Vlasové hnojivo tablety – recenze

3

Pokud máte trápení se svými vlasy, je docela možné, že v dohledné době sáhnete po nějakém doplňku stravy, který je zvládne dostat zase zpátky do formy. Mezi tradiční hráče na trhu patří doplněk stravy Vlasové hnojivo. Víte, co vše vám může nabídnout?

vlasové hnojivo recenze

Péče o vlasy nemusí být vždycky úplně jednoduchá. Velkou roli hraje nejen genetika a to, jak se o vlasy staráme, ale i podoba naší vnitřní výživy. Je jasné, že pokud nám chybí proteiny, vitamíny a antioxidanty, které chrání buňky před předčasným poškozením, je naše startovní pozice o dost těžší.

Z toho důvodu by měla být péče o vaše vlasy maximálně komplexní. V takovém případě lze dosáhnout slušného výsledku i u jemných a ne moc objemných vlasů, které vám nadělila vaše genetika.

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Vlasové hnojivo nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Vlasové hnojivo na Prozdravi.cz

Hodí se ke zdravému jídelníčku přidat ještě dlouhodobé užívání doplňku stravy Vlasové hnojivo?

Co je Vlasové hnojivo?

✅ Vlasové hnojivo je řada přípravků (jak doplňků stravy, tak kosmetiky), jejichž cílem je péče o vypadávající a jinak problematické vlasy. Na oficiálních stránkách pro ČR se dozvídáme, že web provozuje společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT.

 Doplněk stravy vlasové hnojivo by měl přispět k tomu, že dojde k rychlejšímu růstu vlasů, k redukci vypadávání vlasů a k tomu, že vlasy budou mít dostatek výživy pro normální vzhled.  Pro dosažení co nejlepších výsledků je podle výrobce vhodné doplnit užívání tablet o umývání vlasů šamponem ze stejné řady.

💡  TIP na produkt – Tablety Vlasové hnojivo vlasové hnojivo tablety recenze

🌿  Doplněk stravy pro pro krásné vlasy, nehty a pleť

✅  STOP nadměrnému vypadávání vlasů
✅  STOP pomalému růstu vlasů
✅  STOP lámavým a třepivým vlasům

Složení Vlasového hnojiva

Vlasové hnojivo tablety recenze

Jak už bylo řečeno, doplněk stravy ✅ Vlasové hnojivo obsahuje poměrně bohatou škálu důležitých látek.

Když se mrkneme do složení, najdeme v něm L-methionin, MSM, cystin, křemík, zinek, vitamín B5 a vitamín B7.

Látka V 2 tabletách % RHP*
L – Methionin 200 mg není stanovena
Methylsulfonylmethan 100 mg není stanovena
Cystin 100 mg není stanovena
Křemík 40 mg není stanovena
Zinek 20 mg *200%
Kyselina pantothenová (vitamin B5) 11 mg *183%
Biotin (vitamin B7) 4 mg *8000%

*%RHP – referenční hodnoty příjmu v % ve 2 tabletách

Na webu se lze dočíst, že tyto látky mohou pomoci při padání vlasů kvůli stresu, hormonálním faktorům i genetice. Doplněk stravy Vlasové hnojivo může podpořit i rychlejší růst vlasů. Lze ho používat i při problémech s lámavými vlasy, při nízké kvalitě vlasů a vlasové pokožky a také jako podporu hustých vlasů.

Nepřehlédněte: Srovnání TOP 10 vitamínu na vlasy 💊

 • Čím podpořit růst vlasů? 💇‍♀️Vitamíny na vlasy recenze
 • Jak vybrat doplňky stravy na vlasy? ✅
 • Jaká je jednička doplňku stravy na vlasy na českém trhu? 🏆

 

Cena Vlasového hnojiva

Když se podíváme na balení ✅ Vlasového hnojiva, které obsahuje 60 tablet, jeho cena se pohybuje od 300 do 400 korun. Tento doplněk stravy se dá sehnat jak na e-shopech se zdravou výživou, tak v lékárnách a některých online drogeriích. (Překvapivě se dá Vlasové hnojivo sehnat i na portálu, který se ve velkém orientuje na prodej knih.) Je tedy velmi dobře dostupné.

Zkušenosti uživatelů

Vlasové hnojivo tablety recenze

Výrobci svým potenciálním zákazníkům občas slíbí skoro cokoliv. Proto se podíváme na to, jak jsou s doplňkem stravy spokojení jeho uživatelé.

Spkojení lidé ve svém hodnocení nejčastěji zmiňují:

Výhody
 • Viditelnou změnu k lepšímu už po užití prvního balení
 • Viditelně hezčí vzhled vlasů
 • Naprostou spokojenost
 • Rychlejší růst vlasů
 • Že se jim pocitově zlepšila pleť

Ti nespokojení zmiňují:

Nevýhody
 • Že jim vadí velikost tablet
 • Že jim nevyhovuje chuť tablet
 • Na někoho vůbec nepůsobí

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

vlasové hnojivo diskuze

Zdroj: Zbozi.cz

vlasové hnojivo složení

Zdroj: Pilulka.cz

vlasové hnojivo cena

Zdroj: Heureka.cz

Většina lidí, kteří o ✅ Vlasovém hnojivu diskutovali, byla s jeho účinky na vlasech spokojená. Ve srovnání s některými jinými doplňky stravy dokonce uvádějí zlepšení už po skončení prvního balení. (Pro představu, obvykle se změny dějí zhruba za tři měsíce.)

Velké množství lidí také uvádělo, že si tento doplněk stravy kupují opakovaně. Z toho plyne, že pokud váháte, určitě vám nic nebrání v tom ho při nejbližší příležitosti vyzkoušet.

vlasimo

S Vlasovým hnojivem nemáme přímou zkušenost. Naopak s čím máme ověřenou zkušenost je Vlasimo. Zkuste se podívat, jak vypadaly jeho účinky a zda pomohl s růstem vlasů.

Jaké jsou alternativy produktů Vlasové hnojivo?

Na poli vlasové výživy je vícero výrobců. Najdete mezi nimi mj. značky VLASIMO, CURAPIL, VENIRA nebo vlasový aktivátor BIOHAR. Tyto výrobce, jejich účinky a zkušenosti zákazníků jsme recenzovali samostatně. Můžete si je proto hravě porovnat s Vlasovým hnojivem.

 

 

Máte s Vlasovým hnojivem nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Vlasové hnojivo tablety – recenze
4 (80%) 2 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo