Donna hair Forte recenze

0

Speciální doplňky výživy, díky kterým můžete mít zase bujnou kštici? Tak se alespoň tváří reklama. Donna Hair obsahuje extrakt několika účinných látek, jež mají pomoci zdraví vlasů a pokožky hlavy.

K čtyřměsíční kúře můžete získat jako bonus i pěkný šperk, což určitě potěší nejednu zástupkyni něžného pohlaví. Ale pozor – je skutečně Donna Hair tím, za co se vydává?

Nejde jen o takzvané placebo? O všem jistě rozhodnou internetové diskuze, protože zkušenosti uživatelů mají maximální vypovídací hodnotu.

Podpora normálního růstu, zamezení vypadávání

Pokud vám padají vlasy v míře větší než je obvyklé, rozhodně je něco v nepořádku. Jste ve stresu, ale také možná potřebujete doplnit vitamíny a minerály, které jsou pro zdravý růst vlasů více než nutné.

Extrakty z kopřivy a unikátní trio aminokyselin by se o něco podobného mělo postarat více než dobře, stačí jediná tobolka denně – takže užívání nikoho nezdrží, nejde o speciální šampon nebo třeba injekční léčbu.

Konec nejen vypadávání, ale i šedivění. Biotin, vitamín A, křemík, zinek a další důležité látky, to vše v jediné malé kapsli.

Přinejmenším máte jistotu, že budete užívat přírodní preparát – najdete tu extrakt z kopřivy dvoudomé, ale i přesličky rolní.

Lepší barva i lesk, pevné vlasy už na první pohled. Žádné lámání a třepení, nadmíru mastné vlasy už mohou být také minulostí.

Donna Hair si můžete pořídit v každé prodejně se zdravou výživou – kamenný obchod nebo internet – to už samozřejmě nehraje takovou roli.

Rozšířenost přípravku je taková, že se dočkáte u celé řady prodejen nebo lékáren. A cena? Den užívání Donna Hair vyjde asi na tři až čtyři koruny, což rozhodně není žádný zásah do rodinného rozpočtu. Kúru pro své vlasy si tak může dovolit vlastně každý. Ale jak tedy vlastně účinkuje, pokud vůbec?

Recenze v případě Donna Hair nejsou vždy jednoznačné

Stoprocentní shoda kolem Donna Hair neexistuje. Někomu nemusí vyhovovat složení, na každý typ vlasů bude určitě působit něco jiného.

Většina uživatelů se však shoduje na tom, že má pocit o něco bujnější a zdravější hřívy. Elixír výživných látek tedy vlasům a jejich pokožce jistě prospěje, ať už si o efektu dlouhodobého užívání tohoto přípravku můžeme pomyslet asi naprosto cokoliv.

Rozhodně jde o běh na dlouhou trať. Řada uživatelů, kteří hodnotí Donna Hair spíše negativně, se shoduje v jednom – neužívají tento přípravek delší dobu a čekali, že se efekt objeví už v krátkodobém horizontu.

Po zhruba měsíci užívání přichází první dílčí výsledky – uživatelky (ano, produkt je primárně určen ženám, jak už ale naznačuje jeho název) se shodují, že padání vlasů se částečně omezilo a vlasy jako takové jsou o trochu lesklejší.

Pokud se však nechcete spoléhat jen na Donna Hair, uděláte jistě dobře. Je to jen dílčí pomoc, žádný zázrak, který vyřeší všechny problémy spojené s nezdravými vlasy.

Na vypadávání může pomoci i osvědčený babský recept – dýňový olej, ale třeba i dusíkové procedury, speciální šampony s obsahem výživných složek či vlasové tonikum. Možností je hodně, nespoléhejte se tedy jen na jedinou!

Další odkazy:

Častým problém, který se vyskytne jak u mužů, tak u žen, se stává vypadávání vlasů. Může to mít několik příčin. U žen jsou to většinou hormonální výkyvy v těhotenství, ale muži se tímto trápí většinou v souvislosti svých genů.

Dá se s tím bojovat různými způsoby. Někdo zkouší babské rady, druhý zase všelijaké přípravky na podporu růstu a výživy vlasů.

Nejčastější příčiny:

 • hormonální antikoncepce – nutno jí poté změnit
 • nedostatek vitamínů
 • stres
 • špatná strava
 • těhotenství
 • změna váhy – anorexie, bulimie
 • lupénka, cukrovka, rakovina
 • špatná vlasová kosmetika – nejlepší je přírodní

a spousta dalších faktorů. Proto je také lepší nejdřív vše prodiskutovat s vaším lékařem než dělat unáhlené závěry a začít panikařit, že budete plešatí.

Jedním účinným přípravkem je například Donna HAIR, který vám pomůže při nadměrném vypadávání a hlavně vám pečuje i o kvalitu vlasů a pokožku hlavy. Ale teď otázka, opravdu funguje? Vyplatí se vám investovat ne malou částku a důvěřovat mu, že vám pomůže a zvedne vám zpátky zase sebevědomí?

Hodnocení přípravku Donna Hair na vlasy

Dalo by se říct, že následkem několika faktorů vám zaručeně pomůže, ale pokud to máte dané geneticky, tak vám to maximálně tak oddálí.

Určitě si ho vychvaluje spousta uživatelů. Také je však důležité brát v potaz ceny tohoto přípravku, protože ti, co žijí tzv. z ruky do huby, si ho jen tak nepořídí.

I za krásu se prostě musí platit. Stejně jako ženy platí za různé krémy proti vráskám, tak i tento produkt má svou hodnotu. Nemyslete si, že je zadarmo nebo za pár kaček, ale nebojte, určitě vás nezruinuje.

Komu se Donna HAIR doporučuje?

Je samozřejmě určen pro všechny, kteří mají problémy s vypadáváním vlasů, ale také dále pomáhá na:

 • normální růst
 • kvalitu vlasů a jejich pevnost
 • třepení a lámání
 • kvalitu pokožky hlavy
 • mastné nebo vysušené vlasy
 • údržbu přirozeného objemu
 • lesk
 • dlouhotrvající účinek při barvení

Takže by se dalo říci, že nemusíte mít miliony přípravků na vlasy a bohatě vám na to postačí jeden, DonnaHAIR.

V čem je tak jedinečný?

Určitě všichni víte, že na mezinárodním trhu naleznete nespočet produktů, které vám pomůžou nebo sloužících pouze jako reklamní trik, jak zbohatnout na lidech. Donna HAIR je však odzkoušený spousty lidmi, kteří jsou nad míru spokojení s jeho výsledkem.

Ale proč tomu tak je? V čem je tak jedineční, že si ho lidé chválí? Na to je jednoduchá odpověď. Obsahuje totiž vyvážené množství aminokyselin, vitamínů a minerálů.

Aminokyseliny

Abyste měli kvalitnější vlasy, musíte mít v těle dostatečné množství aminokyselin, které v podstatě jsou základem pro tvorbu keratinu, který tvoří 90% vaší krásné hřívy. DonnaHAIR dokonce obsahuje rovnou tři – methionin, cystein a tyrosin. A právě díky těmto látkám uvidíte rozdíl ve struktuře vašich vlasů.

Vitamíny a minerály

Vzhledem k tomu, že se může pochlubit i obsahem spousty důležitých vitamínů a minerálů, tak vám zaručí i ochranu buněk vlasů a přirozenou regeneraci.

Pro ještě lepší účinek obsahuje také rostlinné extrakty z přesličky rolní a kopřivy dvoudomé, které jsou dalším zdrojem aminokyselin, vitamínů a stopových látek.

Dejte STOP vypadávání!

Suma sumárum jste se dozvěděli, proč právě zariskovat a zkusit DonnaHAIR a že za to opravdu stojí. Pokud si ho nemůžete dovolit, tak se stačí koukat na slevy a určitě ho získáte i levněji.

Nepřehlédněte:  Sérum na řasy

Důležité je také podotknout, že se opravdu nejedná o žádný reklamní trik nebo zbytečnost, protože jestliže máte opravdu problém a už si nevíte rady, jak počínat dál, vyzkoušejte právě tento přípravek. Funguje!

Takže už si nemusíte hlavu polévat olivovým olejem, vymýšlet různé masky, které vám zanechávají mastné vlasy, mazat na vlasy jogurt nebo v nejhorším případě jít úplně na krátko. Stačí vám užívat tento přípravek jednou denně a výsledek dorazí dřív než se nadějete.

Vaše recenze, hodnocení a diskuze

Přidejte vaši recenzi, zkušenosti či hodnocení

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo