Nápoj Geladrink forte [recenze]

2
Aktualizováno

Zahlédli jste reklamu na nápoj Geladrink Forte? Ten má pomáhat pacientům, kteří potřebují doplnit minerální látky a vitamíny. Vyplatí se ale do tohoto nápoje investovat, nebo jsou jiné levné alternativy?

Lidé nad padesát let věku mají často opotřebované klouby, jde o bolestivý problém, který se někdy ve finále řeší i kloubní náhradou. Jistě, genetické predispozice dělají své, ale totéž se dá říci o věku a také samozřejmě o životním stylu. Zázračné pilulky samozřejmě nepomáhají ani zde, prostě se musíte postarat komplexněji.

Nicméně, kloubní výživa jako třeba Geladrink Forte, umí hodně napomoci tomu, aby se problémy zmenšily na minimum a hrozba lékařského zákroku či jiného radikálního řešení se přinejmenším hodně oddálila.

Hodně pomůže změna jídelníčku, proto si dopřejte více masa z lososa, cibuli, banány, špenát či třeba lněné semínko. Přísun omega-3 esenciálních mastných kyselin, beta-karotenu či vitamínu C není radno podcenit.

geladrink-forte-zkusenosti

Místo klasického bílého pečiva si dopřejte celozrnné, kloubům také ulevíte, když shodíte přebytečná kila. Obecně lze také říci, že na bolavé klouby zabere i speciální cvičení (kromě jiného i jízda na kole nebo plavání), konkrétní léčbu by pak měl stanovit ošetřující lékař.

Existují však i jídla, kterým se při bolestech kloubů raději vyhnout. Jsou to například brambory a také lilkovité plodiny včetně oblíbených rajčat.

Geladrink forte kapsle

A jak dál můžeme pomoci? Dobrou práci odvede i nápoj Geladrink Forte. V jeho složení nechybí glukosamin a chondroitin sulfát, kolagen, vitamíny C a E, selen nebo mangan.

Tedy látky, které uleví od bolesti a adekvátně doplní strukturu chrupavky a kosti. A rozhodně nemusíte popíjet jen takovou nevábnou mléčnou kaši, která nikomu nechutná už od předškolních let.

Na trhu je totiž zajímavé spektrum přichutí, od jahody a pomeranče po černý rybíz, hrušku a višeň, na své si tedy přijde prakticky každý.

Třicetidenní dávka vyjde zhruba na sedm set korun, při léčbě je třeba dodržet pitný režim, a pokud užíváte léčiva na ředění krve, vše opatrně konzultujte s ošetřujícím lékařem.

Nepřehlédněte:  MultiSlim na hubnutí [recenze]

Podívejte se na podobné přípravky na klouby a jejich recenze:

ArthroNEO sprej recenze

 

Knee Active Plus recenze

 

 

 

Překlepy: gela drink, geladrink fast 420g

Geladrink forte – zkušenosti pacientů

VAŠE HODNOCENÍ

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

      Zanechte své hodnocení nebo dotaz

      Register New Account
      Obnovit heslo