Clavin zkušenosti [recenze]

1
Aktualizováno

Řada mužů trpí intimními potížemi v sexuální oblasti, mezi ty nejčastější patří nedostatečná erekce, slabá chuť na milování nebo také předčasná ejakulace.

Takové problémy jsou navíc velmi choulostivého rázu, takže se málokdo odváží svěřit se s nimi odborníkovi či rovnou lékaři a pokouší se je řešit „podomácku“.

Bohužel, tak se dostává do začarovaného kruhu snahy a následného neúspěchu, což může mít kromě psychických i reálné následky v kvalitě vztahu.

clavin-zkusenostiFunguje Clavin?

Na trhu však dnes najdeme nespočet přípravků pro zkvalitnění erekce, které pomáhají pánům tyto problémy jednou pro vždy odstranit.

Patrně nejznámějším (a také jediným dostupným bez lékařského předpisu) je Clavin od farmaceutické společnosti Simply You Pharmaceuticals, která se věnuje především výrobě doplňků stravy.

Do jejího portfolia patří i další přípravek určený pro muže, Argin Max, nebo např. bylinné extrakty pod značkou Dr. Weiss či Priessnitz.

Clavin je prezentován jako produkt s jedinečným složením, jehož příznivé působení na prokrvení penisu potvrdila již řada studií. To z něj údajně dělá nejprodávanější přípravek tohoto typu, na první příčce pomyslného žebříčku se držel v letech 2006 – 2012, tedy celých šest let. Prokázána je účinnost 92 %.

Unikátní složení včetně přírodní složky (obsahuje šafrán pro stimulaci libida) je navíc zárukou toho, že nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Pokud byste tento přípravek užili nedopatřením bez toho, že by následoval pohlavní styk, žádné účinky se nedostaví, pro jeho správnou funkci je totiž zapotřebí i sexuální stimulace. Pro splnění účelu použití Clavinu je nutné požít minimálně čtyři tablety a to v době od jedné do čtyř hodin před plánovanou sexuální aktivitou.

Nepřehlédněte:  ForFemina na odvodnění [recenze] - diskuze, složení a účinky

A jaké recenze na Clavin mají samotní uživatelé?

Clavin zkušenosti [recenze]
2.8 (55%) 8 hlasů

5 Comments
  1. Naprosto nic za draho!!!!!!!!

  2. Já si ho kupuju opakovaně a jsem spokojený. Jsem nadrženější a výkonnější. Za mě palec nahoru!

  3. Clavin je jeden velky marketingovy tah. nefunguje. stačí si pozriieť recenzie aj tu ked si pozriete porovnanie
    http://vaserecenzie.eu/tabletky-na-erekciu-porovnanie
    tak zistite že Clavin je na poslednom miest.e tažke tak

  4. Neberte to ako reklamu, ale pozrite si článok na http://www.primarka.cz/clavin/

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo