Tebokan tablety [recenze]

0
Aktualizováno

Tebokan tablet řeší potlačení depresivních stavů, lepší paměť, prokrvení a oddálení vnějších i vnitřních příznaků stárnutí. S tímhle si poradí nejen pestrá strava a pravidelný pohyb, ale své rozhodně odvedou i potravinové doplňky či léky na nejrůznější potíže.

Jedním z nich je například Tebokan, jenž obsahuje výtažek z ginkgo biloby – stromu mládí a duševní vitality.

Tato doplňková léčba je vhodná pro všechny nad padesát let věku, pravidelně se pak užívá jedna tableta třikrát denně.

Tebokan tablety 120 mg

tebokan-120-tablety-recenze

Každodenní dávka v této ozdravné kúře pak vyjde přibližně na osm korun, což rozhodně není nijak mnoho. Tebokan by se měl pro co nejlepší efekt podle doporučení výrobce užívat nejméně dva měsíce, ovšem je nutné se o dané věci poradit s ošetřujícím lékařem.

Poraďte se s lékařem a čtěte příbalový leták

Bez jeho doporučení a svolení se totiž nedoporučuje užívat tyto tabletky déle než po dobu čtvrt roku.

Tebokan je ideální léčba i pro diabetiky, protože nijak nerozkolísá hladinu krevního cukru. Během užívání je pak i vhodné pro co nejlepší účinek nepít vůbec žádný alkohol.

Jinan dvoulaločný (či též ginkgo biloba) je pro své léčivé účinky znám nejen v Evropě již po celá tisíciletí, nejde o žádnou „novinku“ pro západní trh, jako třeba „znovuobjevené“ lapacho.

V Asii se používá tradičně v kuchyni, ale i jako okrasná rostlina. Biloba rozšiřuje cévy, je skvělou prevencí proti infarktu a senilitě. Zlepšuje stav těch, kteří trpí astmatem nebo zažívacími problémy.

Způsobů využití je zkrátka mnoho, jen ne všechny jsou vědecky ověřené a klinicky testované. V každém případě jde o ryze přírodní produkt, kterého se ve formě tablet nemusíte obávat.

Ovšem, nejde o žádný ztělesněný zázrak, jde jen o formu podpůrné léčby tělesných či spíše duševních neduhů. Důležitá je spolupráce s ošetřujícím lékařem, důkladná psychohygiena a samozřejmě i minimum stresu plus adekvátní jídelníček.

Nepřehlédněte:  Slimax Forte recenze

Máte zkušenosti s tabletami Tebokan? Přidejte váš názor či recenzi do naší diskuze

Tebokan tablety [recenze]
2.8 (55%) 12 hlasů

8 komentářů
 1. Tebokan je založen hlavně na ginko biloba. I těchto výtažků ale obsahuje méně než jiné přípravky. Je absolutní drzost vydávat tento „lék“ za něco, co může napomoci zbavit se tinnitu. Tohle by mělo být trestné… Klamavá reklama a normální podvod!

 2. Zdravím všechny,

  Tebokan mi doporučili po neúspěšné léčbě Tinnitu (Betaserc, Tanakan, Laser, akupunktura). Užívala jsem 3 a půl měsíce, naprosto bez efektu. Po mnoha vyšetřeních – cévy, krční páteř, MR mozku, se lékaři ORL vyjádřili, že stav je pro mne neměnný, neléčitelný. Masker mi sluch znatelně zhoršil. Jak dál nevím. Reklama v televizi na Tebokan je úžasná, ale mi lék nepomohl.

 3. Tebokan mi doporučil lékárník, a to na základě mého sdělení o obtížích syčení a pískání ve sluchovodu. Zmíněný lék jsem zakoupil a dle doporučení užíval. Již uplynula doba, o které se v příbalovém letáku píše, že po jejím uplynutí příznaky obtíží ustoupí. NAPROSTO NE! Nic takového se ABSOLUTNĚ nestalo a NENASTALO! :-(
  Úplně zbytečně vyhozených téměř 300,-Kč!
  Pískání a syčení v uchších zůstalo a je mi stále velice otízným :-(
  Libor.

 4. Na jar som prekonala chrípku a stratila som čuch. Krčná lekárka mi predpísala Tebokan 40 mg.. Všetok som použila,ale čuch sa mi nevrátil. V septembri som bola u očnej lekárky,pretože mi na ľavej strane oka prebleskovali svetle pásy. Beriem Tebokan 40mg. už 4 mesiac. Trochu menej sa mi to prejavuje, ale ešte stále to pretrváva.Je tento liek správny na obidve diagnózy? Ďakujem za odpoveď.

 5. Dobrý den, tento lék mi byl koupen jako „pomocnicek“ před maturitou, ale teď jsi nejsem jistá, zda zrovna v mých devatenácti letech je to správná volba. Když i v přívalovém letáku je psáno, že lék je proti demencím a ke zlepšení jiných neduhů stáří. Jaký máte názor?

  • Já to používám před státnicemi, nevím zda pomáhá nebo ne, ale pro dobrý pocit užívám. Kupovala jsem ho sama a nabídla mi ho lékárnice poté co jsem ji řekla že chci něco na přírodní bázi a ne na chemii… Takže alespoň necpu do sebe „extra chemii“… Nebo alespoň v to doufám :-D

 6. Opravte si prosím chybu – Tebokan je SUKLem schválený originální lék, takže žádný doplněk stravy. Tudíž má prokazatelné účinky dokázané studiemi.

  Zanechte své hodnocení nebo dotaz

  Register New Account
  Obnovit heslo