Kryolipolýza recenze

0

Každý kdo má problémy s nadváhou nebo s tuky na problémových partiích hledá způsob, jak bezbolestně a efektivně spálit svoje tuky. Existuje několik typů „léčby“ a řešení tohoto problému, ať už jde o více či méně úspěšné způsoby a metody.

Pokud vás zajímá neinvazivní, tedy nechirurgické odstranění tuků, pak dříve nebo později narazíte na recenze kryolipolýzy.

Zde přinášíme naši podrobnou recenzi, která se týká vysvětlení procesu a také seznámení s výhodami a nevýhodami u této metody.

Výhody kryolipolýzy

Kryolipolýza je patentovaný způsob zbavování tuků od firmy Zeltiq (odkaz na stránku v Angličtině), která je hlavním dodavatelem přístrojů na provozování kryolipolýzy. Našli způsob, díky kterým se mohou tukové buňky dostat z těla ven, aniž by muselo dojít k chirurgickému zákroku.

Podle jejich výzkumu jsou totiž tukové buňky jiné než ostatní buňky v našem těle – jinak reagují na chlad. Díky tomu mohou přístroje Zeltiq zajistit zmražení těchto buněk na teplotu mínus deset stupňů. Při ní totiž tukové buňky odumírají a lymfatickým systémem jsou vylučovány z těla.

Nepřehlédněte:  Liposukce břicha - zkušenosti

Nejedná se samozřejmě o metodu s okamžitým efektem. Samotná léčba formou kryolipolýzy trvá zhruba dva až čtyři měsíce.

Tato metoda odstraňuje tuky ve vybrané a zaměřené části našeho těla. Může se jednat o boky, břicho nebo zadek. K tomu, abyste se mohli zbavit tuků formou kryolipolýzy nemusíte podstoupit anestezii nebo jiný zákrok.

Většinou probíhá kryolipolýza nepřímo, tedy tak, že se tukový polštářek pod tlakem nasaje a zmrazuje se v přístroji. Přímá metoda naopak chladí kůži přímo, což je rizikovější. Může totiž dojít k prochladnutí nebo k narušení jiných orgánů.

Nevýhody kryolipolýzy

I Kryolipolýza má své nevýhody a těch je několik. Především se jedná o rizikové zbavení tuků, tato metoda byla objevena teprve v roce 2009 a byla testována hlavně na zvířatech (prase). Je možné, že má kryolipolýza dlouhodobé vedlejší účinky, které se zatím u nikoho neprojevili.

Další nevýhodou je také vysoká cena, kterou za ni musíte zaplatit. Protože musíte středisko, kde mají Zeltiq nástroj na kryolipolýzu navštěvovat několikrát, celý hubnoucí proces se vám tak značně prodraží.

Mohlo by vás zajímat

Plazma terapie zkušenosti

 

 

Kryolipolýza by se také neměla používat v mnoha případech, kde není klient úplně zdravý, nebo ho trápí nějaké nemoci. Nedoporučuje se například v případech:

 • Epilepsie
 • Menstruace
 • Těhotenství
 • Diabetes s léčbou inzulínem

Stejná jako liposukce zmražením?

Protože je kryolipolýza jako taková patentovaná firmou Zeltiq, museli si poskytovatelé podobných služeb najít jiný název a způsob, pro aplikace této metody. Tak vznikla liposukce zmražením tuků, která sice funguje na podobných principech, ale není totožná. Rozdíl je například v tom, že se zde nevyužívají ověřené a schválené přístroje, které mohou být rizikovější.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Anonymní:

Kolegyňka z práce na tom byla, asi 4× za sebou a 4 kila dole. Vypadá velmi dobře. Ale je to opravdu je ny ty špíčky, které se nedaří shodit ani cvičení, dietou, takové ty zakleté na spodní části bříška, stehna, boky…žádná (s odpuštěním kisňa) nemůže čekat efekt, pokud sama nezhubne. Taky je prý velmi důležité zvolení certfikovaného centra, ne všechny mají potřebné vybavení a osvědčení. Já teda osobní zkušenost nemám, ale když jsem viděla tu kolegyňku, vyrazilo mi to dech. Otázkou ještě zůstává, jak dlouho ten efekt vydrží, zatím 3 měsíce vypadá skvěle.

Hanka:

Je to chviličku nepříjemné a pak taky nějakou chvíli po proceduře jsem to teda dost cítila, ale odeznělo to. Během procedury to nebolelo vůbec, asi to bylo zmrzlé :-)
S výsledkem jsem pořád spokojená, takže jsem se objednala do Yes Visage ještě na boky. To bříško, které už nemám :-) mne stálo necelých 10 tisíc. Dám pak vědět jak ty boky.

Katka:

Ahojky, na tomto ošetření jsem byla před pěti týdny – oblast vnějších stehen a do dnes žádný efekt, takže pro mne vyhozené 3000 :-( Gratuluji všem, kterým kryolipolýza pomohla:-)Já už šetřím na chirurgickou liposukci:-))

Jarmila:

Byla jsem na kryolipolíze v Praze 5 – salon Beautiful and slim a neubyl mi ani mm na objemu, a na váze ani deko. Takže zase opět fígl pro salony, jak vytáhnout z lidí peníze. já jsem vyhodila 12 tis. Holky nebuďte hloupé, opravdu to nefunguje. A pokud někdo říká, že ano, lže (zřejmě za peníze těchto salonu).

12 komentářů
 1. Reply
  Kriss 2017/08/17 at 18.51

  přemýšlela sem jak dostat dolů přebytečný kilča bez velký námahy no v různých koktejlech jsem se spletla a je fakt že tohle už nikdy tak jsem četla něco o týhle kryolipolýze a přišlo mi to docela ok…no je fakt že sem se objednala a zákrok proběhnul k mý spokojenosti ale bohužel tohle je krátkodobá věc já hubnout jednoduše normalni cestou neumim a podle toho to teď zase vypadá jojo efekt hadr

 2. Reply
  Petra 2016/10/04 at 18.01

  Zeltiq tu ale prý nikdo nemá! Všechno jsou napodobeniny… Víte ež zeltiq stojí 3 miliony?

 3. Reply
  Zuzana 2015/09/23 at 10.42

  Byla jsem na kryolipolyze několikrát a zkušenosti mám různé. Ale v podstatě mohu říci, že záleží na několika faktorech – přístroj, použitá ochranná membrána, personál. Napoprvé jsem byla v jednom salonu v Praze a výsledek byl SUPER! Okamžité zeštíhlení bříška. Hned jsem se objednala znova. Ale to už se v salonu změnil personál a slečna asi přístroj nastavila jinak, protože to tolik “nenasálo” a výsledek byl nulový. Zkusila jsem pak ještě jiný salon v Praze, ale opět s nulovým výsledkem. Chce to asi “vychytat” správný salon a zkušený personál…

 4. Reply
  beruska 2015/05/27 at 14.33

  Ma to nekdo doma? Nebo jen ja jsem tak pitoma ?

 5. Reply
  beruska 2015/05/27 at 14.31

  Pozor na pristroj slim freezer od topshopu! Mam ho a nic!

 6. Reply
  alena 2014/09/22 at 20.08

  Holky byla jsem na Kryo v Brně v salonu YES Visage,co k tomu říct,byla jsem na stroji Zeltig,je to nesmysl,odsáli mi horní a dolní břicho,stálo to 24 000,-Kč,po té bolest šílená,nemohla jsem ani spát,trvala 3 měsíce,úbytek žádný,je to zbytečné vyhození peněz,sama bych si nafackovala,je to opravdu pro zoufalé holky,nebo pro paničky,které neví,co s financemi,nedoporučuji,je to pouze BYZNIS

  • Reply
   Jitka 2018/02/10 at 17.06

   Ano , také mám stejné zkušenosti v tomto salonu. Nikdy více.

 7. Reply
  stevellinka 2014/04/02 at 11.55

  Ahoj.
  Kryolipolýza v Mediestetik: velice nepříjemná aplikace, bolest po aplikaci neuvěřitelná, 14 dní nelze dotknout postižených míst, obrovské fialové fleky. Po měsíci a půl stále hodně citlivé, zatvrdliny v celých částech aplikace zůstávají, fleky taktéž. Úbytek tuku lehce patrný. Cena příšerná. Nikdy více, namouduši.

 8. Reply
  Jana 2014/03/12 at 22.59

  Já byla na Zeltiqu v Mediestetik a spokojenost – stačila mi jen jedna aplikace, protože jsem jinak štíhlá, jedno nasátí břicha a po 6ti týdnech výsledek. Po aplikaci je břicho citlivější na dotek, ale trvá to asi jen 5-7 dní. Je to už 4 měsíce a úbytek si stále udržuji. Předtím jsem zkusila i jiný přístroj, ale s nulovým výsledkem. Takže pokud kryolipo tak jedině na certifikovaném přístroji.

 9. Reply
  Cinda 2014/02/28 at 10.53

  Docházela jsem do Esthetic for you na kryo a lymfodrenáž (prý napomáhá ke zlepšení výsledku) a výsledek? Modřiny, zatvrdlá místa, na vnitřní straně asi půl roku propadlá místa, hrozná na pohled, která byla postupně vyplněna. Výsledný efekt nic.
  Jinak Esthetic for you mi slíbila každou jedenáctou proceduru zdarma, byla jsem tam 22x a nyní mi je upřela.
  Za ty peníze doporučuji nutričního poradce a cvičit nebo běhat. Nejen že to opravdu funguje, ale uděláte i něco pro své zdraví. Zhubla jsem 8 kg. Nyní vážím 60 kg a je mi 50let.

 10. Reply
  terka 2013/08/16 at 9.38

  A bylo jste opravdu na přístroji Zeltiq? Protože žádný jiný nefunguje.

 11. Reply
  Viola 2012/11/02 at 13.07

  Taky po porodu nejde vše hned dolů,tak jsem si řekla pomalu…..šlo to opravdu 4 roky zvolna.Cvičím doma den co den 18 minut sestavu pilates a sřídám s kalanetikou.Říkám už rok že budu běhat….ha. Zatím teda ne a tak protože stehna jsou selská chtěla jsem zkusit zázrak kryolipolýzy……HOLKY JDĚTE RADĚJI BĚHAT.Nepomůže to ani o mm.Taki jsem hledala u odbornáků co o ni nato? Jen náš sen ovšem k ničemu.Lékař na plastice Dr, Roman Kment mi potvrdil ,že nemůže tuk jen tak zmizet …musí se pak přemýstit jinam.Mimochodem tento lékař mě operoval a celý tým jakož i on je famozná.Má rada…cvičit a když vám to nepomůže šetřit a jít za spolkem lékařů kliniky Esthé.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo