Dreamly: Skutečně pomůže s usínáním? [recenze]

1

Pojďme se nyní podívat na doplněk stravy Dreamly. Jaké jsem s ním měl zkušenosti? Pomohl mi, či mě naopak zklamal? To se dozvíte v mé recenzi!

dreamly recenze

Proč „nespím“?

Spánek se pro mě stal náročný, kvůli neustálému vypětí v práci a zvýšenému stresu, který jsem pociťoval hlavně při usínání. Dlouhodobě mě usínání trápilo, i ve chvíli, kdy ze mě stres opadl, a chtěl jsem vyzkoušet různé možnosti.

Pil jsem například bylinné čaje, které mi někdy pomohly, někdy zas ne. Snažil jsem se nepít kávu nebo jiný nápoj, který by obsahoval kofein. Dále jsem se snažil jíst zdravě a zařídit si pravidelný režim spánku – tj. usínat i vstávat ve stejný čas. Ne vše fungovalo podle představ.

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Melatonin forte nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat přímo u výrobce nebo v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficialní e-shop Dreamly

Nakonec jsem skončil u doplňků stravy, které mě svým přírodním složením nijak zvlášť neublíží a naopak mohou přinést zajímavé výsledky. A tak jsem se dostal k Dreamly.

Usínání může být někdy zapeklitý oříšek.

Co je to Dreamly a jak funguje

✅ Dreamly je běžně dostupný  doplněk stravy, který je určen pro lepší usínání a klidný spánek. Obsahuje v sobě spousty přírodních látek, které mají prokazatelné příznivé účinky na spánek. 

💡  TIP na produkt – Dreamly dreamly na spaní recenze

🌙  Doplněk stravy pro zdravý spánek

✅ podporuje lepší usínání a klidný spánek
✅ podporuje normální činnost nervové soustavy
✅ snižuje míru únavy a vyčerpání

Složení a účinky látek v Dreamly

Pojďme se teď podívat blíže, jaké látky jsou obsaženy v Dreamly a jaký je jejich účinek.

✅ Dreamly v jedné kapsli obsahuje:

L – tryptofan 150 mg
Mučenka pletní 40 mg (extrakt 6:1)
Meduňka lékařská 20 mg (extrakt 10:1)
Kozlík lékařský 20 mg (extrakt 4:1)
Šafrán setý 10 mg (extrakt 10:1)
Vitamin B3 (Niacin) 8 mg
Vitamin B6 1,4 mg

Účinky

V Dreamly se nachází spousty zajímavých látek, které mají co do činění se spánkem. První, čeho si povšimnete, je nejspíš L-tryptofan. Pod tímto poněkud chemickým názvem se skrývá aminokyselina, která je prekurzorem (předchůdcem) pro další neurotransmitery, jako jsou například:

 • Serotinin – hormon dobré nálady,
 • melatonin – hormon spánku,
 • nebo vitamín B3, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti.

Kromě L-Tryptofanu se v Dreamly nachází i bylinky, patří mezi ně:

 • Mučenka pletní napomáhající k uklidnění nervového napětí,
 • meduňka lékařská napomáhající k uklidnění nervové soustavy, ke snížení stresu, napětí a zpříjemňuje spánek,
 • kozlík lékařský, který obsahuje látky, jež pomáhají uvolnit křeče a napětí v těle,
 • šafrán setý, jenž ulehčuje přenos seratoninu v nervové soustavě.

Meduňka lékařská zpříjemňuje spánek.

Máme tady i vitamíny B3 a B6, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Jakou jsem měl zkušenost s objednávkou?

✅ Dreamly jsem objednával na jemu určenému e-shopu, kde bylo na výběr z mnoha variant (podle velikostí), které jsem mohl zvolit:

Balení na 1 měsíc (60 kapslí):

 • Cena: 399 Kč –  6,65 Kč/kapsle ,
 • vhodné kvůli menšímu množství na ozkoušení.

Balení na 3 měsíce (180 kapslí):

 • Cena: 999 Kč –  5,55 Kč/kapsle ,
 • vhodné k pravidelnému užívání,
 • užívat nejlépe ve chvíli, když už máte Dreamly vyzkoušený na vlastní kůži.

Balení na 5 měsíců (300 kapslí):

 • Cena: 1599 Kč –  5,33 Kč/kapsle ,
 • největší a nejvýhodnější balení,
 • pro ty, co chtějí pořádné zásoby a mají s Dreamly výborné zkušenosti,
 • dárek navíc.

Osobně jsem si vybral balení na 3 měsíce, abych mohl vypozorovat všechny účinky a měl jistotu, že budu mít výsledek na dosah ruky.

Možnosti platby

Jsou pouze 2 způsoby plateb:

 • Hotově při převzetí,
 • platba kartou.

Způsoby platby jsou dostačující a za mě nejčastější volby, když objednávám zboží. Další možnosti platby se samozřejmě nevylučují.

Doprava 🚚

✅ Dreamly nabízí dopravu:

 • Kurýr PPL
 • Zásilkovna

Slušný výběr dopravců, které naznačují, že je obchod férový a doručí zásilku. Vybral jsem si PPL. Zboží bylo vyexpedováno do 3. pracovního dne a 4. den mi byl balík doručen.

Vše bylo v pořádku zabaleno, tudíž s doručením nebyl žádný výraznější problém. Jediné, co by mohlo někomu vadit, byla delší doba vyexpedování.

Dreamly ani nenadchl ani nezklamal

Po rozbalení jsem dlouho neváhal a začal užívat Dreamly hned tak, jak mi bylo určeno.

Doporučené dávkování

 • 2 kapsle ideálně hodinu před spaním, zapít vodou.
 • Nepřekračujte denní dávkování.
 • Není vhodné pro těhotné, kojící ženy a pro děti do 3 let.

Podle kartičky, která byla přibalená k Dreamly, by se měly začít projevovat nejlepší účinky při pravidelném užívání, nejčastěji již po 5 až 10 dnech. To bylo pro mě překvapivé zjištění, a tudíž jsem se těšil, že se můj spánek brzy opět srovná zpátky a budu moci usínat jako dřív.

Když jsem poprvé užil Dreamly, pociťoval jsem zvláštní pocit, nejspíš placebo efekt, který mě uklidnil. Lehl jsem si do postele a začal si číst, abych usínání trochu dopomohl četbou. A první noc jsem usnul lépe než jsem byl poslední dobou zvyklý.

 

Užíval jsem výživový doplněk 5 dní a pozoroval, jaký má na mě vliv. Spánek se mi o něco zlepšil, například usínání bylo o něco lehčí, na druhou stranu jsem 3. den užívání měl naopak velké problémy usnout. Trápilo mě také to, že jsem si musel brát Dreamly ideálně hodinu před spánkem, tudíž bylo někdy těžké odhadnout, kdy přesně si ho mám dát.

Dreamly jsem užíval 10 dní a čekal jsem na nástup účinků šafránu setého. Podle výrobce totiž začíná nejlépe působit až při pravidelném užívání trvajícím alespoň 5-10 dní. Ovšem já až takový rozdíl nepociťoval, možná mi zlepšil trávení.

Snažil jsem se i nadále užívat ✅ Dreamly a zároveň jsem se snažil být méně ve stresu. Často mi pomáhalo při usínání být v klidu, například tím, že jsem si četl. Nebo mi pomáhalo dát si teplou sprchu před spaním, která mě osvěžila, uklidnila a zároveň unavila.

Čtení mi dokázalo pomoci lépe usnout.

Byly dny, kdy mi prostě nešlo usnout. Užití Dreamly, zdálo se, mi vůbec nepomáhalo. To mě zklamalo. Tohle se dělo i poslední měsíc mého užívání. Nicméně mi tento doplněk stravy nějakým způsobem pomohl, neboť se můj spánek srovnal do normálu.

Poslední dny užívání byly lepší než první dny užívání. Dreamly skutečně nezklamal zlepšil mé usínání. Přesto mě v některých ohledech ani nenadchl, obzvlášť tehdy, kdy jsem potřeboval usnout, ale i přes užití kapslí Dreamly jsem jen tak lehce neusnul.

Shrnutí užívání

Na konci užívání mohu shrnout jak jsem byl s Dreamly spokojený. Pociťoval jsem, že jsem se více uvolnil – nebyl jsem v takovém vypětí, a to bylo mým záměrem. Je ovšem těžké říct, jestli to bylo přímo v důsledku toho, že jsem užíval Dreamly, nebo z toho, že jsem se snažil být méně ve stresu. Nabízí se i to, že to šlo ruku v ruce a obojí mi pomohlo dojít k lepšímu usínání a spánku. Dreamly ovšem ne vždy účinkoval a byly dny, kdy jsem nemohl usnout navzdory tomu, že jsem měl 2 kapsle ✅ Dreamly hodinu před spánkem. Bylo to jak kdy, na druhou stranu by se dalo říct, že mi tento výživový doplněk pomohl z dlouhodobého hlediska lépe usínat i spát.

Výhody a nevýhody

Výhody
 • Vše přišlo v pořádku zabalené,
 • rychlá doprava,
 • pociťoval jsem zlepšení v usínání,
 • byl jsem méně ve stresu.

 

Nevýhody
 • Někdy, když jsem potřeboval, aby mi Dreamly skutečně pomohl usnout, mi nepomohl,
 • vzít si 2 tabletky ideálně hodinu před spánkem je těžké odhadnout,
 • vyšší cena.

 

 

Jaké jste měli zkušenosti s doplňkem stravy Dreamly vy? Podělte se s námi v diskuzi!

Dreamly: Skutečně pomůže s usínáním? [recenze]
5 (100%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo