Waterdrop: Recenze

5

Nebaví vás pití obyčejné vody z kohoutku? Případně byste ji rádi obohatili o prospěšné složky? Řešením by pro vás mohl být Waterdrop. Co umí a vyplatí se ho zkusit? 

V dnešní době plné inovací je občas těžké přijít s něčím neokoukaným. Nejprve jsme pili chemické nápoje v prášku, poté jsme přešli na klasické šťávy a domácí sodovku. Může se zdát, že trh s novinkami byl již vyčerpán.

To ale není docela pravda. Objevil se tu totiž Waterdrop.

Své příznivce si již našel, většina lidí ale o jeho existenci vůbec netuší. Pokud se mezi takové řadíte i vy, možná byste ho i zkusili. Nevíte ale, zda se vyplatí pouštět do něčeho, co není dostatečně zmapováno.

Od toho jsme tu my, abychom vám pomohli zvolit ten správný směr. Zároveň si odpovíme na otázku, zda se vyplatí dát Waterdropu šanci. 

Co je Waterdrop?

Za celým Waterdropem stojí časově i pracovně vytížený Martin, který nebyl spokojen s nabídkou nápojů na palubě letadel, kterými často cestoval. Chtěl pít něco chutného. Zároveň ale něco, co mu poskytne jasné zdravotní benefity. Také to ale chtělo něco, co nebude problém přinést a použít kdekoliv na světě. (Což je právě na letištích a v letadlech dost problém.)

Tu ho napadlo, že by mohl vyrobit mikrodrink, který bude ve formě snadno přenosné tablety. K jeho aktivaci by stačilo hodit jej do vody.

Jeho nápad se ujal a začalo se vyrábět. Dnes si můžete zakoupit několik druhů nápojů a k nim i stylové skleněné a ocelové láhve. Jednou z hlavních myšlenek, které Waterdrop prosazuje, je totiž snížení spotřeby plastových láhví.

Jak Waterdrop funguje?

Způsob fungování tohoto produktu je opravdu velmi jednoduchý a zvládnete ho ve dvou krocích.

Těmi jsou: 

 • Hodit Waterdrop do vody
 • Počkat, než se kostka rozpustí

Celé je to tak prosté, že z toho člověku přechází zrak. Na druhou stranu, ty nejlepší věci bývají někdy opravdu triviální a snadné.

Nepřehlédněte:  Recenze H2OUT

Velmi se nám líbí i myšlenka toho, že si při nákupu nápoje můžete zakoupit i skleněnou či ocelovou láhev (s velmi nápaditým designem). Nemusíte se spoléhat na to, zda budete mít po ruce kelímek či jinou nádobu, do které kostku hodíte.

Tím nejen, že šetříte životní prostředí (protože spotřebujete minimum plastu), ale také své vlastní zdraví. V poslední době se totiž vedou diskuze o tom, zda je používání PET láhví vůbec bezpečné. Výrobce za nezávadnost obalu zpravidla ručí jen v době, kdy si v obchodě koupíte originální nápoj. Nikoliv i týdny poté, co se rozhodnete láhev opakovaně plnit v domácích podmínkách.

Skleněná/ocelová láhev je tedy zcela elegantní řešení rozšířeného problému.

Účinky Waterdropu

Hned v úvodu musíme říct, že Waterdrop deklaruje, že každý z nápojů je zcela bez cukru. Ten je v některých kostkách nahrazen sukralózou. Mezi ingrediencemi, které jsou na seznamu používaných jsou například limetky, baobab, brusinky, šípek, moringa, opuncie, ženšen či artyčok.

Samotné nápoje pak nevybíráte podle příchutí, ale podle účinků, jaké má daná směs na váš organismus.

V současné nabídce najdete nápoje pro: 

 • Relaxaci
 • Soustředěnost
 • Dostatek energie
 • Posílení obranyschopnosti
 • Svěží vzhled

Recenze uživatelů

Nyní se pojďme podívat na samotné recenze uživatelů.

Ti, kteří Waterdrop hodnotili kladně nejčastěji zmiňovali: 

 • Design produktů
 • Chuť
 • Žádný obsahu cukru

Ti, kteří naopak hodnotili Waterdrop spíše negativně nejčastěji řešili: 

 • Vysokou cenu kapslí
 • Ne vždy těsnící láhev
 • Chuť sukralózy a složek, které dělají technický základ tablety

Hodnocení

Myslíme si, že Waterdrop představuje něco, co u nás do dnešního dne chybělo. Zajímavá myšlenka, jednoduchost používání a zodpovědnost k životnímu prostředí jsou rozhodně atributy, kterým dáváme zelenou.

V pravidelném pořizování vám však může bránit vyšší kupní cena. Pokud pijete hodně, může se stát, že na měsíc budete muset objednat dvě a více balení. Nemusí to být tedy ekonomicky výhodné.

A co vy? Jakou máte zkušenost s produkty Waterdrop? 

Waterdrop: Recenze
2.9 (57.61%) 67 hlasů
1 komentář
 1. Chut vyborná,cena vyšší – o to vic mě překvapilo,kdyz jsem zjistila,ze v nové neporušené krabičce,uschované na suchém místě byly 4 vyšuměné kosticky (zelená krabička a ve fialové už jsou některé příchutě také nabublané ač je obal neporušený.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo