DonnaHAIR FORTE [recenze] – tablety, složení, cena a zkušenosti

1

Speciální doplňky výživy, díky kterým můžete mít zase bujnou kštici? Tak se alespoň tváří reklama. Donna Hair obsahuje extrakt několika účinných látek, jež mají pomoci zdraví vlasů a pokožky hlavy.

donna hair forte recenze

K čtyřměsíční kúře můžete získat jako bonus i pěkný šperk, což určitě potěší nejednu zástupkyni něžného pohlaví. Ale pozor – je skutečně Donna Hair tím, za co se vydává?

Nejde jen o takzvané placebo? O všem jistě rozhodnou internetové diskuze, protože zkušenosti uživatelů mají maximální vypovídací hodnotu.

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Donna HAIR FORTE nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  DonnaHAIR FORTE

Podpora normálního růstu, zamezení vypadávání

donna hair forte Pokud vám padají vlasy v míře větší než je obvyklé, rozhodně je něco v nepořádku. Jste ve stresu, ale také možná potřebujete doplnit vitamíny a minerály, které jsou pro zdravý růst vlasů více než nutné.

Extrakty z kopřivy a unikátní trio aminokyselin by se o něco podobného mělo postarat více než dobře, stačí jediná tobolka denně – takže užívání nikoho nezdrží, nejde o speciální šampon nebo třeba injekční léčbu.

Konec nejen vypadávání, ale i šedivění. Biotin, vitamín A, křemík, zinek a další důležité látky, to vše v jediné malé kapsli.

Přinejmenším máte jistotu, že budete užívat přírodní preparát – najdete tu extrakt z kopřivy dvoudomé, ale i přesličky rolní.

💡  TIP na produkt – DonnaHAIR FORTE donna hair recenze

💊  Doplněk stravy pro pro krásné vlasy

✅  Komplexní péče o vaše vlasy
✅  Výživa a růst
✅  Síla a pevnost

Lepší barva i lesk, pevné vlasy už na první pohled. Žádné lámání a třepení, nadmíru mastné vlasy už mohou být také minulostí.

✅  Donna Hair si můžete pořídit v každé prodejně se zdravou výživou – kamenný obchod nebo internet – to už samozřejmě nehraje takovou roli.

Rozšířenost přípravku je taková, že se dočkáte u celé řady prodejen nebo lékáren. A cena? Den užívání Donna Hair vyjde asi na tři až čtyři koruny, což rozhodně není žádný zásah do rodinného rozpočtu. Kúru pro své vlasy si tak může dovolit vlastně každý. Ale jak tedy vlastně účinkuje, pokud vůbec?

Nepřehlédněte: Srovnání TOP 10 vitamínu na vlasy 💊

 • Čím podpořit růst vlasů? Vitamíny na vlasy recenze
 • Jak vybrat doplňky stravy na vlasy? ✅
 • Jaká je jednička doplňku stravy na vlasy na českém trhu? 🏆

Recenze v případě Donna Hair nejsou vždy jednoznačné

Stoprocentní shoda kolem Donna Hair neexistuje. Někomu nemusí vyhovovat složení, na každý typ vlasů bude určitě působit něco jiného.

 

 Většina uživatelů se však shoduje na tom, že má pocit o něco bujnější a zdravější hřívy.  Elixír výživných látek tedy vlasům a jejich pokožce jistě prospěje, ať už si o efektu dlouhodobého užívání tohoto přípravku můžeme pomyslet asi naprosto cokoliv.

Rozhodně jde o běh na dlouhou trať. Řada uživatelů, kteří hodnotí ✅  Donna Hair spíše negativně, se shoduje v jednom – neužívají tento přípravek delší dobu a čekali, že se efekt objeví už v krátkodobém horizontu.

donna hair tablety

Po zhruba měsíci užívání přichází první dílčí výsledky – uživatelky (ano, produkt je primárně určen ženám, jak už ale naznačuje jeho název) se shodují, že padání vlasů se částečně omezilo a vlasy jako takové jsou o trochu lesklejší.

Pokud se však nechcete spoléhat jen na Donna Hair, uděláte jistě dobře. Je to jen dílčí pomoc, žádný zázrak, který vyřeší všechny problémy spojené s nezdravými vlasy.

Na vypadávání může pomoci i osvědčený babský recept – dýňový olej, ale třeba i dusíkové procedury, speciální šampony s obsahem výživných složek či vlasové tonikum. Možností je hodně, nespoléhejte se tedy jen na jedinou!

Častým problém, který se vyskytne jak u mužů, tak u žen, se stává vypadávání vlasů. Může to mít několik příčin. U žen jsou to většinou hormonální výkyvy v těhotenství, ale muži se tímto trápí většinou v souvislosti svých genů.

Dá se s tím bojovat různými způsoby. Někdo zkouší babské rady, druhý zase všelijaké přípravky na podporu růstu a výživy vlasů.

Nejčastější příčiny:

 • hormonální antikoncepce – nutno jí poté změnit
 • nedostatek vitamínů
 • stres
 • špatná strava
 • těhotenství
 • změna váhy – anorexie, bulimie
 • lupénka, cukrovka, rakovina
 • špatná vlasová kosmetika – nejlepší je přírodní

a spousta dalších faktorů. Proto je také lepší nejdřív vše prodiskutovat s vaším lékařem než dělat unáhlené závěry a začít panikařit, že budete plešatí.

Jedním účinným přípravkem je například ✅  Donna HAIR, který vám pomůže při nadměrném vypadávání a hlavně vám pečuje i o kvalitu vlasů a pokožku hlavy. Ale teď otázka, opravdu funguje? Vyplatí se vám investovat ne malou částku a důvěřovat mu, že vám pomůže a zvedne vám zpátky zase sebevědomí?

Hodnocení přípravku Donna Hair na vlasy

Dalo by se říct, že následkem několika faktorů vám zaručeně pomůže, ale pokud to máte dané geneticky, tak vám to maximálně tak oddálí.

Určitě si ho vychvaluje spousta uživatelů. Také je však důležité brát v potaz ceny tohoto přípravku, protože ti, co žijí tzv. z ruky do huby, si ho jen tak nepořídí.

I za krásu se prostě musí platit. Stejně jako ženy platí za různé krémy proti vráskám, tak i tento produkt má svou hodnotu. Nemyslete si, že je zadarmo nebo za pár kaček, ale nebojte, určitě vás nezruinuje.

Komu se Donna HAIR doporučuje?

Je samozřejmě určen pro všechny, kteří mají problémy s vypadáváním vlasů, ale také dále pomáhá na:

 • normální růst
 • kvalitu vlasů a jejich pevnost
 • třepení a lámání
 • kvalitu pokožky hlavy
 • mastné nebo vysušené vlasy
 • údržbu přirozeného objemu
 • lesk
 • dlouhotrvající účinek při barvení

Takže by se dalo říci, že nemusíte mít miliony přípravků na vlasy a bohatě vám na to postačí jeden, DonnaHAIR.

V čem je tak jedinečný?

Určitě všichni víte, že na mezinárodním trhu naleznete nespočet produktů, které vám pomůžou nebo sloužících pouze jako reklamní trik, jak zbohatnout na lidech. Donna HAIR je však odzkoušený spousty lidmi, kteří jsou nad míru spokojení s jeho výsledkem.

 

Ale proč tomu tak je? V čem je tak jedineční, že si ho lidé chválí? Na to je jednoduchá odpověď. Obsahuje totiž vyvážené množství aminokyselin, vitamínů a minerálů.

Aminokyseliny

Abyste měli kvalitnější vlasy, musíte mít v těle dostatečné množství aminokyselin, které v podstatě jsou základem pro tvorbu keratinu, který tvoří 90% vaší krásné hřívy. ✅  DonnaHAIR dokonce obsahuje rovnou tři – methionin, cystein a tyrosin. A právě díky těmto látkám uvidíte rozdíl ve struktuře vašich vlasů.

Vitamíny a minerály

Vzhledem k tomu, že se může pochlubit i obsahem spousty důležitých vitamínů a minerálů, tak vám zaručí i ochranu buněk vlasů a přirozenou regeneraci.

Pro ještě lepší účinek obsahuje také rostlinné extrakty z přesličky rolní a kopřivy dvoudomé, které jsou dalším zdrojem aminokyselin, vitamínů a stopových látek.

Složení Donna HAIR FORTE

Látka V 1 kapsli % RHP*
L-methionin 230 mg
L-tyrosin 150 mg
L-cystein 60 mg
Biotin 300 mcg (600%*)
Kyselina listová 400 mcg (200%*)
Vitamin A 400 mcg (50%*)
Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg
Extrakt přesličky rolní 71,5 mg
Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg
Zinek 7,5 mg (75%*)
*RHP – referenční hodnota příjmu.

Dejte STOP vypadávání!

Suma sumárum jste se dozvěděli, proč právě zariskovat a zkusit ✅  DonnaHAIR a že za to opravdu stojí. Pokud si ho nemůžete dovolit, tak se stačí koukat na slevy a určitě ho získáte i levněji.

Důležité je také podotknout, že se opravdu nejedná o žádný reklamní trik nebo zbytečnost, protože jestliže máte opravdu problém a už si nevíte rady, jak počínat dál, vyzkoušejte právě tento přípravek. Funguje!

Takže už si nemusíte hlavu polévat olivovým olejem, vymýšlet různé masky, které vám zanechávají mastné vlasy, mazat na vlasy jogurt nebo v nejhorším případě jít úplně na krátko. Stačí vám užívat tento přípravek jednou denně a výsledek dorazí dřív než se nadějete.

Hodnocení zákazníků

Uživatelky, které jsou s DonnaHAIR spokojené nejčastěji zmiňují: 

Výhody
 • Produkt funguje
 • Měly zdravější vlasy
 • Vlasy méně padají
 • Užívá se pouze 1 tableta denně

Uživatelky, které měly nějaké výhrady hovoří o: 

Nevýhody
 • Vysoká cena
 • Poměrně velké tablety
 • Špatná chuť

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

donna hair na vlasy

Zdroj: Benu.cz

donna hair zkušenosti

Zdroj: Heureka.cz

donna hair diskuze

Zdroj: Pilulka.cz

vlasimo

S DonnaHAIR FORTE nemáme přímou zkušenost. Naopak s čím máme přímou ověřenou zkušenost je Vlasimo. Zkuste se podívat, jak vypadaly jeho účinky a zda pomohl s růstem vlasů.

Jaké jsou alternativy produktu DonnaHAIR FORTE?

Na poli vlasové výživy je vícero výrobců. Najdete mezi nimi mj. značky VLASIMO, CURAPIL, VENIRA nebo vlasový aktivátor BIOHAR. Tyto výrobce, jejich účinky a zkušenosti zákazníků jsme recenzovali samostatně. Můžete si je proto hravě porovnat s Donna Hair.

 

Máte s doplňkem stravy Donna Hair Forte nějakou vlastní zkušenost? Podělte se s námi do komentářů. 

DonnaHAIR FORTE [recenze] – tablety, složení, cena a zkušenosti
3.1 (62.31%) 26 hlasů

1 komentář
 1. Dobrý den
  Chtěla jsem se zeptat
  Začala jsem užívat Donna hair a vše se jevilo v pořádku
  Až po šesté tabletě a to i nadále se mi pokaždé užité tabletě je šíleně na zvracení.
  Pocit nastane vždy do hodiny po tabletě

  Zkoušela jsem si jí jeden den nebrat a pocit byl pryč.
  Chci se optat zda je možný takový nežádoucí účinek
  Moc děkuji

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo