BrainActive [recenze]

0
Aktualizováno

Lepší paměť, bystřejší mysl a uvažování, výraznější koncentrace. Řidiči, studenti, lidé s kancelářskou profesí, která vyžaduje maximální nasazení.

brainactive

Totéž platí i o sportovních, rekreačních či profesionálních. Podpořit vlastní mozek se dá mnoha způsoby, jedním z těch hojně rozšířených je pravidelné užívání některého z přírodních preparátů.

Vlastně proč ne? Nic se tím nezkazí, přírodní látky organismu v každém případě spíše pomohou. Je však otázka, jestli až tolik, jak kupující očekává…

Jedním z takových preparátů je třeba BrainActive (někdy psané jako Brain Active), který nabízí alespoň na papíře pestré spektrum výhod.

brainactive-recenze-diskuze

Guarana, kofein, taurin nebo sibiřský zázrak jménem eleuterok, ginkgo biloba, ženšen a tak dále. Tyto látky prokazatelně povzbudí nejen mysl, ale vlastně celé tělo.

Některé z nich se využívají i jako afrodisiaka, jiné mají zase hojivou funkci na různá poranění a uklidní i jiné zdravotní obtíže. S pořízením BrainActive od firmy Advance tak získáte zajímavý extrakt ryzí přírody, doplněný o několik vitamínů a minerálů.

Rozhodně nejde o nic špatného, tělu ani omylem neuškodíte a kupříkladu v době zkouškového na VŠ (či před maturitou) se povzbudit mozek určitě vyplatí. Na vážkách je to však s cenovkou, protože jedna kapsle vyjde v přepočtu na pět nebo šest korun.

Od věci nebude podobné produkty střídat, případně je užívat jen přechodnou dobu. Jak jistě víte, kofein obsažený v kávě přestává po jisté době účinkovat a musíte přijít s větší dávkou, nebo prostě nějakou dobu kávu nepít, protože už prostě tak dobře nepovzbudí tělo a ducha, jako tomu bylo dříve.

Na trhu najdete i jiné preparáty než Brain Active, kofein se dá pořídit v tobolkách jako samostatný doplněk stravy, guarana se prodává sušená, ve formě tobolek, čajů a je také obsažena v některých sladkostech v rámci specializovaných prodejen. Totéž například platí o pastilkách pro svěží dech s obsahem eleuteroku.

Nepřehlédněte:  Alcostopex recenze

Vyzkoušeli jste už BrainActive? Fungoval vám? Přidejte vaše zkušenosti do diskuze!

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo