Creditas recenze

2

Přemýšlíte o tom, že byste si začali spořit peníze a investovali úspory tak, aby vám to ještě něco vynášelo? Pokud už jste si dělali průzkum možností, kam peníze převést, jistě jste zjistili, že najít možnost zhodnocení vašich úspor, která bude výhodná a zajímavá, není vůbec snadné.

Na finančním trhu je totiž množství různých subjektů, které nabízí spořící účty anebo termínované vklady. Ne u všech jsou však úroky a další parametry tak výhodné, aby se vyplatilo tam peníze uložit.

Mezi jeden z takových subjektů patří i záložna Creditas.

Záložna Creditas

Tato instituce působí už 16 let a nabízí několik služeb pro klienty, kteří chtějí zhodnotit svoje úspory. Mezi služby, které můžete u Creditas využívat patří:

 • Běžný účet (chci tento bankovní účet zdarma)
 • Spořicí účet
 • Spořicí vklad
 • Termínovaný vklad
 • Úvěry

Protože působí Creditas v České republice už delší dobu, mají pobočky ve městech po celé ČR. Celkem je u nás 32 poboček Creditas.

Účet u Creditas

V případě, že si chcete založit vlastní účet, můžete využít služby Běžný účet u Creditas. Vedení účtu, založení i zrušení účtu je zdarma.

Účet nabízí internetové bankovnictví, platební karty Mastercard anebo účty v cizích měnách.

Spořicí účet

V případě, že chce investovat vaše peníze na spořicí účet a nevadí vám, že s financemi na tomto účtu nebudete moci manipulovat 3 roky, bude pro vás možná vhodný spořicí účet od Creditas. Úrok u Creditas je 3,5 % a během spoření ho můžete jednou vybrat (max. 30 % z úroků).

Spořicí vklad

Spořicí vklad je krátkodobá varianta spořicího účtu. Jsou zde o něco nižší úroky, ovšem peníze můžete vybírat už po 3 měsících.

Termínovaný vklad

Dlouhodobý termínovaný vklad, díky kterému můžete dosáhnout na úrok až 4 % ročně. Minimální vklad je 5000 Kč. Nemůžete zde však postupně zvyšovat vloženou částku, operuje se po celou dobu s prvotní vloženou částkou.

VAŠE HODNOCENÍ

5 Comments
 1. Špičková banka bez problémů.Ješte jsem ani v kamenné bance nebyl,vše sem si vyřdil přes počtač-interbanking super-vysoké úroky…SPOKOJENOST-doporučuji.

 2. Moje zkušenost s bankou CRERDITAS je velice špatná. V internetovém bankovnictví se mi nezobrazuje aktuální stav účtu, prostě obrazovka „zamrzla“. Po každodenních urgencích na cool centru to ani po týdnu jejich odborníci neopravili, přestože mi vždy sdělili, že závada byla odstraněna. Nebyla. V pondělí jdu rušit všechny účty. Jejich rada: když chcete vědět zůstatek na Vašem účtu, tak si zavolejte, my Vám ho řekneme, mi přijde trochu scestná.

 3. Vážení, již poněkolikáté se pokouším otevří internetové bankovnictví, ale bez výsledku, na obrazovce se vždy ukáže stránka “ Stáhněte si aplikaci Creditas Banking, všechno bude lepší“.
  Je možné nějaké rozumné vysvětlení? Lépe řečeno napravení stávající situace? Počkáme na
  odpověď. Mluvil jsem s bankou a nedostal vysvětlení.

  Milan Richter

 4. Záložna nabízí službu mobilního pracovníka, bezvadné….od založení účtu, přes bankovní karty a termínované vklady…přijede na Vámi zvolené místo, od ledna, kdy se stane bankou bude mít mezi bankami nejlépe úročené termínované vklady i spořiči účet, 5 výběru z bankomatu v měsíci zdarma, nejlepší kurzy měn ze všech bank a účet i internet. bankovnictví bez poplatků. A vše funguje bezvadně.

 5. Super přístup od CREDITAS. Před časem jsem se společensky unavil a zašantročil peněženku s občankou a platební kartou. To jest nemožnost vybírat z bankomatu i na pobočce bez dokladu totožnosti. No u Creditas to naštěstí možné bylo. Nejsem si jistý, jestli by zaprděná Česká spořitelna byla něčeho takového schopná.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo