Silymarin recenze

3
Aktualizováno

Balzám pro játra, který má skvělý vliv i na cévní a srdeční problémy. Silymarin (spolu se svou hlavní účinnou látkou silibininem) je výtažek byliny, kterou jistě dobře znáte jako fialový bodlák nedaleko lesní cesty.

silymarin-recenze Ostropestřec mariánský si však nezaslouží hanlivé názvy, právě naopak – je to učiněný zázrak nejen pro onemocnění jater.

Účinné látky působí úspěšně nejen při ochraně jaterní tkáně, ale také při likvidaci škodlivých volných radikálů.

Silymarin dokáže zlepšit i stav těch, kteří onemocněli žloutenkou a chrání játra před poškozením některými chemickými jedy, napomáhá kompletní detoxikaci tohoto životně důležitého orgánu.

A kromě jiného, chrání cévy před škodlivými látkami.

Účinná látka pestré směsice přírodních přípravků

Dá se říci, že v moderní době působí silymarin jako zaklínadlo. Objevuje se jako součást mnoha přírodních preparátů, které mají pomoci s funkcí jater a ochranou cév.

A pozor – opravdu nejde o nějaké placebo, tahle látka vážně zabírá! Protože má naprosté minimum případných vedlejších účinků, které jsou navíc velmi vzácné, je vhodná prakticky pro všechny věkové skupiny.

Snad jen pozor u nastávajících matek, kde by ostropestřec nemusel účinkovat tak, jak má a mohl by teoreticky i uškodit.

Poslední lékařské výzkumy však ukazují, že tento problém nebude zdaleka tolik ožehavý, jak byl vnímán veřejností v posledních letech – jednoduše, silymarin patrně neškodí prakticky nikomu a ničemu…

Nepřehlédněte:  Liverax na játra [recenze]

Jak však poukazují četné studie, prováděné nejen na lidech, ale i na zvířatech, silymarin snižuje krevní cholesterol a uzdravuje, jakkoliv poškozená játra (a nejen tehdy, pokud je na vině alkohol, dokáže zabrat ve větších dávkách i při toxické otravě jedovatými houbami).

Léčebný potenciál silymarinu je naopak větší, než se v posledních letech zdálo. Dáte mu také šanci?

Silymarin recenze
5 (100%) 1 hlasů

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo