Klinika Yes Visage [recenze]

20

Máte někdo prosím zkušenosti s klinikou a liftingem od Yes visage? Mají pobočky min. v Praze, Ostravě a v
Brně..

Překlepy: Yez lifting, Yes vizáž,

Liposukce břicha – zkušenosti

Klinika Yes Visage [recenze]
2.8 (55.71%) 14 hlasů

109 Comments
 1. Moje zkušenost s klinikou je jen pozitivní. Byla jsem na slim lipo u doktora Paducha už podruhé a výsledky jsou skvělé. Pana doktora můžu taky jen doporučit. Je to skvělý chirurg a hodně mě podpořil, takže jsem nebyla vůbec nervózní.

 2. Zatím jsem na větším zákroku nebyla, ale co chodím na dermatologii, tak jsem tam spokojená.

 3. S klinikou jsem byla spokojena a taky s panem doktorem Borským, který mě operoval. Výsledek po zákroku nosu je výborný a to jsem jenom 3 týdny po operaci.

 4. U pana doktora Mrňu jsem podstoupila operaci prsou. Pán doktor je skvělý chirurg. Věnoval se mi po dobu mého pobytu na klinice naplno a s výsledkem jsem maximálně spokojena.

 5. S klinikou Yes Visage mám již několik roků pozitivní zkušenost. Personál je skvělý a klinika pěkná.

 6. Skvělý přístup personálu a doktorky. Operace dopadla úspěšně a taky rekonvalescence byla beze problému.

 7. Dobrá klinika a ješte lepší personal. Pan doktor Molitor udělal skvělou práci na mém nose a jsem mu velice vdečná. Po zákroku se o mně sestřičky poctivě staraly a tím můj pobyt na klinice jenom ulehčily.

 8. Byla jsem v Yes Visage v Brně na liposukci břicha. Je to zatím velmi krátká doba na nějaké usuzování jaký je výsledek a podobně jelikož po zákroku mám otoky, které pomaličku odeznívají. Ale po konzultaci s panem doktorem jsem uklidněná, že se vše krásně hojí a když si budu držet zdravou životosprávu tak se výsledek dostaví k mé spokojenosti. Jinak klinika super, doktor sympaták a sestry byly starostlivé a pečlivé. Za sebe doporučuji.

 9. Doporučuji pana doktora Molitora z Yes Visage, dělal mi operaci horních víček. Po celou dobu byl citlivý a milý. Povídal si semnou a v jeho rukou jsem byla klidná. Byl to můj první zákrok, který jsem podstoupila v tomto směru a nelituji vůbec ničeho. Cítím se lépe, řekla bych, že i mladší a to mi jako žene přidá na sebevědomí.

 10. Dlouho jsem se sama necítila dobře. Začala jsem před dvěma lety pravidelně cvičit, z toho se stalo posilování a moje prsa do slova zmizela. Hodně jsem si pohrávala s myšlenkou jestli si prsa nenechám udělat umělá. Na jednu stranu jsem se bála na druhou jsem se na ty svoje nemohla už ani dívat. Přítel mě hodně podpořil a vlastně se mi tím i rozhodlo, že plastiku podstoupím. Je to cca 3 měsíce co jsem po augmentaci prsou a jsem za to nesmírně ráda. Musela jsem si dát chvíli odpočinek s cvičením a posilováním, ale už se začínám cítit zase v plné síle a moc mi to pomohlo s vnímáním sebe samotné.

 11. Klinika je moc příjemná, má hezké prostředí , personál byl už od příchodu milý, hezky si semnou povídali než jsem šla na konzultaci k panu doktorovi, který byl také super. Nemám co vytknout.

 12. Na klinice Yes Visage jsem se cítila dobře. Podstoupila jsem augmentaci prsou u pana primáře Molitora. Je to sympatický chlap, dobře se mi sním konzultovalo a hlavně umí i poradit, to jsem ocenila. Každá žena má nějakou představu a bylo dobré to sním do detailů probrat. Rekonvalescence stále probíhá, ale jde vidět hezký posun dopředu.

 13. V mládí jsem si záměrně roztahovala ušní dírky. Jeden čas, který netrval krátce jsem nosila roztahováky, které mi přišli strašně IN. Té době už odzvonilo, na víc mi došlo, že jako novopečená mamka by bylo lepší mít ty ušní lalůčky zase normální. Na klinice yes visage jsem se nechala zrekonstruovat ušní lalůčky. Operace byla rychlá a bezbolestná. Děkuji celému lékařskému týmu.

 14. Klinika Yes Visage má pěkné, moderní zařízení. Cítila jsem se i díky prostředí po zákroku příjemně. Zákrok jsem si brala na splátky v čemž vidím velké plus, že to jde.

 15. V Yes Visage jsem podstoupila abdominoplastiku, musela jsem sice kvůli tomu zhubnout určitá kila aby byl zákrok možný, to pro mě bylo těžké ale měla jsem určitý cíl a ten jsem chtěla splnit. V Praze jsem se na konzultaci poprvé setkala s panem doktorem a i ten mi dodal sebevědomí za co jsem byla ráda. Odvedl dobrou práci která i pro něho musela být náročná. Kliniku doporučuji.

 16. Zákrok v Yes Visage jsem si rozmýšlela dlouho, ale jsem ráda že jsem ho podstoupila a že se díky výsledku pana doktora cítím o dost lépe. Prsa po porodu jsem měla hodně svěšené a celkově se mi nelíbily, nevěřila bych že mě malej dokáže fakt takhle vycucat :D První jsem uvažovala nad výplní jenom tukem, ale nakonec jsem zvolila implantáty Polytech 320ml a prsa mám jako před těhotenstvím. Je to příjemný pocit mít co dát do výstřihu a nemuset se cítit špatně bez podprsenky. Za služby klinice Yes Visage děkuji.

 17. Pár dní po výplni vrásek kolem očí a čele pozoruji patrné vypnutí pleti a vrásky zmizely. Kůže je přirozená, hladká. Mé oči působí mladistvě, odpočatě a větší.

 18. Hojení a výsledek v pohodě. Byla to moje druhá zkušenost s liposukcí v Yes Visage a pravděpodobně ani poslední.

 19. Chci se podělit o prodělání mezonitich na obličeji, jedná se o vroubkate mezonite nebo tak něco. Byla jsem v Yes Visage, mám jich 6, 3 po každé straně, jednalo se mi o zmenšení noseretnich rych, plus nadzdvihnutí spodní části, je mi 38, mám mimco a po porodu jsem zhubla 24 kg během 4 mesicu. Paní doktorka Rajská úžasná, milá, moc příjemná, zákrok nic moc příjemného, ale dá se to, výsledek je vidět hned, ale pravou stranu mám horší než levou, ta je pěkná, ale práva tam není takový výsledek, tak jsem zvědavá, jestli se ještě bude neco dít. Mám modřiny, jsem týden po zákroku. První tři dny celodenně nosit náplasti na obličeji, potom ještě míň 14 dní na nic, spát nejlépe ve vodorovné poloze. Popravdě řečeno, to že není rekonvalescence po zákroku není pravda, nedokážu si představit chodit se zalepenxm obličejem do práce a poté s modřinami. Takže počítejte s tím, že mezonitich budete cca týden vypadat divné, pak budete mít modřiny světlejší a už to bude lepší. Každopádně budu čekat na zlepšení té pravé strany, nechci ještě na další nit na vylepšení, není to opravdu nic moc příjemného. Ale jinak kliniku yes Visage a Mudr.Rajskou vřele doporučuji, je opravdu skvela.

 20. Před dovčou navštěvuji kliniku a zároveň i salón. Na klinice si nechávám dělat výplň rtů, vypadají potom i bez rtěnky dobře a v salóně si dávám prodlužovat řasy, abych se u moře nemusela malovat a i tak vypadala dobře. Je fajn že ty pobočky mají propojené takže to mám všechno vyloženě pod jednou střechou.

 21. Kliniku jsem navštívila v Jinonicích kde jsem si nechávala dělat liposukci jakoby tricepsu, nebo jak se tomu říká, moc se v tom nevyznám :D To spíš syn co cvičí se v tom vyzná, já myslím jakoby na rukou povadlou kůži. A nevěřila jsem jak budu s výsledkem spokojená, hlavně nosit tílka pro mě bylo hodně dlouhou dobu nereálné.

 22. Po autonehodě jsem navštívila yes visage kvůli plastice nosu. Protože jsem ho měla zlomený a nějak špatně mi srostl. Dělal mi ji pan primář Molitor, který se o mě hezky staral i po zákroku. Hlavně když jsem musela nosit takové ty tampony v nose a docela se mi zalily krví. Chtěla jsem si je vyndat sama, protože mi bylo nepříjemné chodit se zakrveným nosem. Ale po telefonátu s panem primářem jsem ho radši navštívila aby mi to udělal on. O nic nešlo, ale ocenila jsem zájem primáře i když to byla jen drobnost.

 23. Nikdy bych neřekla o jak moc lépe se budu cítit když budu mít větší prsa. Na klinice jsem si je nechávala zvětšovat z jedniček na trojky a doktor podle mě odvedl dobrou práci kterou ocenil i manžel.

 24. U pana doktora Borského jsem si nechávala dělat plastiku nosu, i kosti ze které jsem měla strach protože jsem si nakoukala nějaké videa na youtube, ale to člověka akorát zbytečně vyděsí. Mile mě překvapilo, že mě zákrok vůbec nebolel. Bylo mi jen nepříjemné, že jsem musela nosit tampony a mít nos úplně ucpaný. Ale dalo se to zvládnout. Jsou i horší věci. Jediný co mi trošku vadilo, bylo že jsem musela delší dobu čekat na termín zákroku, ale na druhou stranu se mi to vyplatilo a vypadám konečně k světu.

 25. Na této klinice mám zkušenost s botoxem do rtů, doporučení jsem dostala od kamarádky, která tam taky chodí. Rty jsem sice neměla nijak zvlášť škaredé, ale chtěla jsem si je nechat vyplnit, a moje hlavní podmínka byla, aby rty vypadaly pořád přirozeně, abych nevypadala jako kačer, z čehož jsem měla strach. Musím uznat, že doktor odvedl dobrou práci, rty mám přesně takové jaké jsem si je představovala, hezké a přirozené.

 26. Po dlouhém uvažování a srovnávání posudků klinik a lékařů, jsem se rozhodla pro Yes Visage v Praze. 07.06. jsem podstoupila facelift. Dnes po šesti týdnech mohu říct, že jsem s výsledkem velmi spokojená a kliniku a její kolektiv můžu jen doporučit. Při každém zákroku zůstává několik procent rizika s tím se musí počítat. Záleží, v jakém zdravotním stavu se člověk nachází. Já se cítím v mých 62 letech velmi dobře. Strach jsem neměla, nebo nebyl tak silný jako mé přání vylepšit co se dá. Jinak žádný zvláštní tip, co se týče hojení nemám. Za dva dny jsem sundala obvaz a s nasazenou maskou pod šátkem jsem šla na procházku. Po týdnu jsem dávala masku jen na noc.

  • Dobrý den, můžete mi napsat, kdo Vás operoval a jaká byla cena za FL? Uvažuji o tomtéž, tak proto hledám info, četla jsem dobré recenze na dr. Molitora, díky za odpověd´.

 27. A ještě mi tady vadí, že se můj příspěvek nikdy neobjeví hned, jako na jiných diskuzích, zřejmě se někde „filtruje“. To taky nedělá dobrý dojem.

  • Komentáře a nové názory v diskuzi se nefiltrují, jen se musí ručně schvalovat. Pokud sem vkládáte pod svým e-mailem první příspěvek, je potřeba ho schválit, aby nedocházelo ke spamování a psaní příliš mnoha falešných recenzí bez kontroly. Jakmile však váš komentář schválíme, můžete psát další příspěvky a zobrazí se ihned, bez schválení a čekání :)

   • Dobrý den, já tu ale už dlouho nejsem nová.
    Jen jsem pár měsíců nedostala žádné upozornění na nový příspěvek a proto jsem taky nepsala.

 28. Klinika Yes Visage by se asi měla zamyslet sama nad sebou.
  Fingovaná hodnocení, která sem kdysi šoupnul zřejmě nový manažer, dost ostře kontrastují s pravými příspěvky.
  Zajímalo by mě, jestli je vůbec legální, aby si firma psala (kladné) příspěvky sama.

 29. Dobrý den všem – tak jak jsem si přečetla Vaše recenze – běhá mi mráz po zádech – jsem objednaná na kliniku YES Visage do Prahy na mezonitě a přemýšlím silně o tom že to odvolám, byla jsem na odstranění bradavice – nebo pihy nebo co to bylo v nosoretní rýze laserem a zatím se to také nehojí jak by mělo. No a po aplikaci botulox. na čele mi spadlo obočí a mám pocit že už si asi normálně bez vytažení obočí prstem oční víčka nenamaluji – též lituji!! No takže u nich už asi fakt nic!!!!

  • Dobry den,na teto klinice jsem chodila na botox do Brna.Kdyz zakrok provadel doktor tak se celo ani nepohlo,ale jak botox delaly ty starsi blondate doktorky tak celo slo stale krcit a i kdyz jsem sla na opravu za 3 tydny zdarma ,tak celo slo stale krcit.Navic mi rekla ze mi zvedne oboci,tak si rikam super…jenze mi zapomela ric ze ho chce zvednout tim ze me botox pichne do koncu oboci!Kdyby me upozornila ze mi bude pichat do oboci tak ji zastavim!Bylo mi jasny ze to stece!taky ze jo.Uz dlouhou dobu na botox nechodim a vicka mi zustala sklesla!!A taky me nas..ly ze jsem platila za celo oci a mezi oboci pres 11000 tis nebo 14000 tis. a ucinek botoxu na nic.Doktorky to redi!!!A ty boule jsem mela taky..

 30. Dobry den,
  jsem zklamana zakrok byl predrazeny, byla jsem tam poprve a naposled. Botox čela 11x v pich za 4800Kc predrazeno botox byl dlouho otevreny udelali jse mi kulicky ty se vstrebali sla jsem na jinou kliniku a tam mi rekli ze kdyz je botox dlouho otevren tak se to stava. Okay prestizni klinika ktera se prezentuje znamejma osobnostma tak si priplatim rozumim ale cekam 100% kvalitu, ale tu davaji jen v.i.p. zakaznikum, ale ne obycejnym lidem. NEDOPORUCUJI

 31. Dobrý den,
  byl někdo prosím na zákroku odstranění křečových žil na klinice Yesvisage Brno? Ráda bych znala váš názor na průběh léčby, výsledek a finanční náročnost. Moc děkuji za reakce.

  • Zdravím,
   byla jsem pouze na konzultaci na klinice v Brně. Klinika luxusní, personál milý. Ovšem můj problém s varixy nevyřešen. Lékař vůbec nevěděl, co se mnou. Nic nového mi neřekl, obdržela jsem pouze doporučení léčby s nejistým výsledkem. Z mé strany velké zklamání za 1.000,- Kč. To byla má první a současně poslední návštěva, již nikdy více. Nedoporučuji !

 32. Ahoj uz je to 3 roky co jsem absolvovala zakrok na yes visage a musim rict , ze velke zklamani po vsech strankach. Na recepci slecny velmi neochotne , prislo mi ze je obtezuji svyma dotazy, pak zmatek s dokumenty /evidentne nemaji system , a liposukce katastrofa doted mam problemy , lituji vseho uz bych tam nikdy nesla . Je klinika kde si nevazi sve klientely a tahaji z nich jen penize bez dobreho. Vysledku. !!!!!!!!

 33. Koukám že od října má klinika Yes Visage nového marketingového managera… poslední 4 příspěvky tomu nasvědčují :-) Omezit se na vychvalování personálu a nekomentovat zákroky je poněkud nevěrohodné…..

 34. Zdravím, na klinice Yesvisage jsem podstoupila operaci očních víček. Je pravda, že když jsem tam poprvé přišla, tak se mi to prostředí zdálo lehce hogo fogo. Však to znáte. Nicméně po první konzultaci s lékařem jsem svůj prvotní dojem upravila, jelikož přístup byl naprosto profesionální, klidný a bylo jasné, že jde hlavně o dobro pacienta. Kliniku mohu vřele doporučit, hezky se tam o vás postarají a výsledky operací jsou dlouhotrvající.

 35. Dobrý den, musím říci, že s klinikou Yesvisage mám jen dobré zkušenosti. Rozhodně jsem neměla pocit, že jim jde hlavně o peníze. Od začátku jsem si připadala hýčkaná, bylo o mě skvěle postaráno. Sestřičky jsou moc milé a lékaři starostliví. Celá operace proběhla naprosto v klidu a pooperační péče zrovna tak. Za mě tedy 100% ano.

 36. Zdravím, mohu potvrdit, že tato klinika je úžasná a spolehlivá. Před samotnou operací jsem měla velké obavy, jak z procedury, tak z výsledku, ale celý personál se o mě skvěle postaral a byl po celou dobu milý a nápomocný. Výsledky byly viditelné po pár dnech od operace a vydržely velmi dlouho. Rozhodně se nebojte, na klinice se o Vás dobře postarají.

 37. Dobrý den, za sebe mohu říci, že s klinikou mám velmi dobrou zkušenost. Nejen, že prostředí je krásné a celý personál je velmi milý, ale výsledky liftingu dlouho vydrží. Operace i následná péče proběhla zcela profesionálně a bez jakýchkoliv komplikací. Mohu jen doporučit :).

 38. Zde jsem byla na botoxu a hrudky ma m do ted… vysledek vydrzel jen 4 tydny….

 39. Jaké máte zkušenosti s odsáváním tuku na břiše???

 40. Máte někdo zkušenosti s LIPOSLIM? Jaký máte výsledek s odstupem času?

 41. Nějak se ty příspěvky divně řadí, posílám znova:

  Adina – 2015/07/06, 19.40
  Reaguj

  Iveto, díky za informaci, mně vydržely mezonitě na krku docela dlouho, teprve teď, téměř po roce, se efekt ztrácí. Proto jsem rozhodnutá jít na podzim nejdříve na vytažení oboží zlatou nití a příští rok, když našetřím, tak na lifting spodní části obličeje. Jsem ale spokojená s výplněmi, na ty budu určitě chodit dál.

  • Absolvoval jsem před měsícem na obličej, nitě 3d, 2 na každé straně. Bolest minimální, žádné modřiny ani otok. Efekt vidím, ale asi by to chtělo víc nití. Zatím počkám.

  • Absolvovala jsem zakrok pred par dny na Perfect Clinic u Mudr.Moravcove,je mi 24 let,vadilo mi,ze stale krcim celo,zvedam oboci a vecer pri cteni uz jsem si oboci dokonce pridrzovala…
   Rozhodne jsem nechtela cekat,az mi bude 30 s budu mit dostatek vrasek,omlazovat se clovek musi pravidelne a zavit vcas aby to melo vyznam.
   Nicmene,2 mesice zpet jsem podstoupila plazmaterapii aby se mi okolo oboci a na cele vytvorilo dostatek tukove tkane-to bylo perfektni,nechala jsem si zbytecek dat pod oci coz nebolelo(aplikovala se pouze znecitlivujici mast),vypadala jsem odpocate coz bylo supr;-)a dva mesice potom mezonite.
   Coz je v lokalni anestezii,na kazde strane nad oboci jich mam 6 nebo 8 ted si to nepamatuji.
   Zakrok me stal 17 tisic a plazmaterapie 5 tisic.
   Vy co tu pisete,ze jste si nechaly udelat mezonite za 5 tisic a nejste spokojene jste blazni!to je jako si nechat udelat prsa za 30 tisic misto 70!
   Vyber kliniky je dalsi vec,ja preferuji kvalitni vyber.
   Pokud chcete usetrit penize,tak rozhodne ne ve veci plasticke chirurgie.chapu,ze kazdy na to nema-ale takovy je zivot.
   Nicmene prave jsem na dovolene,mela jsem 3 dny naplasti,ktere jsem schovala pod klobouk,obcas chladim,zadne modriny nemam,jasne nemuzu pokrcit celo,sle to byl ucel a hlavne-vidim vysledek.mam oci krasne otevrene,zadne prepadavajici vicka.bomba!
   Jako homeopatika beru arnicumontanu proti otokum.rezy mam zrejmne ve vlasech,jelikoz jsem nic nenasla..a kdyz si sahnu na celo,hmatem najdu pouze 2 nite a to u vlasu.

   • Také si myslím, že v tomto věku si nechat dělat takové zákroky je hodně brzo,co budte dělat v 50 a více?Já ve Vašem věku neměla žádné vrásky a myslím, že nikdo tak mladý je nemá,pokud výrazně nekrčí stále čelo,ale to se dá ovlivnit ta mimika.To víte, lékař Vám nic nerozmluví, ti jsou rádi, že mají klienty.

   • Terezo, ve 24 letech TOHLE??? Proboha, co chcete absolvovat, až budete po dětech nebo až opravdu začnete stárnout? Přeju každému dobrý pocit z vlastního vzhledu, ale v tomhle věku začínat se zákroky se podle mě rovná mít v šedesáti obličej spadlý jako Donatella Versace nebo Ivanka Trump. Nejsem příznivcem tzv. důstojného stárnutí, to klidně přenechám nemajetným, ale do 40 let bych na sebe nenechala sáhnout žádného chirurga.
    No ale každý jsme strůjcem svého štěstí, a do vysoké míry i vizáže.

 42. Také mám mezonitě 15 ks na obličeji a hned po aplikaci byl viditelný lifting.efekt, modřiny byly asi 3 týdny, naštěstí po stranách,kde to zakryly vlasy,cena cca 13000Kč.mezonitě si dávají aplikovat i dermatoložky, říkaly mi to samy,mluvila jsem o tomto zákroku s vícero lékařkama,nemohu říct, že bych byla nespokojená.Mezonitě dělala Dr.Vojtíšková.

  • Iveto, díky za informaci, mně vydržely mezonitě na krku docela dlouho, teprve teď, téměř po roce, se efekt ztrácí. Proto jsem rozhodnutá jít na podzim nejdříve na vytažení oboží zlatou nití a příští rok, když našetřím, tak na lifting spodní části obličeje. Jsem ale spokojená s výplněmi, na ty budu určitě chodit dál.

  • Na mezonitích jsem byla před třemi dny. Modřiny naskakovaly co den to jedna. Doufám, že je konec, všechny jsou zadermakolované.. Na druhý den jsem šla do práce,. trochu cítím tahy a pichání v levé části rtu při jídle. V obličeji jich mám 30, nerovnosti jsou menší otoky, které poznáte jen vy.

  • Iveto, možná, že dobře udělané nitě ve tváři splní svůj účel. Mně sice krk trochu vyhladily, ale úhel pod bradou zůstal pořád stejný, je prostě třeba kůži popotáhnout. Tak jestli našetřím, půjdu do toho příští rok. Adina

   • Adino,tak ty nitě mi vydržely cca 3 měs.?Efekt byl ihned po aplikaci,vrásky a obličej vytažený,ty dlouhé nitě byly nepříjemné,bolestivé,poté dlouho prosvítaly modřinky a i zkrabacený povrch,naštěstí to bylo pod vlasy po stranách tváří, proto je dobré mít delší vlasy.Ale vzhledem k délce výdrže to je drahá záležitost,navíc i ty nitě dost dlouho ve tvářích píchaly, pokud jsem si na ně lehla.To je tak pro toho,kdo má dost času a financí neustále si dávat něco dělat a poté pořád trpět nějakým diskomfortem,než se vše zahojí.Výplně injekční mi taky dlouho nevydrží a není to levné,tak jedině facelift,ten díky uříznutí kůže přece jen obličej omladí,i když taky ne na pořád,já na něm byla před 8 lety a nyní vidím,že se zas vrásky dole dělají,jak kůže klesá.

   • Jen dodávám ohl,mezonití, že efekt byl hned po aplikaci a to asi tím, že obličej oteče,nyní po několika měsících efekt nevidím,kůže je na oblčeji zase uvolněná,myslím, že jediný výsledek poskytne face lift pro stárnoucí kůži na obličeji.

 43. Dobrý den mate nekdo zkusenosti se zvětšením prsou na klinice yes visage v ostravě? Jaká je cena a případně lze splácet? Děkuji za info.

 44. Ahoj všem, po několika měsících je můj krk zase skoro tam, kde byl, myslím, že jak výplně, tak mezonitě je určitě třeba pravidelně obnovovat. Nejspolehlivější je asi pořád ještě skalpel v kombinaci s šikovným chirurgem.
  Takže se teď chystám na úpravu dolních víček a odstranění kruhů po očima, botoceutical nějak nepomohl.
  A potom přijde na řadu krk.
  Výplně ale nezavrhuju, na chvíli mají dobrý efekt, nebolí to a výsledek je vidět okamžitě.

  • Ahoj,jsme po „nitích“ již 6 týdnů,mám je bohužel na obličeji,kdybych tušila,co mě čeká,nikdy bych tohle nepodstoupila.Pokud pominu bolest při zákroku,tak 14 dnů jsem chodila rýhatá,do třech týdnů se měla nerovnost na obličeji-tvářích- vstřebat,mám ji tam ještě dnes i když ne tak viditelnou.Bohužel nevidím velký rozdíl před zákrokem a po..přijde mi,že už se to dostává zpět do původního stavu.Už bych tohle nikdy neabsolvovala,nejhorší je,že nikdy nevíte,kde se jaká nová nerovnost objeví,fakt děs…možná je to dáno věkem,je mi 50,ale neměla jsem zase tak hrozné vrásky,spíš malé “ syslíky“ okolo pusy,ale raději syslíky než tohle.A co je ještě dost nepříjemné,to věčné pnutí,kde mám vpichy,kterými se nitě zaváděly..to kdy odezní..nevím.Mám sama na sebe vztek,že jsem tohle podnikla,mám udělaná víčka a mezi obočím výplň,měla jsem tam hlubokou vrásku..to vše je v pohodě,ale tohle…už nikdy!!
   Apolena

   • Dobrý den,
    také jsem po aplikaci nití 2 měsíce, katastrofa, vypadám nepřirozeně, nafoukle, psychicky jsem na dně, kdo mě zná se ptá,
    zda jsem neměla úraz apod.
    Velmi lituji,nikdy více.

   • Pro Líbu – díky za dobrou zprávu, pořád jsem si říkala, jak je možné, že celebrity to absolvují a jsou spokojené! Já jsem taky nebyla nespokojená (loni na konci léta – krk), ale teď už se zase trochu krabatím.Modřiny byly, ale ne moc, pnutí si už nepamatuju. Nevím, jestli bych našla odvahu na obličej.
    Možná bys nám mohla prozradit, kde jsi byla na zákroku?
    Taky kolik nití je na to potřeba (rozsah) nebo spíš na kolik to asi přijde.
    Díky předem za odpověď.

   • Jsem v šoku. Já jsem stejně stará a po „mezonitích“ jsem cca 2 měsíce a jsem nadšená. Aplikace mě téměř nebolela, výsledek byl ihned viditelný, žádné nerovnosti ani modřiny, ani rýhy, pnutí pár dní, ale jen trochu. Možná záleží na tom, kdo a jak Vám to dělá !? L.

   • Milá Apoleno – MEZONITĚ – DRUŽSTVO MARNÁ SNAHA
    nedá mi to abych nereagovala, absolvovala jsem nitě cca před rokem, naštěstí jen na dolních čelistích,ale i tak to stačilo, měla jsem malé syslíky, tak jsem se jich chtěla zbavit, ale ouha. Po zhojení modřin (ty k tomu patří, ty neřeším) mi zůstaly sysle velké, respektive jeden menší a jeden větší.Vypadala jsem strhaně, unaveně. Stejně jako ty,měla jsem na sebe obrovský vztek, že jsem to podstoupila. Zrcadlo bylo mým nepřítelem…..Teď už je mi hej, ale bylo to kruté. Píšu Ti, abys věděla, že v tom nejsi sama, buď trpělivá časem se to vstřebá. Naštěstí to není nevratné!
    Za mě : mezonitě = družstvo marná snaha

 45. Ještěže jsem si Vaše příspěvky přečetla! Uvažovala jsem o nějakém zákroku. Ale skvělá dovolenka bude mnohem lepší!.

  • Díky Dádo za povzbuzení,smutné je na tom to,že i tady peníze vládnou,některým doktorům je jedno,jak budeš vypadat,zaplať a hotovo.Jak se pak cítíš,to už je tvá věc.Vidíš se sama,že to není prostě ono,vidí to i ten lékař,ale bude ti statečně tvrdit,že je to vlastně super,lepší než před tím apod řeči.Chtěla bych vidět je,jak by byli oni trpělivý a čekali na vstřebání…škoda slov.
   Ale jinak hezký den.Apolena

 46. Ahoj, chci se podělit o zkušenosti se zákrokem – už nevím přesný název, jezdili mi po obličeji zlatou nahřátou hlavicí. Mělo to vyhladit počínající vrásky. Po první aplikaci za 5 000 – NIC, prý snad podruhé – také NIC, tak ještě jednou a opět bez výsledku. Další peníze jsem do toho už nedávala, protože byly naprosto vyhozené. Pokud zákrok stojí několik tisíc, měl by být vidět. Jako naprosto nepoučitelná jsem si nechala udělat sérii hubnoucí procedury na paže. Po pěti zákrocích a nulovém výsledku mi ošetřující sestra řekla, že moc účinné to není, ale mají lepší proceduru, i když dražší. Nevím, jaké kdo máte zkušenosti, ale mě tyto dvě od dalších pokusů o zkrášlení naprosto odradily, troufám si to nazvat pouhým tahákem peněz. Ale moje zkušenost je pouze se dvěma zákroky, více nemůžu soudit.

 47. Ahoj Jano a ostatní, absolvovala jsem další dávku mezonití, zázrak jako facelift to asi není, ale rozhodně můj krk vypadá lépe.
  Po druhé aplikaci jsem neměla ani modřiny, prostě vůbec nic, kůže se jen víc vyhladila.
  Zajímalo by mě, jak jste na tom vy ostatní.

  • Ahoj Adino,jsem ráda, že alespoň ty vidíš nějaký výsledek, ale mezonitě aplikované na krk jsou přece jen něco jiného než ty na tváři … Já už teď jen sbírám odvahu na nějaké výplně aby ty nerovnosti nebyly tolik vidět. Dříve jsem na výplně chodila bez obav a s výsledkem jsem byla vždy spokojena, ale teď po několika konzultacích u různých lékařů mám obavy, aby ten výsledek nebyl ještě horší. Lékaž, kterému jde jen o business totiž tvrdí, že není problém, že „tam něco doplníme“ a jiný mě naopak od jakýchkoliv dalších zásahů odrazuje a radí, ať vydržím další rok až to vše odezní a dostane se to zase do původního stavu. Mechanické liftingové masáže sice trochu pomohly, ale žádná sláva. Bylo to spíš řešení typu: „tonoucí se stébla chytá“ :-)

   • Ahoj Janino, díky, žes mi napsala!
    Víš, ono to moje vypnutí krku je možná trochu následek toho, že jsem přibrala nějaké to kilčo. :-(
    Tys mi ale moc pomohla svými zkušenostmi a už vím, že obličej si nitěmi prošpikovat nenechám.
    Já teď nacházím spoustu možností, co udělat s tělem nebo obličejem, bohužel na ně musím zapomenout, protože skoro u všechno jsou uvedeny jako kontraindikace zubní implantáty.
    Takže mám smůlu.
    S výplněmi jsem ale spokojená stejně jako ty a určitě si nechám ještě nějaké píchnout.
    Třeba jako vánoční dárek.
    V tvém případě bych ale asi zachovala trochu opatrnosti a počkala bych s výplněmi nějakou dobu. Určitě jsi hezká holka i tak. :-)
    Přeju tobě i ostatním hezký zbytek léta a ozvi se zase.
    a.

 48. Ahoj Jano i ostatní,
  tak jsem to přece jen riskla a zkusila pár mezonití, ale jen na krku.
  Teď po týdnu jsou nerovnosti, otok i modřina téměř pryč, kůže se mi vypnula, ale úhel pod bradou je jakoby zaplněný, což se mi samozřejmě tak úplně nelíbí, to prý ale mezonitě nevyřeší, jedině facelift.
  Co mě ale, Jano, překvapuje, žes byla na masážích obličeje, já je mám naopak zakázané, protože se prý potom ty přichycené nitě utrhnou a nesplní svůj účel.
  Závěr pro mě je, že po tom, co jsem si tu přečetla, bych na obličeji do toho nešla, tam jsou podle mě lepší výplně.
  A možná je to všechno taky individuální záležitost, každé tělo reaguje jinak.
  Facelift je určitě spolehlivý, ale je to velký zákrok.

  • ahoj Adino, na těch masážích jsem byla asii po 4 měsících po aplikaci, což je již dovoleno a pomohly mi odstranit ty nerovnosti ve tvářích. Jinak si myslím, že mezonitě do 20 kusů nemají absolutně žádný liftingový efekt. Zpočátku se někomu možná zdá, že nějaký efekt je viditelný, ale až otok kompletně odezní, efekt je obvykle nulový… Myslím, že klasickému face-liftingu mohou mezonitě konkurovat tak v počtu 50 ks a více … což by prakticky znamenalo „proštěpovat“ celý obličej aby došlo k viditelnému zpevnění. 2 – 4 ani 18 nití nic neřeší a dle reakcí spíš přinesou nechtěné komplikace. A kdo nevěří tak ať si to vyzkouší :-)

   • Jano, já jsem teprve týden po, takže zatím fakt nemůžu říct, jestli to bude dobrý nebo ne, mám 25 nití a jdu ještě na další.
    To víš, že jsem se bála po tom, co jsem si tu přečetla, a na obličeji počítám i nadále pouze a jenom s výplněmi.
    Ozvu se koncem července, to by měla být docela zahojená i druhá část zákroku a třeba pak přikročím i k masážím, kdyby přetrvávaly nerovnosti.
    Ono na krku se to asi dá zamaskovat lépe než na obličeji.
    Zatím je celkový dojem takový, že nejsem docela spokojená, ale ani ne vyděšená. To jsem ti chtěla sdělit. :-)

 49. Jano, moc děkuji za odpověď. Moje sestra mi řekla, ať to nepřeháním s prací, ať si odpočinu,že jsem poslední dobou strhaná v obličeji a to jsem cca 2 měsíce po zákroku ……( sestra neví, jaký masakr jsem dobrovolně podstoupila), tak to mě totálně dorazilo.
  Takže čekám, až se to vstřebá, ale mám obavy z následků, přece jen tam vzniká pnutí, jsou tam boule a kůže se vytahuje a co až splasknou?

  • Ahoj Dádo, budeš asi muset vydržet pár měsíců než se to vrátí do původního stavu… není to nic příjemného a vím, co jsem si sama musela taky vytrpět a jaké poznámky přátel a rodiny jsem si musela vyslechnout ( např. proboha co se ti stalo? jsi přepracovaná, strhaná, zestárla jsi, co se s tebou děje? potřebuješ vypnout, vem si dovolenou, máš nějakou alergii ? atd.). Já jsem se těch defektů sice po půl roce jakž takž zbavila, ale musela jsem to vstřebávání podpořit liftingovými, mechanickými masážemi u kosmetičky … jinak bych, pravděpodobně, asi ještě trpěla :-( Držím palce …

 50. Ahoj Dádo, tak já jsem po mezonitích víc než půl roku a konečně všechny negativa, postupně odcházejí…je však smutné, že jediné pozitivum se nedostavilo. Žádné vypnutí a zlepšení vzhledu, jak se všude proklamuje. Vyhozené nemalé prachy za nulový efekt, spoustu bolesti, neustálé kamuflování nerovností, pošramocené sebevědomí…teď jsem jen ráda, že se to dostává alespoň do předchozího, původního stavu. Tak Dádo vydrž, ono se to asi po několika měsících srovná…

  • Zdravím Janu + všechny ostatní,

   tak jsem absolvovala první výplň, bohužel si člověk nemůže vybrat tu, kterou radíš, protože každý lékař používá tu svou. Lékařka mi navrhla rozdělit dávku mezi obočí a na nosoretky, po zákroku jsem byla docela nadšená, ale teď si připadám stejná jako dřív, asi to bylo málo. Dostala jsem Revanesse a jdu ještě na botox mezi oči.
   Výplně opravdu nemají vliv na mimiku, to mě potěšilo, tak si je asi nechám píchnout později ještě, prý se ty další vstřebávají pomaleji.
   Pro informaci – stálo mě to 5 tis. a ještě asi 3 dám za botox.
   Modřiny jsem neměla, jen docela nepatrné malé skrvrnky, vstřebaly se asi za týden.
   A teď mám otázku – jsou mezonitě a zlaté nitě jedno a to samé?
   Jana to určitě ví.

   • Ahoj Adino, k otázce : zlaté nitě se prý používaly dříve a jsou nevstřebatelné (polypropylen) a mezonitě, které se aplikují nyní jsou vstřebatelné za cca 6-9 měsíců a jsou tenší (polydioxanonové) a aplikace tudíž by měla být šetrnější…. ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že je to stejně masakr :-)

 51. Chystáme se s kamarádkou na mezonitě aco zde čtu, tak se mi do toho tedy už vůbec nechce . Teď nevím jak z toho vycouvat a co si raději nechat dát ? Ach jo …

  • Ahoj, byla jsem na mezonitích „syslíků“ (6.000) a horních víček (6.000) i výplni pod očima (10.000), dále nosorentí rýhy (10.000) a botulotoxin mezi obočím (2.000). Chodím do Laserového centra Anděl v Praze na Smíchově. http://www.lcandel.cz – výsledek je viditelný, krásný, jsem velice spokojena. Nemám na obličeji (mimo mizících modřinek), vůbec žádné vedlejší problémy. MUDr. Jatšová je zkušená, precizní a ochotná. Poradí a nesnaží se vydělat za každou cenu. Doporučuji!! Když tady čtu ty stesky a zklamání…. vidím, že jsem měla veliké štěstí

   • Helo, a to všechno jsi absolvovala v jeden den ? Já byla po těch mezonitích vyřazena z normálního života asi 10 dní a vypadala jsem jak týraná manželka …

 52. Jano, ještě jednou děkuji za tvou reakci a všechny rady, jsi snad kosmetička nebo dokonce lékařka?
  Přiznám se, že výplně mě lákají, ale zároveň všude sonduju, kdo co má, protože nechci dopadnout jak vlastní posmrtná maska s kačeřím rtem (viz např. Dáša H.).
  Hodně se obávám ztráty mimiky.
  Mně osobně nejvíc vadí vráska mračivka mezi očima, pod očima kruhy, povolený krk a vrásky okolo rtů. Vím, že to jeden zákrok nespraví, ale nechci začít něco, co by pak nešlo opravit. A hlavně se bojím, abych nepřišla do práce jako cizí, ztuhllý člověk.
  A můžu se ještě zeptat – jak dopadly nakonec tvoje nitě? Zlepšilo se to a vypadá to jinak naž po zákroku?

  • Adino, jsem obyčejná klientka, co chodí jednou za 2 roky na dermální výplně, které jsem zmínila. Mrzí mne, že jsem se nechala nalákat na marketingovou lest a šla na ty nitě. Už se nemohu dočkat až se rozpadnou (6-8 měsíců) a nebudou prosvítat pod kůží. Taky doufám, že za dalších pár měsíců zmizí i ty nerovnosti na tváři způsobené těmi nitěmi. A pak už jen výplně, s těmi jsem byla vždycky spokojená. Méně znamená mnohdy více, takže si nech píchnout nejdřív poloviční dávku a po týdnu třeba zbytek, tak se nikdy nemůže stát, že nebudeš spokojená s výsledkem. Na mračivku kapičku botoxu, případně doplnit trošičkou výplně, na kruhy pod očima je novinka Redensity II a na vrásky kolem rtů taky výplně, ale jiného druhu. Tímto rozhodně mimiku neztratíš.

   • Prosím pěkně, můžete mi doporučit ke komu chodíte na dermální výplně, pořád zvažuji a pročítám a myslím,že jsem rozhodnuta právě pro dermální řešení. Děkuji

 53. Janino, moc děkuji za reakci. Myslím, že v Yes jsou asi dobří odborníci, ale je fakt, že reklama něco stojí a někdo ji musí zaplatit.
  Jestli máš tyhle věci nějak zmáknuté, můžeš mi ještě poradit? Nečetla jsem nic dobrého o metacrillu, takže jestli mám vybírat mezi výplněmi, tak kterou? Mimo peníze pro mě hraje roli doba hojení, nemůžu si vzít dlouhé volno – bohužel.
  A nebude mi stačit nějaký malý zákrok, potřebovala bych toho víc a nemusí to být najednou.
  Uvítám i tip na lékaře, někde jsem našla doporučení na Prahu 4 nebo na Anděla, jinde zase na Třebíč nebo Liberec.
  Co bys doporučila?
  Předem díky. A.

  • Adino, pokud výplně na hluboké vrásky tak ze zkušenosti mohu doporučit Juvederm nebo Surgiderm, mají prodlouženou trvanlivost a vydrží i rok a půl. Na objem tváří pak třeba Esthelis a Modelis, jsou to novější výplně – vše je na bázi kyseliny hyaluronové. Do Metacrillu bych nešla ani zadarmo. Stačila mi zkušenost s mezonitěmi … Aplikace výplní kanylou je šetrnější než několik vpichů a když půjdeš v pátek tak v pondělí nemusíš ani nic maskovat makeupem. Možno zkombinovat i s botoxem do čela, pěkně se vypne a vrásky, i hluboké, jsou téměř neznatelné. Pokud máš trochu povolenou kůži na spodní čelisti tak ta výplň na objem tváří to pěkně zkoriguje. Tolik moje zkušenost.

 54. Zdravím všechny – tedy, tahle diskuze mě docela dostala. Chystám se na nějaké omlazení a teď vážně nevím, na co a kam. Byla jsem už dříve na několika zákrocích v Plzni a vždycky jsem byla moc spokojená, některé zákroky tam ale nedělají. Tak jsem zašla na konzultaci do Yes Visage, kde mi nabídli výplně, ale překvapila mě cena – pouze líce za víc než 20 tis. Je to běžná cena, jakou mají i jinde? Bohužel jsem se nezeptala, o jaké výplně by šlo, teprve později na internetu jsem zjistila, kolik různých existuje.
  Jednali se mnou hezky, i tak se ale bojím, že výsledek nebude znát, jsem už starší a potřebovala bych vzít obličej „z gruntu“.
  A jak píše Jana – ani bych neuvažovala, že bych na sebe nechala sáhnout někoho, kdo není lékař.
  Máte někdo dobrý tip kam a na co, aby byl efekt co nejznatelnější?
  Výplně, mezonitě, klasický face lift nebo něco jiného?

  • Adino, když ptáčka lapají pěkně mu zpívají, ale to asi všude na klinikách tohoto typu :-) Zákroky v Yes Visage bych řekla, že jsou zbytečně předražené (že by kvůli celebritám, které využívají jejich služeb a dělají jim reklamu?) Před nitěmi však varuji, převážná většina z nás kdo je mají tak buď s nějakými průvodními komplikacemi a následně prakticky s žádným efektem. Je to další marketingový vysavač peněz. Dermální výplně jsou podle mě bezpečnější a s okamžitým efektem. A pochybuji, že v YES V. používají nějaké zázračné výplně, které by měly nějakou extra delší trvanlivost a efekt…je to tvrdej business..

 55. ahojky,ja byla na mezonitich začátkem prosince,muzu vam sdelit,ze doposud vůbec zadna změna,mela jsem30 aplikaci za 16 mezoniti,p.doktorka velice prijemna,sikovna,ale efekt nikde

  • ano-ty jednoduch za500kc-vyhozene peníze,ja jsem nemela zadne potize,jen 2dny takova opuchla a 2tydny to bylo dost citlive,vysledek vitr v penezence

  • chtěla jsem napsat za 16 tisíc,

   • Lenko, ale ty nemáš ty zoubkovaté nitě, ale obyčejné ne? Tomu by odpovídala i cena, obyčejná je prý cca za 500 Kč. Já jsem už víc jak 3 měsíce po, a i když konečně ty průvodní negativní jevy postupně mizí – konečně !!! – tak výsledný efekt jako u tebe je prakticky nulový! Absolutně žádná změna, vyhozené prachy. Nebyla jsem v Yes Visage ale jinde v Praze.

 56. Chtěla bych varovat před úkonem ultrazvuk na odstranění vrásek. Naprosto k ničemu, pouze zarudnutí, ale vrásky zůstávají. Zákrok provádí sestra,nikoli doktor. Nevyhazujte zbytečně peníze, raději si něco hezkého kupte.

 57. Pro Helu :
  Můžeš prosím napsat jméno lékařky u které jsi byla v LC Anděl, kolik nití máš a kolik jsi platila? Já už k doktorce, která mě takhle zhuntovala nemám důvěru a hledám skutečného odborníka, který mi poradí co s tím. Díky předem !

 58. Tak mi včera řekla kamarádka, že se jí zdá, že mám trošičku vypnutější pleť (myšleno „padající“ obličej)…ale… bez ohledu na to, zda opravdu konečně nastalo nějaké zlepšení (byla jsem na mezonitích 16.12.2013), ev. se to třeba ještě i zlepší, mám stále na tvářích (obou) hrbolky atp… je to sice vše zase o něco méně viditelné, ale prostě je to tam…

 59. Po delší době se chci zeptat – jak dopadla u Karin reklamace zákroku, a jak je na tom Jana? Já zatím nikam nešla (stejně si myslím, že by s tím lékař nic neudělal – co taky?), ale hrbolky a výstupky mám stále… sice jakoby menší, ale… vidět to je. Díky za info!

  • Inko, já jsem po zákroku teď už 2 měsíce a problémy přetrvávají. Hrbolky u konců nití na několika místech, značná nerovnost – propadliny ve tvářích (což před tím nebylo!) a vypnutí dolní čelisti žádné, naopak mám na jedné straně syslíka většího než jsem měla před. Kdyby to byl otok už by se dávno vstřebal, takže hrůza. Mám 16 zoubkových nití za 16.000 a výsledek je k vzteku. Děsí mě, že budu muset čekat dalších 6 měsíců až se nitě vstřebají, ale pokud se ani poté výsledný efekt nezlepší budu muset investovat další tisíce na korekturu tohoto šíleného stavu. Taky jsem zaregistrovala mnoho nespokojených klientek na jiných diskuzích, odhadem bych řekla tak 80 procent. Kdybych ty diskuze četla před tím, určitě bych na ty mezonitě nešla. Ani omylem, takhle si zničit tvář. Bohužel ty diskuze se vyrojily až když jsem byla po zákroku a hledala jsem, zda-li má někdo podobnou zkušenost. A nestačila jsem se divit, kolik nespokojených jsem objevila. K lékařce už na další kontrolu nepůjdu protože k ní už nemám důvěru. A co ty?

   • Jano, mám úplně stejnou zkušenost jako ty, jakoby jsme tam šly přes kopírák…. Jsem cca 2 měsíce po zákroku, nechala jsem si dělat jen syslíky, které jsem měla nepatrné, zato teď vypadám jak sysel z komiksu, ale ten má alespoň obě tváře stejné,na rozdíl ode mě. Výsledek je, že mi tolik propagované mezonitě vytvořily opravdové nefalšované sysle, navíc na pravé tváři větší, boulovatější.Nechci se na sebe ani dívat do zrcadla, zestárla jsem o deset let. Nezbývá než čekat, až to opadne, pokud to vůbec opadne.Jani, můžeš napsat, jestli si na tom už lépe?

   • Já byla na mezonitích v Laserovém centru Anděl (LC Anděl) v Praze na Smíchově. Paní doktorka odvedla perfektní výkon za mnohem méně peněz, než se zde uvádí. Nebyla jsem tam poprvé a mohu jen doporučit! V Yes Visage jsem bya kdysi na konzultaci a odešla jsem s pocitem, že na prvním místě jsou především peníze.

   • Já si právě taky myslím, že je zbytečné někam chodit… takže zatím čekám, co to udělá… a pevně doufám, že až se nitě rozpadnou, zmizí i ty hrbolky atd. No je to k vzteku a pláči zároveň…ale tak co naděláme – vzít zpět to nejde (a že bych to s chutí udělala, nemusím psát…)…

 60. Kdybych věděla, co vše se ev. může po aplikaci mezonití přihodit, tak bych na to nešla (ani zadarmo) – a to i bez ohledu na to, jaký bude konečný výsledek (na který stále čekám…jsem po aplikaci cca 3 týdny) a raději s hrdostí ponesu známky času… jsem v podstatě smířená s tím, že musím počkat, až se mezonitě rozpadnou, aby alespoň ty „výstupky“ na obličeji zmizely“… A o tom, že bych šla na normální kosmetické ošetření pleti, si – vzhledem ke stavu obličeje – taky můžu zatím nechat jenom zdát…

  • Jsem po zákroku PDO niti třetí den, aplikované kanylou do čelisti- na kazdou 3ks:-) Zatim se vše tváři, ze by to mohlo byt ok, dostala jsem podpůrnou masku ve které jsem teď prakticky pres den i noc a následující dny již jen na noc. Překvapuje me, ze tu ženy píši, ze jsou bez omezeni apod. Ja prakticky nic nesmím, ani zvykat tuhou stravu na doporučení lékařky aspoň 14 dni. Teď kdyz čtu diskuze, jsem úplně zdesena, co jsem si to nechala udělat a co ještě přijde. Mely jste komplikace viditelne hned od zacatku? Díky, Ala

 61. Moje zkušenosti se salonem YES VISAGE jsou špatné. Už při příchodu mi zatrnulo, když jsem viděla na plakátech asi 20 českých celebrit. Napadlo mě, kdo jim ty zákroky asi platí a už to vím !
  Dcera si nechala odstranit strije na nohou a bocích, na zákroku byla dvakrát a výsledek je velmi špatný. Zlepšení je takřka nulové. Strije má pořád. Kromě toho jsou slečny na recepci velmi neochotné a cenu počítají přes palec. Jednou je to 9 000,- Kč, když jsem řekla, že slečna, která prováděla zákrok říkala
  8 000,- Kč, bylo to 8 500,- Kč apod. Zákrok neprováděla lékařka ale asistentka. Reklamovat to nepůjdeme, protože už před zákrokem podepisujete, že za výsledek prakticky neručí. Ale už tam NIKDY nepůjdeme, je to jen vytahování peněz z peněženek důvěřivých lidí.

 62. Dobrý den, mám zkušenost necelé 4 týdny starou ze salonu Yes Visage v Ostravě. Nechala jsem si aplikovat mezonitě na vypnutí tváří.
  Salon se skutečně tváří světově, ale světový není. Když se objednáte, zjistíte, že konzultaci s Vámi nedělá lékař, ale „asistentka“. Ta byla bohužel nedůvěryhodná. Za 14 dní přijel lékař, který mi vše vysvětlil a já si mezonitě nechala aplikovat, cena 8900 Kč. Zákrok trval do 15-ti minut a neměla jsem žádné omezení. Další dva dny byly tváře bolestivé a citlivé dalších 14 dní. Co je však horší, je to, že na pravé tváři mám bouli, která nechce zmizet. Musím se tedy znovu objednat k lékaři a jeho práci reklamovat. Jsem zvědavá na jejich přístup při reklamaci. Já jsem však už teď hodně zklamaná, protože jsem chtěla vypadat lépe a místo toho mám tvař poškozenou. Proto opravdu záleží na recenzích a doporučení, než se rozhodnete pro nějaký zákrok.

  • Dobrý den, zajímalo by mne, jak to dopadlo? Mám podobnou zkušenost – ne tedy s klinikou, ale s bolestivostí tváře (a ani nemůžu říct, že samotný zákrok byl zcela bezbolestný) , kdy na jedné tváři jsem měla modřinky, a také „bublinky“… Ty hrbolky jsem ale měla hned po zákroku – z podání lékaře jsem pochopila, že je to jakoby normální (asi když se nit „nechytne“ úplně na 100%??) a prý to mám masírovat – jakoby tlakem (a tváře ledovat). Je pravda, že hrbolky pomalu mizí (jsem 14 dnů po zákroku)… ale na celkový výsledek musím ještě počkat (i lékař říkal, že to není vidět hned)… :-(

   • Dobrý den, mám stejný problém po aplikací nití (také na jiné klinice)… je to již měsíc a stále mám výstupky – konce nití, prohlubně tváří a celkový výsledek hodnotím jako horší než před aplikací, ani vypnutí tzv. malých syslíků není vůbec vidět. Aplikaci by neměl provádět kdekdo byť je MUDr. Nejlepší by byl asi plastický chirurg nebo neurochirurg :-) , neboť ti asi znají nejlíp kam přesně a jakým způsobem nitě aplikovat tak, aby byl výsledek perfektní… napište prosím jaký máte výsledek s odstupem času. díky

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo