Smoothie maker recenze

0

Plno z vás zná jistě mixér Smoothie maker (chybně psané jako Smothie maker), který se často objevuje v televizních reklamách teleshoppingu.  Díky němu si můžete snadno udělat rychle ovocnou šťávu z čerstvého ovoce. V reklamě vypadá Smoothie maker opravdu bezvadně a proto jsem se rozhodla, že si ho také pořídím.
Smoothie maker jsem koupila přímo v kamenné pobočce prodejce, takže se rozhodně nemůže jednat o žádný padělek, jedná se o originální mixér Smoothie maker.

Doma jsem ho hned vyzkoušela a používám ho už několik měsíců, takže mám zkušenosti, které vám sem ráda napíšu.

Smoothie maker vypadá přesně tak jako v reklamě, je zhruba 40 cm vysoký a váží pár kilogramů. Není úplně lehký, ale rozhodně ani těžký. Smoothie maker mám v červené barvě, ta se mi líbí víc.
Určitě vás ale zajímá, jak to je s jeho funkcemi. To, co slibují v reklamách se skoro ve všem splní. Opravdu se s ním dá udělat šťáva snadno a rychle, stačí tam jen naházet nakrájené ovoce, otočit a nechat mixovat.

Informace od výrobce:

Originální Smoothie Maker – vzhledem k množství padělků, které zaplavují český trh skrze různé slevové portály, aukce a prapodivné maloprodejce na internetu, UPOZORŇUJEME že ORIGINÁLNÍ Smoothie Maker má modelové označení MS-838 nebo BL9253. Originál má vždy česko/slovenský potisk krabice + návod. Originály můžete zakoupit pouze v teleshoppingu, na stránkách http://www.wsinternational.cz/ nebo v sítích prodejen Electroworld, Okay elektro a Globus.

Tady je trošku rozdíl, mezi skutečností a reklamou, v reklamě stačí několik sekund a šťáva je hotová. Doopravdy se ale šťáva mixuje asi půl minut. Faktem je, že mixér Smoothie maker není zrovna nejtišší, ale vždy se jedná o hluk jen v tu chvilku, kdy ovoce mixuju.

Mohlo by vás zajímat

Nutridrink protein – recenze

 

Nepřehlédněte:  Ling Fluent recenze

Šťáva z ovoce, kterou ve Smoothie makeru udělám je opravdu zdravá a chutná, ale já většinou používám ovoce bez slupek, takže třeba jablka nejdříve oloupu. Jinak je to ale bez problémů.

Jestli ale čekáte, že bude mít šťáva z tohoto mixéru takovou konzistenci jako džusy v obchodě, tak budete překvapeni. Šťáva je totiž docela hustá a tak je potřeba ji dost naředit vodou. Naštěstí tak ale neztratí nic ze své chuti.

Výhody:

 • rychlá a snadná manipulace
 • kvalitnější šťáva než z obchodu nebo z lisu na ovoce
 • snadné čištění

Nevýhody:

 • hluk
 • malá výkonnost
 • špatně šlehá kávu

Pokud bych Smoothie maker porovnala s lisy na ovoce, které jsem používala doteď, tak je určitě lepší. Ne každé ovoce se tam dalo vylisovat (třeba banány) a šťávy bylo vždycky míň.

Co se týká údržby mixéru, tak jsem zatím neměla žádné problémy. Opravdu stačí umývat jen ty plastové nádržky, ve kterých se ovoce lisuje, samotný mixér nijak nečistím. Mám ho teď asi 4 měsíce a neměla jsem s ním žádný problém ani se neobjevily poruchy.

Mixér tedy můžu doporučit.

Recenze Smoothie Maker v angličtině:

 

VAŠE HODNOCENÍ

26 Comments
 1. docela dobrej vynález, jako chlap ho hodnotím dost pozitivně, vždycky jsem byl zastánce jakože zdravý výživy, ale nemohl jsem se odhodlat sníst tolik jablek, kolik bych měl…mno a tahle si je jednoduše rozmixuju nebo třeba banány a vypiju, to je sranda, ne? Udělat si koktejl skoro zadarmo a nekupovat ty šunty ze supermarketů plný chemie jen čerstvý ovoce nebo zelenina, o tom se mi ani nesnilo no

 2. Mám doma mixér Vitamix a mohu ho jen doporučit. Je rychlý a spolehlivý.

 3. Pozor. Dle rad, myslím že i tady jsme koupili Klarstein Vitalic, černý stolní mixér, smoothie 1000W.

  Teď je s ním jen trápení. Po 5 měsících používání se extrémně zvýšil hluk a snížila účinnost. Při mixování malé dávky vařeného jídla pro miminko, vytvářel takový hluk, že dospělému lehce bolelo v uších. Zaslán na reklamaci. Přišel s opraveným motorem a ložiskem. Nyní přesně po 5 měsících motor odešel znovu a ještě se uvolnil uvnitř šroub který chvíli drhnul v točícím se motoru a poté vylétl, náraz byl slyšet. Nyní je šroub vidět vespodu mixéru. Opět je nesnesitelně hlučný. Odesíláme na 2. reklamaci.
  Těsnící gumy mezi kelímkem a části s noži se stále trhají.

  Gabriela L

  • On se vždycky může objevit vadnej kus i v povedený řadě, tomu se nikdy nevyhnete. my po zvážení mnoha recenzí a návodu jak vybrat mixér na https://www.covybrat.cz/jak-vybrat-mixer/ vzali Catler BL 4010. Od Catlera máme hodně věcí, všechno funguje skvěle a dobrý materiály. No a mixér šel už dvakrát na opravu/reklamaci. Prostě vadnej kousek …

 4. Tak já tomuhle moc nevěřím. I od mé známé jsem slyšela, že není moc kvalitní. Sama vlastním Vitamix a to je teprve kvalita.

 5. Nevíte někdo o nějakém mlýnku na oříšky? Viděla jsem včera u kamarádky něco jako Smoothie maker, ale dělala v tom Raw tyčinky z nějakých oříšků, takže to asi mělo nějakej lepší motor :) Nemůžu to ale nikde na Heurece nebo na zboží najít, kdybyste někdo věděli, tak mi prosím napište :)

 6. Moje zkušenost s mixéry je následovná – koupila jsem hodně levný mixér, který mi vydržel 14 dní. Pak jsem se naštvala a chtěla si koupit pořádný – narazila jsem na dobré hodnocení mixéru Vitamix. No částka teda pálka, ale zase dlouhá záruka a má ho moje známá, takže jsem si vyzkoušela i mixovat. Koupila jsem Vitamix a jsem fakt ráda, že jsem ty peníze takto investovala.

 7. Tak na smothie jsem si rovnou pořídila mixer, protože ten udělá všechno líp, má víc funkcí. Jako značku jsem si zvolila Vitamix a jsem s ním spokojená.

 8. Osobně mám zkušenosti se smoothie mixérem značky DOMO v krásné oranžové barvě (tuším model DO435BL) a nemohu si jej vynachválit. A stojí méně než tenhleten…

  ahoj Pavel

 9. Taková malá poznámka těm, kteří rozbalili krabici a přístroj jim „nefunguje“: Uveďte hlavu Smoothie Makeru do SVISLÉ polohy, nasaďte nádobku a DOTÁHNĚTE ji až na doraz. U nového přístroje to jde opravdu ztuha (můžete také těsnění v hlavě potřít lehce olejem na vaření). V jiné než svislé poloze se nádobka nedá dotáhnout úplně a díky tomu mechanická pojistka nespostí pohon.

 10. Smoothie Maker se vyrábí v číně, jako všechno ostatní. S Rumunskem nemá nic společného.

 11. Odpovědět
  ***************************** před 31. srpna 2013

  jsem šíleně spokojená všechno mám svoje už nemusím nic kupovat skvělé

 12. Originální Smoothie Maker
  Vzhledem k množství padělků, které zaplavují český trh skrze různé slevové portály, aukce a prapodivné maloprodejce na internetu, UPOZORŇUJEME že ORIGINÁLNÍ Smoothie Maker má modelové označení MS-838 nebo BL9253. Originál má vždy česko/slovenský potisk krabice + návod. Originály můžete zakoupit pouze v teleshoppingu, na stránkách http://www.wsinternational.cz/ nebo v sítích prodejen Electroworld, Okay elektro a Globus.

 13. Koupili jsme si jej též a použili 3x,poté přestal fungovat.Varujeme před takovými výrobky.

 14. Kupila som i nefunguje… Co teraz.. Kontakt na predajcu nemam…

 15. My ho prodáváme a vše funguje v pohodě.

 16. Já ho mám už asi rok, jsem s ním max spokojená. pořídíla jsme si ho i do práce…Když si spočítám ceny přesnídávek a co ještě do toho přidávají za bordely, aby to vydrželo…Dělám si každý den ovoce, přidávám ovesné vločky a bílý jogurt…pokud to jde těžko sundávat, je třeba to namazat obyč olejem…taky jsme to tak udělala ..a šlo to ok…

 17. aj mne dosiel …a vobec to nefunguje …nemixuje mi to …

 18. Já jsem si ho koupila, a nefunguje jak má být… nejde sundat nádobu od přístroje…nejde rozmiksovat ani mražené ovoce. Smrdí to…

 19. Odpovědět
  Jiří Vojtěch Obrusník před 4. ledna 2013

  Paní Aleno, nic si z toho nedělejte, já dopadl stejně. Není to tím, že Smoothie Maker je vyráběn v Rumunsku a jak známo, tak Rumuni se teprve učí pracovat.

 20. Prosím vás je možné že na poště se to otlouklo protože nám přišel a vůbec nefunguje!!

 21. Mám ho asi rok, sme s ním spokojní, avšak ani raz sa nám nepodarilo vyrobiť sľahanú ice cafe. Ako na to?

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo