Ladylab [recenze]

0

Ženy věčně touží zhubnout. Nebo získat křivky, kterými se pyšní celebrity a fitness modelky na sociálních sítích. To z jejich strany vyžaduje spoustu úsilí, hlídání a práce. Aby dosáhly svých cílů a hubnutí je zároveň bavilo, přišel na trh Ladylab. Co všechno vám nabízí a jaké jsou na něj ohlasy si objasníme v dnešním článku.

ladylab recenze

Ačkoliv je cvičení v posilovně unisex činnost, kterou může provozovat každý, přiznejme si, že toto prostředí nahrává spíš mužům. (Jen se podívejme na volbu barev, které nás při cvičení obklopují, nebo na design proteinů a spalovačů tuků.) Není proto divu, že to dámy k této aktivitě zrovna dvakrát netáhne. 

Ženy mají i mlsnější jazýček, takže se nemusí vždy spokojit s výběrem příchutí fitness výživových doplňků. Oproti mužům jim taky dost záleží na tom, aby i v posilovně, nebo na skupinových lekcích kardia vypadaly hezky. (Což lze podpořit správným výběrem oblečení.) 

Někdo si tyto zvláštní potřeby aktivních žen uvědomil. A tak spatřil světlo světa Ladylab, který se rozhodl je v co nejširší míře pokrýt. 

💡 Dbejte na bezpečnost nákupu: Doplňky stravy a přípravky na hubnutí doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅ Oficiální e-shop Ladylab

Kdo si na Ladylab vybere a jaké má u nakupujících odezvy se mrkneme v následujících několika odstavcích.

Co je Ladylab?

 

Ladylab je e-shop, který se  specializuje na fitness produkty a přípravky pro ženy . Kromě toho, že si v něm obstaráte slušivé oblečení pro sport v něm nakoupíte i cvičební pomůcky, nebo nějaké to zdravé mlsání

Ladylab také zájemkyním nabízí:

 • Jídelníček na míru
 • Cvičební videa
 • Přípravky pro detox a regeneraci
 • E-booky
 • Přípravky na hubnutí (spalovače, přípravky na odvodnění…)

💡  TIP na produkt – Ladylab jídelníček na míru jídelníček na míru

👩  Jídelníček sestavený na čtyři týdny

✅  Vhodný pro všechny, kteří chtějí začít zdravě jíst
✅  Zahrnuje podporu a konzultace
✅  Zohlednění chuťových preferencí
✅  Vhodný pro těhotné a kojící ženy

V případě, že by se vám tohle všechno zdálo málo, můžete si objednat VIP program, který vám dá ještě něco trochu navíc.

VIP program

VIP program je sekce, do které se dostanou jen členové, kteří uhradí menší poplatek. (Aktuálně činí 149,-/měsíc.) 

Za něj získáte:

 • VIP fitness program
 • Kompletní tréninkový plán
 • Timer aplikaci
 • Měsíční výzvy

 

Také budete mít možnost se přihlásit až na třech zařízeních. Při čtení podmínek nás ale trochu překvapilo, že v případě zájmu o nějaká další doplňková videa si je musíte (opět) dokoupit

Ladylab e-shop

Nyní se pojďme alespoň v rychlosti podívat na to, jak funguje ✅  Ladylab e-shop. Kamkoliv se prokliknete, tam na vás čeká hromada zajímavých výrobků. (Z nichž většina má na etiketě alespoň malé množství růžové.) 

Nákup, platba a doprava

Košík ✅ Ladylab e-shopu je velmi dobře přehledný. Když se dopracujeme k dopravě, vidíme, že pro přepravu objednávky lze vybrat Českou poštu (v závislosti na možnosti 55-99,-), Zásilkovnu (jen po ČR, 55,-) a GEIS (99,-). 

 

Při brouzdání nás vizuálně nejvíc zaujal PROTEIN Snickerdoodle. (Koho by taky neupoutal výrazně růžový pytlík s obrázkem donutu.) Co se týče informací o výrobku, ty se nám zdají být naprosto v pořádku. Kromě počtu hvězdiček a čísla udělených hodnocení před sebou vidíme krátkou předmluvu, hmotnost, obsah proteinu, dostupnost, příchuť a cenu. 

Když popojedeme kousek níž, dostáváme se i k návodu k přípravě a k výživovým údajům na 100 a 30 g. Nechybí ani složení a upozornění. (Není vhodné pro děti do 16 let, těhotné a kojící ženy.) Úplně dole je pak hodnocení, na základě kterého můžete zvážit, zda máte daný produkt koupit. 

💡  TIP na produkt – Ladylab Fat killer ladylab fat killer

👩  Spalovač tuků pro ženy

✅  Skutečný zabiják tuků
✅  Působí v noci
✅  Redukuje růst tukových buněk
✅  Nakopne tvůj výkon a nastartuje spalování

Co se týče platby, tu lze realizovat:

 • Dobírkou (38,-)
 • Převodem (Zdarma)
 • Platební kartou (Zdarma)
 • Internetovým bankovnictvím (Zdarma)
 • Přes Twisto (Zdarma)

V případě jakékoliv otázky se můžete během objednávky s Ladylabem propojit přes chat, prostřednictvím e-mailu, telefonu, nebo FB profilu.

Jaké jsou alternativy produktu Ladylab?

Na poli produktů na hubnutí je vícero výrobců. Najdete mezi nimi mj. značky SlimJOY, Proslim nebo doplněk stravy na hubnutí Garsin. Tyto výrobce, jejich účinky a zkušenosti zákazníků jsme recenzovali samostatně. Můžete si je proto hravě porovnat s Ladylabem.

Zkušenosti uživatelů

Jako vždycky se úplně na konci zaměříme na zkušenosti uživatelů. (V tomto případě uživatelek.) Byly se službami a ✅ výrobky od Ladylab spokojené, nebo na nich shledaly nějaké mouchy?

Výhody
 • Má propracovaný design
 • Balíky bývají pěkně a kvalitně zabalené
 • Spalovače na ně skutečně fungují
 • Jim chutnají jejich proteiny
 • Jim vyhovuje domácí cvičení
 • Cítí mnohem víc energie
 • Cítily rychlejší regeneraci svalů po sportu
Nevýhody
 • Podobně, stejně, nebo více účinné výrobky koupí i za nižší cenu u někoho jiného
 • Některé přípravky neměly až takový “WOW” efekt, jak čekaly
 • Jim vadí, že je vše převoněné a růžové

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

ladylab diskuze

Zdroj: Heureka.cz

recenze ladylab fatkiller

Zdroj: Heureka.cz

zkušenosti ladylab

Zdroj: Pilulka.cz

Veskrze si ale většina z nich pochvaluje, že může cvičit z pohodlí domova se zkušenými trenéry. Nemusejí utrácet peníze za permanentku na skupinové lekce, nebo do fitka a mohou cvičit přesně podle potřeby. (Což je důležité třeba pro maminky, které musí svůj denní harmonogram podřizovat rytmům a potřebám svých dětí.)

 

 

Máte s přípravky, nebo fitness programy od Ladylab nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když se nám s ní svěříte do komentářů pod článkem.

Ladylab [recenze]
4.2 (83.64%) 11 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo