Havlíkova přírodní apotéka [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

2

Sháníte kvalitní český krém nebo další pečující kosmetiku, která je vyrobena z poctivých surovin? V tom případě jste už určitě někdy slyšeli o značce Havlíkova přírodní apotéka, která se už roky těší velké oblibě. Jaké produkty vám může nabídnout? A má nějakou kamennou prodejnu?

Kdo požaduje kvalitu, zboží vyrobené v Česku a zajímavé portfolio výrobků, ten časem narazí na e-shop Havlíkova přírodní apotéka, kde se dá sehnat speciální kosmetika pro děti, muže i ženy, a to včetně té, která obsahuje CBD a další populární látky.

Přečtěte si: Recenze GERnétic

V případě, že vás nabídka této značky zaujala online, ale rádi byste se s ní před nákupem seznámili osobně, určitě vás potěší, že má tato značka síť kamenných prodejen napříč regiony. Havlíkova přírodní apotéka Praha je hned na čtyřech místech (Jilská, Palladium, Westfield Chodov a Centrum Černý Most). Kamenné prodejny jsou i v Brně (OD Centrum na Kobližné, Masarykova), v Českých Budějovicích (IGY Centrum), v Českém Krumlově či v Olomouci, Karlových Varech a Liberci.

Jakou má tato značka filozofii? Jaké jsou její ceny? Vyplatí se zkusit věrnostní program Havlíkovy apotéky? A jaké jsou její TOP nejoblíbenější výrobky?

O Havlíkově přírodní apotéce

Havlíkova přírodní apotéka ve svých výrobcích spojuje poznatky moderní vědy, kvality a organických surovin. Výrobky jsou často vyrobeny podle tradičních receptur, které byly ověřeny časem a mnohdy obsahují bylinky. Určitě vás bude zajímat, že použité včelí produkty jsou čistě organické a byliny pochází z vlastních ekozahrad. Exotické druhy pak Havlíkova přírodní apotéka získává od certifikovaných dodavatelů. U použitých bylin se také sleduje nejlepší čas pro sklizeň a jejich zpracování nadchází krátce po jejich sběru.

V neposlední řadě je důležité zmínit, že příběh značky se začal psát v roce 2014, kdy zakladatelka Zuzana Krejčí představila svůj první produkt. Řada se posléze začala postupně rozšiřovat a dnes má Havlíkova přírodní apotéka solidní portfolio, které dovede uspokojit i skutečně náročné jedince.

Přečtěte si: Recenze Renovality

TOP výrobky značky

Mezi úplně nejoblíbenější kosmetické produkty patří krém Havlíkův přírodní zázrak (756,-/50 ml), Porcelánová panenka (383,-/100 ml), Svůdné rty Krásné kurtizány (348,-/10 ml), Pečující a čisticí ranní maska (243,-/30 ml) a mnoho dalších, včetně krému Krásná slečna (478,-/50 ml).

Vzhledem k tomu, že tato kosmetika není úplně levná, určitě vás potěší, že na Havlíkovu přírodní apotéku lze sehnat slevový kód. Stačí jen navštívit některý z kuponových portálů, který vám umožní nákupy se slevou i u dalších prodejců. Také lze zvážit účast ve věrnostním programu. V kamenných prodejnách získáte za každých 500,- body, které pak můžete směnit za zajímavé dárky. (Dohromady je třeba získat alespoň 5 bodů či jejich násobky, poté si můžete za symbolickou 1,- vybrat nějaký produkt.)

Čím větší počet násobku 5 bodů máte, tím zajímavější produkty na vás čekají. Například za 5 bodů lze získat BIO Havlíkův balzám na rty 5 ml. Za 30 bodů získáte Mycí gel na ruce 300 ml, za 45 bodů Kapku rosy 200 ml a za 80 bodů Superpotravinové čisticí sérum dle vlastního výběru 200 ml.

Přečtěte si: Vitamíny na růst vlasů

Hodnocení zákazníků a zákaznic

Ať už se díváme na hodnocení firem Google či na srovnávač zboží Heureka, Havlíkova přírodní apotéka má velmi dobré hodnocení a těší se značné oblibě.

Když se podíváme na konkrétní zkušenosti, zjistíme, že kupující nejčastěji zmiňují, že:

  • Jim personál poboček přijde být velmi milý a profesionální
  • Jde podle jejich názoru o nejlepší produkty na pleť
  • Mají tuto kosmetiku rádi i pánové
  • Cena produktů je sice vyšší, ale stále přijatelná
  • Jim vyhovuje přístup ke klientům
  • Výrobky jsou skutečně kvalitní
  • Personál poboček poradí

Lidé, kteří se vydali do kamenného obchodu Havlíkovy přírodní apotéky osobně nejčastěji říkají, že jim vyhovuje zákaznický servis. Zaměstnanci také dovedou dobře poradit a celkově se jim líbí příjemná atmosféra, která v kamenných prodejnách této značky panuje.

Co se týče cen, někteří lidé zmiňují, že cena je ve srovnání s jinými značkami možná trochu vyšší, jsou si ale vědomi toho, že vzhledem ke kvalitě výrobků je tato cena férová a adekvátní. Navíc není podle mnohých nastavena tak vysoko, aby byly výrobky od této značky pro většinu populace nedostupné.

Vzhledem ke všemu výše uvedenému vám můžeme nákup kosmetiky od Havlíkovy přírodní apotéky jedině doporučit.

 

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo