Evelle [recenze]: Pomohou vám tyto tablety na růst vlasů?

0

Krásné, zdravé, husté a dlouhé vlasy nemusí být nedosažitelným snem. Speciálně ne se správnou vnitřní výživou a kvalitní kosmetickou péčí. Jelikož se můžeme na trhu setkat i s méně “profláknutými” značkami, dnes se zaměříme na doplněk stravy Evelle na vlasy a na to, co vám může jeho dlouhodobé užívání nabídnout.

S vitamíny na vlasy, které obsahují jednu a více látek, se v posledních několika letech doslova roztrhl pytel. Hlavním kritériem výběru by ale nemělo být to, kolik reklam jste na daný výrobek viděli. A dokonce není klíčovým ukazatelem kvality výrobku ani jeho cena. Pak se tedy může lehce stát, že vám bude nejvíc vyhovovat něco, do čeho byste to vůbec neřekli.

Přečtěte si: Recenze na český doplněk stravy Vlasimo

I když někdo nedá dopustit na Vlasové hnojivo, které (ve srovnání s jinými) stojí pár korun, na paty mu šlape například doplněk stravy Evelle.

Co je Evelle?

Pharma Nord Evelle je doplněk stravy na podporu krásy, růstu a hustoty vlasů. Zajímavostí však je, že nejde o jediný výrobek z portfolia značky. Znát můžete třeba i Evelle krém, který se před časem prodával v lékárnách a který podporoval mladistvý a pěstěný vzhled pokožky. (V současné době je tento produkt dlouhodobě nedostupný.)

Nejde o český produkt, doplněk stravy pochází z Dánska, kde byl vyvinut a vyroben pod farmaceutickou kontrolou. Aby bylo užívání tohoto doplňku stravy účinné, doporučená denní dávka jsou 2 tablety. (Celkově je jich v balení 60 a cena se pohybuje na úrovni kolem 1 500,- za jedno.)

 

 

Co se týče složení, v kapslích Evelle najdeme například kolagen, vitamín C, vitamín E, křemík, zinek, biotin, lykopen a mnoho dalších. Ve srovnání s Foligo toho však neobsahuje tolik. Dáváme ale bod za originalitu, protože extrakt z borůvek a extrakt z rajčat jsme v přípravcích na vlasy ještě neviděli.

Zkušenosti zákaznic

Mnohé ženy jsou dle svých slov s dlouhodobým užíváním doplňku stravy Evelle na vlasy spokojené. Podle jejich mínění má jeho užívání dobré účinky i na pleť. Jak se dalo ale očekávat, mnohým nevyhovuje jeho vyšší cena, proto často hledají levnější alternativy, které by na ně taktéž mohly dobře fungovat.

Jakou zkušenost máte s doplňkem stravy Evelle vy?

Evelle [recenze]: Pomohou vám tyto tablety na růst vlasů?
4 (80%) 2 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo