se týče přepravců, e-shop spolupracuje s Českou poštou, PPL a Balíkovnou.

Zkušenosti zákazníků

E-shop Zoohit je lidem velmi dobře znám, z toho důvodu není o uživatelské recenze nouze. To je dobře, protože právě zkušenosti dalších zákazníků nás nejčastěji ovlivňují v našem nákupním chování.

Lidé, kteří mají s nákupem na Zoohit zkušenost o něm nejčastěji říkají, že:

  • Vše proběhlo v pořádku
  • Tu nakupují dlouhodobě a vždy byli spokojení
  • Má velký výběr
  • Má výhodnější ceny
  • Zboží bylo dodáno velmi rychle
  • Se jim líbí možnost sbírat body
  • Jim vyhovuje poštovné nad 799,- zdarma

Někteří lidé mají výhrady k delší době vyřízení objednávek a doručení, to ale může souviset s dočasně vytíženými kapacitami e-shopu nebo dopravce. V neposlední řadě je také důležité si uvědomit, že na vině může být i déle trvající bankovní převod. (Stále ještě není standardem, že se peníze převedou na účet v ten stejný den.)

Některým lidem také nevyhovuje způsob vyhledávání na e-shopu, ale jinak kladně hodnotí uživatelské recenze u jednotlivých druhů zboží, velikost sortimentu a výhodnější ceny. Řada lidí zde nakupuje opakovaně, takže se zdá, že e-shop Zoohit má jejich plnou důvěru.

V případě zájmu se navíc můžete zapojit do některého z dobročinných programů, což je pro mnoho lidí taktéž velké plus.

Také máte s nákupem na e-shopu s chovatelskými potřebami Zoohit zkušenost?

Zoohit [recenze]: Srší tento e-shop negativními zkušenostmi?
2.3 (46.67%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo