Plazma terapie zkušenosti

0

plazma-terapie-diskuze Nechat se omladit za pomoci vlastní krve? Plazma terapie (někdy také plazmová terapie) je celkem běžná věc, má vyhladit vrásky, dodat potřebnou vitalitu a také mít zásadní vliv na růst vlasů, kterým se zrovna moc nedaří.

Asi to zní trochu futuristicky, ale podobné procedury se dělají poměrně často. Ale bez odborné průpravy toho, kdo plazma terapii provádí, může dojít i k opačnému efektu, než byl původně očekáván.

Na co se plazma terapie využívá:

  • Vyhlazuje vrásky
  • Zkvalitní vlasy a pomůže jejich růst
  • Urychlí hojení ran a zabraní tvorbě jizev

Každopádně jde o bezbolestnou záležitost, jež je prováděna v částečné anestezii (tu zajistí speciální krémová substance). Vpich malými jehličkami nakonec připomíná metody klasické akupunktury.

Injekce se dají vpichovat nejen do obličeje

Drobné injekce se vpichují do obličeje, ale i do krku nebo hřbetu ruky. S krevní plazmou je možné smíchat i jiné účinné látky, jako je třeba kyselina hyaluronová. Jedná se o takzvaný miniinvazivní zákrok – to v praxi znamená, že se krevní plazma nebo jiné přídavné látky vpraví jen pár milimetrů pod kůži.

Alergická reakce je vyloučena – nikdo přeci není v principu alergický sám na sebe. Problémem je ale někdy cena zákroku.

Terapie plazmovým generátorem totiž vyjde na řádově několik tisíc korun, což je během půlhodinové drobné „operace“ poměrně značná částka. Navíc, odborníci doporučují zákroky celkem dva – s časovým rozptylem v řádu asi čtyř nebo pěti týdnů.

A na efekt si budete muset počkat často ještě delší dobu, většinou až po měsíci až dvou od druhé aplikace.

Přečtěte si o dalších metodách zkrášlení:

Důležité je najít zkušeného odborníka

Nikdo neříká, že omlazení plazmou nefunguje. Je to nakonec novinka, která pomáhá k mladšímu vzhledu i mnoha celebritám. Ale pozor!

Dejte na reference, protože jak jistě víte – není lékař jako lékař. Mladý a nezkušený chirurg nemusí aplikaci zvládnout a někdy stačí jen málo. Efekt by pak byl minimální či dokonce záporný, takže zkušenosti ošetřujícího lékaře jsou tu velmi důležité.

Kdo plazma terapii dělá?

Máte zkušenosti s plazmovou terapií? Přidejte vaše recenze a hodnocení do diskuze, děkujeme

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo