IDEALICA kapky [recenze]

6

Každý z nás si přeje být co nejdéle mladý, krásný a vitální. Někdo na to jde přes plastické operace, jiný zase přes cvičení a správnou péči o sebe. Co když se ale snažíte zhubnout a ono se vám to pořád nějak nedaří? V takovém případě je snadné investovat veškeré úspory do přípravků na hubnutí, které mají minimální efekt. Proto se dnes zaměříme na rozbor přípravku IDEALICA.

Mnoho z nás si přeje zhubnout. Ne vždy to ale jde. Aby se tělo mohlo zbavit všech nastřádaných tukových zásob, potřebuje klid, dostatek kvalitní stravy, odpočinek a v neposlední řadě také pravidelný pohyb.

To ale není všechno. Tento křehký mechanismus hodně ovlivňují naše hormony (o čemž ví své především starší ženy, které mnohdy přibírají jenom ze vzduchu) a fyzické zdraví. (Na přibírání a úbytek hmotnosti má velký vliv například zdraví štítné žlázy.) Jak tedy vidíte, někdy k úspěchu nestačí jen zatnout pěsti a vytrvat. 

Což je důvod, proč hodně lidí (jako na poslední záchranu) spoléhá na detoxikaci, tukožroutské polévky a jiné (na první pohled) nesmyslné diety, které v lepším případě neudělají s jejich váhou nic a v tom horším je připraví o život. 

V dnešním článku se podíváme na to, na jaké straně barikády stojí IDEALICA.

Co je IDEALICA?

IDEALICA je přípravek, který má pomoci detoxikovat organismus a zbavit ho veškerých přebytečných kil. (Dokonce prý v rekordním čase.)

Prodejce na svých webových stránkách uvádí, že:

 • Pomáhá s rychlým spalováním tuku
 • Nemá žádné negativní účinky
 • Neobsahuje škodlivé látky
 • Jde o ekologický výrobek
 • Je certifikován podle všech evropských požadavků a norem

Co je trochu zvláštní je ovšem to, že hned pod těmito plusy se výrobce zříká jakékoli odpovědnosti prohlášením: “Sdílené informace jsou v souladu s našimi smluvními podmínkami uvedenými v Odmítnutí odpovědnosti na spodní části této stránky.”*

*Hodně zajímavé je i to, že po načtení stránky se nám karta prohlížeče nadepsala: NEZAKUPUJTE IDEALICA PŘED ČTENÍM. 

Jelikož nás to zajímalo, proklikli jsme se k deklarovanému prohlášení, ve kterém se (zkráceně řečeno) uvádí, že:

 • Na webu jsou recenze kapek IDEALICA
 • Všechny informace a prohlášení jsou poskytována jako informace od oficiálního výrobce a TATO PROHLÁŠENÍ SE MOHOU LIŠIT
 • Poskytnuté informace nenahrazují odbornou lékařskou pomoc, nebo konzultaci

Dále si pak můžeme přečíst informace o poskytnutých fotografiích a recenzích, o tom, že výsledky u všech lidí nemusí být stejné, že máte kapky užívat podle instrukcí, o souhlasu s podmínkami a o tom, že v případě nutnosti (nebo jakýchkoliv dotazů) můžete použít kontaktní formulář

Když jsme se na jeho odkaz (před kterým je jedno slovo v azbuce) proklikli, otevřel se před námi jednoduchý anglicky psaný formulář, ve kterém můžeme nechat zřizovateli webu svou zprávu.

Složení

Nyní se pojďme vrhnout na složení, které může hodně napovědět, zda jsou v přípravku nějaké účinné látky. (Případně si můžeme udělat trochu lepší představu o tom, jak jsou jednotlivá prohlášení o jejich účinnosti pravdivá.)

IDEALICA obsahuje:

 • Extrakt z rambutanu (Ověřeno: může zlepšit trávení kvůli vysokému obsahu vlákniny, může zpomalovat nástup hladu, může přispět k úbytku váhy, nikde jsme však nedohledali informaci o jeho vlivu na cholesterol)
 • Extrakt z čerimoje (Ověřeno: může působit na zánětlivé procesy, může zlepšit trávení, informaci o vlivu na adenylátcyklázu, která je zodpovědná na rychlost metabolismu jsme ale nenašli)
 • Extrakt z kiwana (Ověřeno: zdroj antioxidantů, podporuje vznik červených krvinek, ovlivňuje hladinu cukru v krvi, posiluje imunitu, informace o protinádorovém, antivirálním a laxativním účinku jsme nenašli, stejně, jako o zlepšení kognitivních funkcí a zraku)
 • Extrakt ze zelené kávy (Ověřeno: neexistuje žádný odborný výzkum, který by potvrzoval vliv zelené kávy na hubnutí u lidí)
 • Extrakt ze zeleného čaje (Ověřeno: může mít pozitivní vliv na hubnutí, může být formou prevence rakoviny 2. typu)
 • L-Karnitin (Ověřeno: L-Karnitin skutečně dodává energii do buněk a mitochondrií, názory odborníků na jeho vliv na hubnutí se ale různí)*

*Účinky všech látek jsme čerpali z odborného webu Healthline, na který přispívají odborníci v oboru. Tvrzení jsou v něm podepřená o reálné výzkumy. Jedná se tedy o vysoce důvěryhodný zdroj. 

Další věci, které nás zaujaly

Jak už to tak bývá, tohle nejsou jediné věci, které nás na webu, který distribuuje kapky IDEALICA, zaujaly. U existujících známých vedlejších účinků se uvádí, že by se měl denní pitný režim zvýšit o 1,5-2 litry pro ženy a 3-4 litry pro muže. – Na tohle si dejte dobrý pozor. Nadměrný příjem tekutin zatěžuje močové ústrojí. V extrémních případech může navíc dojít až k osmotickému otoku mozku, který vás může usmrtit! 

V instrukcích, jak IDEALICU používat se dočítáme i o tom, že uživatel by měl snížit svůj denní příjem o 500-600 kalorií a měl by se věnovat pravidelnému cvičení. (Což stačí k nastartování hubnutí každému.) Jak už bývá u podobných webů zvykem, nemůžeme nikde najít kontakt na provozovatele, ani žádný zákaznický servis. A úplně nakonec – kapky IDEALICA jsme nenašli prodávat v žádné lékárně. Což znamená, že nikdo neručí za to, že se vám po jejich požití nic nestane.

Hodnocení

Z našeho úhlu pohledu není nejspíš nutné na konec článku přidávat hodnocení klientů. To, které je uvedené na webu totiž nepovažujeme za důvěryhodné. 

Pokud bychom se měli řídit pokyny, které uvádí provozovatel na webu, zhubli bychom zaručeně i bez kapek. (Vzpomínáte? Snížení denního kalorického příjmu o 500-600 kalorií a pravidelný pohyb.) 

Také si troufáme říct, že vzhledem ke všem výše uvedeným informacím pro vás bude lepší investovat své peníze do přípravků, které jsou k dostání v akreditovaných lékárnách. Tam totiž máte alespoň jistotu, že výrobce doložil všechny potřebné dokumenty a certifikáty, které vedly k úspěšnému zalistování výrobku. 

Máte s kapkami IDEALICA nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

IDEALICA kapky [recenze]
2.8 (56.09%) 46 hlasů
7 Comments
 1. Po 14 dnech ani deko dole. Možná 1 kg navíc. Už nevěřím ničemu. Jenom na nás, na naší bláhove důvěre, výrobci výdělavaji.

 2. Souhlasím. Měla jsem také 4 lahvičky a ani deko dole. Za ty peníze je lepší si koupit něco dobrého. Vyjde to na stejno.

 3. Jenom vyhozené peníze, přibral jsem po 6 kusech….

 4. Souhlasím s názorem paní Vlasty,žádný efekt naopak snížila jsem caloricky potravu a ještě jsem přibrala. Zbytečně vyhozené peníze. Eva

 5. Souhlasim s pani Vlastou. Mela jsem 4 baleni, cvicila jsem a hlidala si stravu. Objevil se u me reflux, nadymani a otoky. Osobne nedoporucuji, ale mozna budou nekomu vyhovovat.

 6. Nevěřte tomu já měla 4 lahvičky a naopak jsem přibrala i přesto že jsem moc nejedla jen jsem se potila

 7. Jsou kapky Idealica účinné, kdo je výrobcem ? Nejedná se o podvod? Díky za odpověď.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo