Belohair proti vypadávání vlasů [recenze]

5
Aktualizováno

Vypadávají vám vlasy? Samozřejmě, to se běžně stává, zejména u starších ročníků. Svůj vliv má i špatná životospráva, velká míra stresu, nadváha, málo spánku a spoustu dalšího.

Vždy ale platí, že se s podobným problémem dá něco dělat. Jedním z přípravků, které mají pomoci proti plešatění, je Belohair, kožní roztok s obsahem minoxidilu, účinné látky, která může za určitých podmínek opět podpořit růst bujné a zářivě lesklé kštice.

Belohair je vhodný hlavně pro muže, léčí androgenní alopecii

Mužská forma plešatění – tedy padání vlasů na temeni hlavy a postupně se tvořící kouty – může postihovat i mladší ročníky.

Belohair je doporučen lékařem asi v pěti procentech případů, když si přečteme oficiální recenze, zjistíme, že zabírá poměrně spolehlivě.

belohair-recenze Právě obsah účinné látky dokáže mnohé, používání jednou denně stačí na to, aby vlasy byly po krátkodobější aplikaci o něco bohatší.

Připravte se ale na to, že první efekt s sebou přinese i lupy a svědění hlavy, to je ale nutná součást celého procesu léčby.

Neměl by se tedy aplikovat před nějakou společenskou událostí, ale raději večer před spaním.

Komu je vlastně Belohair zapovězen?

Užívat by jej neměly především ženy, protože u nich může způsobovat nežádoucí růst vlasů v obličeji. Stejně tak je tento přípravek nevhodné dál užívat i tehdy, pokud u vás poklesne výrazně krevní tlak, cítíte bolest na hrudi, po použití omdlíte nebo nečekaně přibíráte na váze.

Pokud trpíte lupénkou nebo máte od slunce spálenou pokožku hlavy, raději ještě s užíváním nějakou dobu počkejte nebo se přinejmenším dobře poraďte s ošetřujícím lékařem.

Samozřejmě pozor na podráždění očí, v případ zasažení se musí oči opravdu pečlivě vymýt! Denní dávka by měla být asi jeden mililitr, což odpovídá asi desetkrát stlačenému pístu, aplikace dvakrát denně (ráno, večer). Cena za 60 mililitrů roztoku je kolem pěti stovek, je ale pravdou, že tento lék vydrží dlouhou dobu – ideálně celý měsíc.

Nepřehlédněte:  Proteinové tyčinky recenze

Další přípravky na vlasy:

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo