Alavis na klouby [recenze]: Je tak silný, jak se traduje?

8

Máte potíže s kloubním aparátem a hledáte doplněk stravy, který opravdu funguje? V poslední době se hodně mluví o přípravku Alavis, který už dávno není jenom pro zvířata. Sortiment výrobků značka rozšířila o populární doplněk stravy Alavis Maxima, který byl sestaven na základě toho, jaké jsou potřeby lidského pohybového ústrojí. Během jeho užívání už tedy nebudete muset počítat správnou velikost dávky, jako tomu bylo v dřívějších dobách. Vyplatí se ho vyzkoušet na bolest kloubů a při sportu?

alavis recenze

Značku Alavis zná snad každý. Dlouhou dobu vyráběla jen veterinární přípravky pro zvířata, která měla problémy s klouby a pohybovým ústrojím. (Standardně šlo o kočky, psy a koně.) Mnoho lidí však na skutečnost, že jde o veterinární přípravek, moc nedbalo a kupovali ho v obchodech i pro sebe. Tento fenomén byl tak všudypřítomný, že o něm dokonce v minulosti informovaly některé zpravodajské servery.

Doba se ale naštěstí pro nás v mnohém změnila a v současné době není problém sehnat doplněk stravy od Alavis i pro lidi, kteří bojují s bolavými klouby, ztuhlostí či opotřebením. Jeho cena ale není zrovna nízká, proto je pochopitelné, že se řada potenciálních kupujících ptá, zda se tato investice vyplatí.

⭐  Nakupujte bezpečně: Alavis nebo jakoukoli jinou kloubní výživu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Alavis na Benu.cz

Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný

 

✅ Alavis Maxima Triple Blend Extra silný je doplněk stravy na klouby, který se prodává ve formě prášku. Ten se správně naplněnou odměrkou přidá do vody, rozmíchá se a následně se jednou denně vypije.  Ve srovnání s Alavis pro zvířata obsahuje i příjemnější příchuť, takže jeho užívání by pro vás nemělo být každé ráno trápením. 

Tip redakce – ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný alavis triple blend recenze

Kloubní výživa ve formě prášku

✅ tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky
✅ glukosaminsulfát a chondroitinsulfát
✅ MSM, kolagen a vitamín C

 

 

Jaké má složení?

Ve složení ✅ Alavis Maxima Triple Blend pro lidi vidíme látky, které se dají snadno najít i v jiných kvalitních doplňcích stravy na podporu normální funkce pohybového ústrojí, ke kterým se řadí třeba Geloren.

Najdeme mezi nimi třeba:

 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • MSM
 • Kolagen
 • Vitamín C

Kompletní složení

Aktivní látky V denní dávce (4,5 g)
MSM 1 958 mg
Glukosaminsulfát 2KCl 1 565 mg
Chondroitinsulfát 652 mg
Kolagen typ I 15 mg
Kolagen typ II 22,5 mg
Vitamín C 19,3 mg

Samozřejmě, ještě by v něm mohl být třeba taky kadidlovník pilovitý, nebo vitamíny D a K, ale mnohé z toho jsou především látky na kosti, takže jejich přítomnost ve složení lze vnímat jen jako něco navíc, co není na podporu kloubů a chrupavek bezpodmínečně nutně potřeba.

Přečtěte si: Recenze doplňku Zlatý muflon

Zkušenosti s Alavis

Mnoho lidí vnímá svou zkušenost s ✅ Alavisem pro lidi velmi kladně. O tom svědčí velmi vysoké procentuální hodnocení na srovnávači Heureka, kde se tento doplněk stravy umístil v TOP 3.

Konkrétně pak o něm uživatelé říkají, že:

Výhody
 • Skvěle funguje
 • Jim chuťově moc nechutná
 • Se jim líbí vysoký podíl účinných látek
 • Kolagen pochází z ryb, takže je kvalitní
 • Pomáhá jim na jejich potíže

Zkušenosti z internetu

alavis triple blend zkušenosti

Zdroj: Zbozi.cz

alavis triple blend diskuze

Zdroj: Pilulka.cz

alavis maxima na klouby hodnocení

Zdroj: Heureka.cz

alavis maxima triple blend extra silný recenze

Zdroj: Alza.cz

Samozřejmě, počítejte s vyšší pořizovací cenou, která se u tohoto výrobku renomované značky pohybuje na úrovni přes 1 000,- za jedno balení. Pokud si nemůžete dovolit tuto částku pravidelně platit, v úvahu pro vás může přicházet například jiná kloubní výživa.

Jaké existují alternativy kloubní výživy Alavis?

Chcete si porovnat kloubní výživu Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný s dalšími přípravky na klouby? Napsali jsme pro vás další recenze, které si můžete snadno porovnat. Kloubní výživa Zlatý muflon, Kloubin, Flextor nebo Geloren.

 

 

Také máte s Alavisem pro lidi na klouby dobré zkušenosti? Dejte nám vědět!

 

Alavis na klouby [recenze]: Je tak silný, jak se traduje?
5 (100%) 2 hlasů
33 Comments
 1. jednoznačně momentálně nejlepší dostupný přípravek na klouby, Alavis se svým TripleBlendem lék na klouby pro všechny generace

 2. Skvělý přípravek, konečně mi něco pomohlo. Sice chuť nic extra, ale to není důležité, ve složení nejsou žádné zbytečnosti, jen silné účinné látky.

 3. Také beru alavis triple blend a cítím tedy docela velkou úlevu. Sice na chuť nic moc,ale když to pomohlo,tak člověk přežije vše :-)

 4. Když jsme u těch veterinárních doplňků, zkuste taky Geloren HA od české firmy Contipro a.s. Je to kyselina hyaluronová pro koně, dobře to chutná a určitě neuškodí!
  Přidejte MSM (methylsulfonylmethan), snažte se tomu uvěřit, zhubněte, cvičte a třeba vám tu TEP dají trochu později :-)

 5. Beru Triple blend extra silný 8 dní a zatím je mi spíš hrozně !!

  • Využíval jsem 700g alavis triple blend extra silný- a nezaregistroval jsem žádnou změnu (bolesti koleních kloubů),tak nevím,jestli to působí jen na některé lidi….

   • Helena
    2017/05/25 (21.50)
    Využívala jsem také, jako Lubomír, celé balení ALAVIS pro koně. Ačkoliv mě ujišťovali, že již po krátké době užívání pocítím zlepšení a úlevu od bolesti (kolení klouby), zlepšení nenastalo ani po využívání celého balení – 1 kilogram – . Tak bych ráda věděla, komu tento zázrak pomohl.

 6. Kategorie: Falšované potraviny http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=14975

  Nevyhovující parametr:
  glukosamin sulfát
  chondroitin sulfát
  Obsah látek glukosamin sulfát a chondroitin sulfát byl nižší, než bylo uvedeno na obale výrobku. U chondroitin sulfátu bylo zjištěno množství odpovídající méně než 1/3 deklarovaného množství.

  Šarže: LOT 92120
  Datum minimální trvanlivosti: 30-09-2018
  Množství výrobku v balení: 700 g
  Výrobce: Biopol GN, s.r.o., divize Pharma United Inc., Canada, člen Kanadské obchodní komory,
  Datum odběru vzorku: 9. 11. 2016
  Referenční číslo: 17-000029-SZPI-CZ

 7. Triple blend užívám od října 2016, a má užasné účinky. Samozřejmě ne hned od prvního dne (ale myslím,že veškeré tzv. doplňky stravy jsou běh na dlouhou trať), účinek se začal projevovat prjrvovat tak po 3-4týdnech pravidelného užívání. Můj problém byl kyčelní kloub a kotník. Nyní jsem zcela bez problémů. Takže jsem se osobně přesvědčila, že účinnost (i cena) jsou nesrovnatelné s jakýmkoli přípravkem z lékárny.

 8. Dobře zaběhnu do lékárny, a koupím ho, myslím, že u Dr maxe jsem to kdysi viděl

 9. ano vím ,a sama ho užívám podívejte se na http://www.gelactiv.cz

 10. No a vy o nějakém víte? který by měl stejné, nebo podobné složení?

  • No nevím čeho se obáváte, kůň nesežere nic špatnéhl. Léky pro lidi jsou podstatné dražší a nemají zdaleka takové účinky !!!

 11. Emile, nemusíte jíst zrovna tento přípravek, stačí se poradit s orotopedem, a poprosit ho jestli Vám nenabídne nějaký lék, který bude mít podobné složení a stejný účinek.

 12. Dobrý den, po pročtení vašich názorů jsem zděšen, proč chcete jíst přípravka pro koně?

 13. Užívm krátce , na doporučení známých mají výborné zkušenosti mně konkrétně bolí kyčel tak uvidím

 14. Moje zkušenost s Alavisem je bohužel negativní. Užívala jsem jej rok a výsledek byl nulový a operace kolena mě neminula. Anna.

 15. nejlépe přes internet,nebo u veterinářů či v některých zverimexech.

 16. Zdravím vás všechny,
  prosím, chtěla bych se se zeptat, kde mohu koupit Alavis, ev. ALAVIS TRIPLE BLEND.
  Děkuji vám mnohokrát za odpověď na email martaherinkova@seznam.cz .
  Marta

 17. Alavis Triple dělají už i pro lidi,ale kupovala jsem si kloubní výživu pro koně,ze začátku. Jím alavis už 2 roky pravidelně a chodím stále po svých,i když mám artrózu 3.stupně….a taky artritidu.

 18. Já si Alavis Triple blend míchám do jogurtu a chutná mi. Jo a dělají ho už i pro lidi. Je mi 55let,trpím artrózou a artritidou a díky Alavisu již 2 roky oddaluji operaci a stále chodím po svých.

 19. Odpovědět
  Danuše Pavlíková před 7. června 2016

  Prosim Vás může mi někdo říct zda můžu užívat Alvis když beru Walfarin Orion 3mg tablety?Mám váš výrobek a chtěla bych už jej užívat jsem po kardioverzi která nepomohla.Dekuji Danuše

  • To Vám těžko někdo řekne, ale když jsem s tím začínal já, ptal jsem se zvěrolékařky jestli to nemůže uškodit, řekla mi že kůň je daleko choulostivější než člověk!

 20. Na Alavis slyším v poslední době hodně pozitivních ohlasů, také přemýšlím, že bych tento přípravek na klouby vyzkoušel.

 21. Užívám alavis čtvrtý den, chuťově se to dá- nasypu na jazyk a hned zapiji a žádný problém.
  Klouby mám celkem v pořádku, ale mám problémy s achilovkami (to je daň na 40 let nošení hodně vysokých podpadků).
  Tak jen doufám, že se to zlepší. Dříve jsem na podobné problémy brala wobenzym, který super pomáhal, bohužel na něj mám teď alergii.
  A taky alavis je levnější.
  Tak držím všem uživatelům palečky.

 22. Je mi 59 let, byl jsem všestraný sportovec. Dnes mám kolena na padrť. Doktoří měli jediné řešení „umělé klouby,, od ledna užívám ALAVIS TRIPLE BLEND a po třech měsících pohoda! Mohu jen doporučit!!!

 23. jak lze objednat ALAVIS

 24. Je to sice chuťově dost strašný, ale dávám to a cítím, že jsou po tom klouby v pohodě. Kombinuju to v pití s šumivýma talbetama a když to zapiju tímhle, tak se to dá :D

 25. No používáme doma Alavis Triple, jen to bohužel je pro koně:) Pocitově proti všem „lidským“ preparátům o dost lepší. Chuť je ale hnusná, jako plnidlo tam je jalečný pektin, takže po rozmýchání ve vodě to chutná jak jablečný ocet. Doporučení jsem našla na nějakém fóru pro kulturisty. Co do obsahu účinných látek to je slušný poměr cena/výkon. Navíc to podle obsahu není „znečištěné“ spoustou zbytečných příměsí. Chápu ale, že to asi nebude úplně mainstream řešení:-)

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo