Melatonin Sníček FORTE [recenze] – zkušenosti, vedlejší účinky a složení

6

Melatoninu se říká hormon tmy a spánku. Je důležitý pro střídání rytmů dne a noci. I jeho hladina kolísá v závislosti na tom, zda je právě tma nebo světlo. Nejvíce jej tělo vytváří v průběhu noci a svého maxima dosahuje mezi 2. a 4. hodinou ráno. Poslední dobou se používá na poruchy spánku. S přibývajícím věkem nám hladina melatoninu klesá a sníženou hladinou melatoninu trpíme i v době, kdy pracujeme na směny, ponocujeme a málo spíme. Řešením jsou melatonin tablety bez předpisu pro zkrácení doby k usnutí a zmírnění pocitu únavy v důsledku časového posunu.

melatonin sníček recenze

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Melatonin forte nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Melatonin Sníček

Melatonin Sníček

✅  Melatonin Sníček  přispívá ke zlepšení kvality spánku, napomáhá v usínání a kontroluje biorytmus spánku a bdělosti.  Přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí i zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu. Příznivý účinek na zmírnění subjektivního pocitu zmíněného jet-lag při časovém posunu dosáhnete při dávce 0,5 mg melatoninu těsně před spaním v první den cesty a dalších pár dní po příjezdu na místo pobytu. Užívá se 1 tableta denně před spaním, kdy tabletu zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

💡  TIP na produkt – Melatonin Sníček melatonin sníček

💊  Doplněk stravy pro lepší spánek

✅ Přispívá k zlepšení kvality spánku
✅ Napomáhá usínání
✅ Jeho hlavní funkcí je kontrola biorytmu spánku a bdělosti

S přibývajícím věkem nám hladina melatoninu klesá a sníženou hladinou melatoninu trpíme i v době, kdy pracujeme na směny, ponocujeme a málo spíme.

Melatonin a jeho užívání

melatonin

✅  Melatonin Sníček je doplněk stravy a není radno překračovat doporučenou denní dávku. Zbytečně si pak rozhodíte přirozený biorytmus těla. Je nevhodný pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívejte jen vždy jen před předpokládanou dobou spánku, protože způsobuje ospalost. Právě proto, že způsobuje ospalost, neměli byste jej užít před řízením vozidla, ale vždy jen před spaním.

Složení Melatonin Sníček

Látka V přepočtu na jednu dávku (1/2 tablety)
Inulín 345,76 mg
Melatonin 2,5 mg
Protispékavá látka (Steran hořečnatý) 1,74 mg

Melatonin Sníček a zkušenosti

Určitě vás potěší, že není návykový, je přírodní a bez chemických látek. Nezaručuje sice spánek bez probouzení, ale rozhodně večer usnete dříve a dobře se vyspíte. Ráno pak nenecháváte opakovaně zvonit budík a lépe se vám stává. Má dobrý vliv pro mozek a napomáhá v nastavení správného biorytmu. Tělo díky němu ví, kdy má jít spát a je unavené. Umí určit i vhodnou dobu k probuzení bez budíku. Asi po měsíci užívání uživatelé udávají větší pocit nabití energií a dobrou náladou. Pokud v noci dlouho zíráte do tmy a nemůžete usnout, jde o velmi dobrou volbu, a proto jej doporučujeme.

Ti, kteří byli spokojení nejčastěji hodnotí:

Výhody
 • Dobře se po něm usíná
 • Není návykový
 • Nemá vedlejší účinky
 • Nízká cena

Negativní hodnocení se nejčastěji týkalo: 

Nevýhody
 • Někomu nefunguje
 • Je nutné ho užívat dlouhodobě

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

melatonin forte

Zdroj: Zbozi.cz

melatonin forte snicek

Zdroj: Zbozi.cz

melatonin zkušenosti

Zdroj: Heureka.cz

Jaké jsou alternativy Melatoninu Sníček?

Stále jste se nerozhodli, jaký vybrat doplněk stravy pro lepší spánek? Napsali jsme pro vás recenzi na přípravek NEOSPAN forte.

 

 

A jak jste s melatoninem spokojeni Vy? Máte vlastní zkušenost s melatoninem? Podělte se o to s ostatními.

 

Melatonin Sníček FORTE [recenze] – zkušenosti, vedlejší účinky a složení
3.3 (65.45%) 22 hlasů
8 Comments
 1. Zdravím, mě teda Melatonin Forte od pharmaactiv.com zachránil. Měla jsem dlouhodobé problémy se spánkem a přes den jsem nebyla schopná nic udělat. Pak mi známe Melatonin doporučila a jsem moc spokojená, spím jako miminko a hlavně jsem pak odpočatá.

 2. No hrůza, právě jsem zakoupila Melatonin u fi Nutricius, je doporučeno 1/4 tablety na noc. Ovšem tablety jsou tak malé, že je stěží rozdělíme na polovinu. Přitom se nedoporučuje překračovat denní dávku! Poč tedy nevyrábějí menší? Tak nevím, co s tím a to jsem ho nevzala ani jednou.

 3. Dotaz:
  Dobrý den ,jsem po úrazu mozku,byla jsem v bezvědomí,upadla jsem na neposypaném chodníku.Zjistilo semi,že po pádu mám komoci mozku a různé problémy,jako záškuby,šumění v uších,bolesti hlavy a špatný spánek v noci se probudím a nemohu 3-4 hodiny usnout.Doktorka mi předepsala léky KEPPRA,ale ty mají spousty nežádoucích ůčinku a já jsem se dozvěděla na internetu,že je pro kvalitní spánek přírodní MELATONIN.Já jsem prodělala rakovinu mízních uzlin a ještě jsem pod kontrolou,každých půl roku a nerada bych si chemií KEPPRA,vyprovokovala zpět rakovinu. Děkuji za odpověď.

 4. S Melatoninem mám moc dobrou zkušenost, beru jej od pharmaactiv.com. V sovislosti s počínajícím přechodem jsem měla řídnutí kostí. Melatonin mi doporučili v lékárně a opravdu mi pomohl.

 5. S Melatoninem mám taky moc dobré zkušenosti, beru teď ten od pharmaagency. V sovislosti s počínajícím přechodem jsem nemohla spát a zkoušela vše možné. Melatonin mi doporučili v lékárně a opravdu mi pomohl.

 6. Melatonin naprosto uzasny doporucuji zadne vedlejsi učinky nemam proste skvele po letech spím,prásky na spani jsem brát nechtěla.Jsem v prechodu hormony na spani nezabraly takže jsem stastna za objevení melatoninu.Je mi 58let beru 5mg denne cca 6 měsíců a spím většinou skvěle, pokud se vzbudím brzy usnu, dříve to nešlo.Díky Jana

 7. Já mám zkušenost s Melatoninem od VITO LIFE. Špatně se mi usínalo, v noci jsem se často budila a ráno jsem byla v práci nevyspalá. Melatonin mě pomohl.

 8. Naprosto souhlasím, melatonin používám na poruchu spánku po porodu.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo