BrainActive recenze

0

Lepší paměť, bystřejší mysl a uvažování, výraznější koncentrace. Řidiči, studenti, lidé s kancelářskou profesí, která vyžaduje maximální nasazení.

Totéž platí i o sportovních, rekreačních či profesionálních. Podpořit vlastní mozek se dá mnoha způsoby, jedním z těch hojně rozšířených je pravidelné užívání některého z přírodních preparátů.

Vlastně proč ne? Nic se tím nezkazí, přírodní látky organismu v každém případě spíše pomohou. Je však otázka, jestli až tolik, jak kupující očekává…

Jedním z takových preparátů je třeba BrainActive (někdy psané jako Brain Active), který nabízí alespoň na papíře pestré spektrum výhod.

brainactive-recenze-diskuze

Guarana, kofein, taurin nebo sibiřský zázrak jménem eleuterok, ginkgo biloba, ženšen a tak dále. Tyto látky prokazatelně povzbudí nejen mysl, ale vlastně celé tělo.

Některé z nich se využívají i jako afrodisiaka, jiné mají zase hojivou funkci na různá poranění a uklidní i jiné zdravotní obtíže. S pořízením BrainActive od firmy Advance tak získáte zajímavý extrakt ryzí přírody, doplněný o několik vitamínů a minerálů.

Rozhodně nejde o nic špatného, tělu ani omylem neuškodíte a kupříkladu v době zkouškového na VŠ (či před maturitou) se povzbudit mozek určitě vyplatí. Na vážkách je to však s cenovkou, protože jedna kapsle vyjde v přepočtu na pět nebo šest korun.

Od věci nebude podobné produkty střídat, případně je užívat jen přechodnou dobu. Jak jistě víte, kofein obsažený v kávě přestává po jisté době účinkovat a musíte přijít s větší dávkou, nebo prostě nějakou dobu kávu nepít, protože už prostě tak dobře nepovzbudí tělo a ducha, jako tomu bylo dříve.

Na trhu najdete i jiné preparáty než Brain Active, kofein se dá pořídit v tobolkách jako samostatný doplněk stravy, guarana se prodává sušená, ve formě tobolek, čajů a je také obsažena v některých sladkostech v rámci specializovaných prodejen. Totéž například platí o pastilkách pro svěží dech s obsahem eleuteroku.

Nepřehlédněte:  Brainactive recenze

Vyzkoušeli jste už BrainActive? Fungoval vám? Přidejte vaše zkušenosti do diskuze!

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo