Šperky.cz [recenze]: Jak tento e-shop obstál u zákazníků?

1

Krásný šperk, to je ideální dárek pro ženy k Vánocům. Kde ho ale koupit? Zvlášť, když nemáte čas na to běhat po obchodech? Mohl by náročné zákazníky a zákaznice uspokojit on-line nákup zboží na e-shopu Šperky.cz?

Nemusíte na Vánoce darovat zrovna brilianty (které jsou na Šperky.cz taky), abyste někomu udělali radost. Nejspíš se ale shodneme na tom, že i kdybyste náhodou sáhli po bižuterii, budete chtít mít jistotu, že je hezká a brzy z ní (třeba) nevypadne kamínek. Někomu jde také o to, aby pořídil šperky levně, protože mnoho lidí je v krizi, ale ani tak nechtějí blízké ochudit o něco skutečně pěkného.

Samozřejmě, webů, které dovedou uspokojit vaši poptávku po luxusním zboží, existuje nespočet. U e-shopů, které přeprodávají zboží z Asie však může hrozit, že zaslaný šperk nebude mít správně zasazený kamínek (což už se nám stalo), nebo nebude stoprocentně odpovídat tomu, co jste viděli na prezentačních fotkách.

Je v tomto ohledu e-shop Šperky.cz jiný? A pokud ano, může vám kromě krásných doplňků nabídnout i něco dalšího? A co o něm říkají lidé, kteří se v něm rozhodli něco nakoupit?

O e-shopu Šperky.cz

Šperky.cz je e-shop, který se specializuje na prodej šperků různých typů. Jeho mateřskou společností je Vivantis, jehož historie sahá do roku 2001. I když Šperky.cz nemají samy o sobě svůj vlastní obchod, můžete zajít na pobočky Vivantis, které se nachází v Praze, Pardubicích a Chrudimi. Vzhledem k tomu, že Vivantis je považován za důvěryhodný obchod, rozhodně bychom neměli strach na Šperky.cz něco objednat.

Přečtěte si: Recenze MODOVO

Co je v nabídce?

Nabídka tohoto e-shopu je velmi pestrá. Seženete zde šperky jak pro ženy, tak pro muže a děti. Na své si tu dokonce přijdou i milovníci hodinek, protože v sortimentu jsou hodinky od značek jako DKNY, Guess, Prim, Michael Kors, Hugo Boss a podobně. (Náročnější také jistě osloví hodinky Garmin či Tissot.)

Dále tu také najdete:

  • Brože
  • Dárkové tašky a krabičky
  • Potřeby pro čištění šperků
  • Šperkovnice
  • Doplňky pro telefony

A mnoho dalších zajímavých kategorií, ze kterých lze vybírat případné další dárky. V případě potřeby tu tedy seženete vše, co potřebujete jak pro parádu, tak pro následnou údržbu.

Tip: Jak na dovolenkový šatník?

Doprava a platba

Jak už bylo řečeno, zboží si můžete vyzvednout na některé z výdejen Vivantis. Pokud ve vaší oblasti žádná není, objednané zboží vám může přijít Českou poštou, Balíkovnou, prostřednictvím přepravní služby DPD či PPL. Zájemci také mohou využít PPL Alzaboxy, PPL Parcelboxy, PPL výdejní místa, WeDo, Zásilkovnu či Z-Box. Ze způsobů dopravy si tedy vyberete takový, který vám bude vyhovovat nejvíce a maximalizuje se šance, že pro dárek nebudete muset chodit někam daleko.

Podobně široké jsou i možnosti platby. E-shop Šperky.cz umožňuje platbu zboží na dobírku, která je u přepravců obvykle zpoplatněna částkou kolem 29,-. Využít také můžete bankovní převod, platbu platební kartou či bankovní převod Ekonto. Kdo má zájem, ten může zboží zaplatit hotově nebo kartou při odběru, PayU nebo prostřednictvím Skip Pay s možností odložení platby o 14 dní. (Alternativu mohou ještě představovat možnosti platby přes Apple Pay a podobně, či další možnosti převodů.)

Přečtěte si: TOP vánoční dárky za výhodné ceny

Jaké jsou zkušenosti?

S e-shopem Šperky.cz mají lidé pozitivní zkušenosti, o čemž svědčí i vysoké procentuální a hvězdičkové hodnocení na srovnávačích Zboží a Heureka. Na prvním se pohybuje spokojenost s ním na úrovni 97 % a ve druhém případě na hodnotě 96 %. Už jen z toho na první pohled plyne, že jde o spolehlivého prodejce, na kterého se nemusíte bát obrátit.

Když se podíváme na konkrétní slovní hodnocení, lidé nejvíce oceňují:

  • Dobrou komunikaci a rychlé dodání
  • Hezké balení
  • Rychlou expedici zboží
  • Široký výběr z různých kategorií
  • Profesionální jednání

Někteří zákazníci, kteří objednávali zboží o minulých Vánocích, kupovali zboží poslední den, kdy byla garantována dodací lhůta do svátků a objednávka jim nestihla přijít. Je ale potřeba zmínit, že v takových situacích bývá vina na straně přepravní společnosti, která bývá těsně před svátky maximálně vytížena. (E-shop vždy garantuje, že v daný den ještě dokáže předat zboží kurýrům.) Z toho důvodu vám doporučujeme, abyste své nákupy vánočních dárků nenechávali na poslední chvíli. A to ať už jde o objednávku na Šperky.cz, které můžeme doporučit, nebo někde jinde.

Také máte s tímto e-shopem dobrou zkušenost?

 

Šperky.cz [recenze]: Jak tento e-shop obstál u zákazníků?
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo