Zkušenosti s OVB

3

I když by se mohlo zdát, že finanční poradenství už v Česku největší boom zažilo, neznamená to, že by této práci odzvonilo a lidé předstali poradce dělat.

Zkušenosti s OVB Právě naopak, v dnešní době, kdy pracovních míst není mnoho lidé zkouší různé pozice obchodních zástupců a právě i finančních poradců. Skoro jistě tu sice nezískáte jistý zaměstnanecký plat, ovšem lidé, kteří do systému OVB a jiných firem dobře zapadnou si zde na dobré peníze určitě přijít mohou.

Pracovní zkušenosti s OVB

Stejně jako u Partners či jiných firem, ani u OVB nečekejte, že vám dají hned stabilní mzdu. Nový lidé jsou zde placeni jen za provize, které si musíte těžce vydřít. Vaší úkolem bude radit klientům s financemi tak, aby to pro ně bylo dobré a vy jste zároveň vydělali. Bohužel ne vždy je situace tak dokonalá a tak občas musíte buď zhoršit klientovo poradenství nebo obětovat provize.

Anonymní

Sestra u nich taky jednu dobu dělala….měsíčně si vydělala třeba 20000, ale jak přesně píše pekova dost toho musela vracet protože si to bud klienti rozmysleli, nebo je přesvědčil uzavřít smlouvu někdo jinej na jinou smlouvu takže pak zjistila že je to ztráta času

Zkušenost s OVB poradenstvím

Dobrý den, dnes jsem byl v Liberci na schůzce v OVB ohledně financování hypotéky a mohu vám říci, raději s nimi nic nemít. Už ve dveřích jsem se chtěl otočit. Otevřelo mi skoro dítě +-18let , zázemí téměř žádné. Jak jsem psal, byl jsem tam ohledně hypotéky a mladík mi začal tlouct do hlavy klíny o společnosti a 4 fáze jednání. Pak chtěl vyplnit nějaký finanční výpis na způsob smlouvy což se mi nelíbilo. Začal jsem si ho pročítat a s tím asi mladík nepočítal. Na druhé straně – zezadu – jsem se dočetl, že vyplnění není povinné čímž jsem ho zaskočil plně. Nakonec jsem nic nepodepsal a dá se říci, že s OVB nechci mít nic společné. Takto si poradenství nepředstavuji. Za sebe tuto společnost jako klient nedoporučuji.

Zkušenosti s OVB
5 (100%) 1 hlasů
3 Comments
  1. Kdo chce přijít o peníze, tak nejlépe u této společnosti. Oblbnou blábolením o výdělku a z investovaných 300 000 Kč bylo po cca pěti letech 100 000. Jediné pozitivum je, že mne vyléčili z naivity. Jinak prolhaná banda manipulátorů.

  2. OVB jsou podle mě snad ti nejhorší finanční poradci. Taky jsem to u nich kdysi zkoušel ale nevzali mě, asi jsem byl na ně zvědavý a ptal jsem se, na co jsem se neměl. Myslím, že si ale každý dokáže udělat obrázek sám, stačí se podívat na video OVB je zlo (na youtube) anebo si přečíst, jak se OVB snaží, aby se to video nedostalo ven mezi lidi…

  3. Sám jsem byl před lety rekrutován do ovb. Bylo mi sotva 15let… jako co? měl jsem začít někomu radit?? ohledně financí? v patnácti???…..pak řekli s klidem, at přinesu maturitní vysvědčení někoho z rodičů a že mě zapíšou na jejich jméno s jejich maturitou ?!! a stejným způsobem tam byly registrovány zástupy nezletilých. Až to vypadalo že jediný klienti OVB jsou zoufalý rodiče těch spratků, kteří pro ně udělají všechno a po tom co jim poskytli maturitu přišel čas na jejich účty ………. Bohužel vím že v Praze se situace vůbec nezměnila ani dnes. Naopak otevřeli novou pobočku a já slyšim stále víc mladších lidí tu stejnou písničku o tom jak je to nejlepší práce, že je to šance nahrabat si jako mladej a každej kdo tam nedělá nebo nezačne zítra je naprostej tupec. Rozhodl jsem se tedy podat trestní oznámení na OVB a půjdu vypovídat k soudu!! Rozmyslel bych si to jedině po slušném úplatku od OVB. Takže pokud o téhle kauze brzo neuslyšíte v televizi, tak budete vědět jak jsem dopadl

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo