Proerecta Shot [recenze] – funguje, nebo ne? Zde je má zkušenost

0

Ne každý má v dnešní uspěchané době chuť a energii na to se milovat s protějškem. To ale neznamená, že je to v pořádku. Zvlášť, pokud to trvá delší dobu. Protože mě samotného trápil stejný problém, rozhodl jsem se zkusit novinku Proerecta SHOT.

proerecta shot recenze

Ve chvíli, kdy mě začaly trápit problémy s erekcí jsem si prohlédl nespočet produktů, které slibovaly, že v posteli odvedu nejlepší výkony svého života. Také jsem četl Proerecta recenze, které ve mě vzbudily zvědavost a chuť tyhle produkty alespoň jednou vyzkoušet. Protože, za pokus člověk nic nedá, že?

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Proerecta Shot nebo jakékoliv jiné doplňky stravy na podporu erekce doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Proerecta.cz

Pojďte se tedy mrknout na to, jaké zkušenosti mám s Proerecta Shot. Třeba vám mé hodnocení pomůže se rozhodnout, zda Proerecta nefunguje, nebo je to svatý grál. 

proerecta recenze Jak jsem se dostal k Proerecta Shot

✅ Proerecta Shot o sobě říká, že je energy drinkem pro penis. A i když to zní zvláštně, něco na tom bude.  Jde totiž poněkud neobvykle o nápoj a ne o pastilky, nebo tablety, jak jsme zvyklí od jiných výrobců na trhu. 

💡  TIP na produkt – Proerecta Shot

🔥  Doplněk stravy na podporu erekce

✅  Přírodní složení
✅  Rychlý nástup účinků
✅  Bez vedlejších účinků

To mě zaujalo, protože rád zkouším nové věci a zrovna tenhle koncept mi přišel natolik jiný v porovnání s konkurencí, že jsem chtěl osobně vyzkoušet, zda jde jen o šikovné PR, nebo se opravdu dočkám lepších postelových výkonů. Protože, kdo by neměl zájem o zrychlený účinek? I cena ✅ Proerecta Shotu se mi zdála příznivá. V závislosti na prodejci se dá sehnat jeden kus už za 129,-. (Balení po osmi, které se dá sehnat i v lékárnách, pak vyjde okolo 999,-.)

Složení Proerecta Shotu

Posuňme se v mém vyprávění někam trochu dál. Ideálně ke složení, o kterém výrobce uvádí, že je na přírodní bázi. 

Když se mrkneme na etiketu, v Proerecta Shotu objevíme:

Látka V 1 shotu
Arginin 500 mg
Citrulin 507 mg
Tr. extrakt 400 mg
Extrakt ženšenu 310 mg
Extrakt ze semen hroznů 200 mg
Rhodiola rosea extrakt 100 mg
Guarana 80 mg

A pak ještě nějaké další přídavné látky, jako je voda, cukr, příchutě, kyselina citronová, sorban draselný a benzoan sodný. V podstatě jde tedy o takové povzbuzující sladké pitíčko.

Má zkušenost – funguje, nebo nefunguje?

Co si budeme povídat. Jádro pudla této zkušenosti spočívá v tom, že vám prozradím, jaký na mě měla Proerecta Shot účinek. V první řadě si povíme, že jsem ho užil přesně tak, jak na etiketě uvádí výrobce. Tedy třicet minut před plánovanou sexuální aktivitou s partnerkou. A z mého úhlu pohledu výrobek splnil moje očekávání.

Po pár minutách jsem cítil, že se v mých kalhotách začíná něco dít. (Samozřejmě, nejlepších účinků člověk dosáhne až spolu s reálnou stimulací, ale i tahle drobná změna ve mě vzbudila důvěru, že by to mohlo fungovat.)

Jakmile došlo na věc, zpozoroval jsem i o něco větší výdrž než obvykle. Za normálních okolností bych po několika minutách odešel do sprchy a pak upadl do postele a spal, ale tentokrát jsem se cítil dostatečně jistě na to, abych se s partnerkou pustil do dalšího čísla. Bez toho, aby se mi u toho zavíraly oči, nebo jsem se cítil nadměrně vyčerpaně. Myslím si tedy, že pokud za vaší nechutí na sex nestojí nějaká vážná choroba, kterou by bylo potřeba řešit s doktorem, Proerecta Shot vám může ve správnou chvíli vytrhnout trn z paty.

Doporučení

Ačkoliv je má zkušenost s ✅ Proerecta Shotem pozitivní, chci apelovat na to, abyste zodpovědně zvážili, zda jsou pro vás podobné experimenty vhodné. Co si totiž budeme povídat. Guarana má stimulační účinek, takže u chlapů, kteří trpí úzkostmi, nebo nespavostí, by mohla mít i negativní dopady. (Třeba ve formě zhoršení nespavosti, nebo kvůli prohloubení nepříjemných pocitů.) Všechno ale můžete nejprve probrat se svým doktorem, nebo používání shotu přizpůsobit denní době. (Takže místo večera si ho dáte třeba ráno, nebo brzy odpoledne.) Je ale otázka, zda pro to bude mít vaše partnerka pochopení. :)

Jaké jsou alternativy produktu Proerecta Shot

Na poli doplňků stravy na erekci je vícero výrobců. Najdete mezi nimi mj. značky Zerex, Vimax nebo všem známý Clavin.

 

 

Jaká je vaše zkušenost s Proerecta shotem? Rád si přečtu zkušenosti dalších uživatelů.

 

Proerecta Shot [recenze] – funguje, nebo ne? Zde je má zkušenost
3.6 (72.63%) 19 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo