Natura Siberica šampony: Skutečně vám pomohou s růstem vlasů?

0

Přemýšlíte o tom, že byste chtěli pozvednout svou péči o vlasy na novou úroveň, ale nevíte, jak na to? Řešením pro vás možná bude koupě šamponu od populární značky Natura Siberica. Co vše od něj můžete očekávat?

natura siberica recenze

Pokud jste se někdy zajímali o nákup šetrnější kosmetiky, pravděpodobně jste už někdy narazili na značku Natura Siberica. Tu mohou v posledních měsících opřádat různé kontroverze, protože to na první pohled vypadá, že jde o kosmetiku z Ruska. (Které mnozí kvůli posledním událostem odmítají jakýmkoliv způsobem podporovat.) 

Než se ale pustíme do prozkoumávání šamponů, prozradíme vám, že ve skutečnosti jde o kosmetickou značku z Estonska. (Což potvrzuje skutečnost, že Estonsko je uvedeno na obalu výrobků Natura Siberica jako země původu.) Z toho důvodu se nemusíte bát výrobky od Natura Siberica vyzkoušet. (Společnost se kromě jiného kvůli možnému spojování s aktuální situací vyjádřila k událostem na Ukrajině, takže se můžete o jejím stanovisku přesvědčit na vlastní oči.)

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Šampony doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Natura Siberica na Alza.cz

Když už v tom nyní máme jasno, můžeme se zaměřit na již zmíněné šampony, o kterých tu bude dneska řeč.

Jaké řady šamponů můžete vyzkoušet?

 

✅ Natura Siberica má své šampony (ale i další výrobky) rozdělené do několika samostatných řad. Jejich dělení probíhá na základě použitých surovin. Například pro sérii Copenhagen je typické použití bílého cedru, zmrazených bobulí a arktické růže. Díky tomu si z jedné řady vyberete buď šampon pro objem, nebo šampon s vitamínovým komplexem. Velké popularitě se těší i rakytníkový šampon, který mohou v různých formulacích používat jak lidé s normálními vlasy, tak jedinci, které trápí nějaký konkrétní problém (například hodně poškozené vlasy).

💡  TIP na produkt – White Cedar Volume Shampoo natura siberica white cedar

🌿  Přírodní šampon pro muže a ženy

✅ Dokonale umyje pokožku hlavy i vlasy
✅ Obsahuje vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny
✅ Pro objem, lesk a hydrataci

Jelikož všechny šampony ze stejné řady mívají až na drobné rozdíly stejné balení, včetně barvy, je důležité dbát při nákupu na to, abyste si pořádně přečetli, na co má ten který šampon být. (To je možná trochu mínus, protože jiné značky tohle nedělají, každý šampon má jiný název, barvu a design.)

Natura Siberica Men Beluga

Ve srovnání s jinými značkami je další rozdíl v tom, že ✅ Natura Siberica nabízí i výrobky pro muže. Největší pozornosti se asi těší šampon Beluga, který by měl podporovat růst vlasů. Tento šampon by měl být obohacen o extrakt z kaviáru Beluga, který by měl stimulovat růst nových vlasů. Také by měl posilovat kořínky vlasů a měl by přispívat k větší hydrataci vlasů. V tomto šamponu objevíte i divoký chmel, vitamín B, Taurin a lopuchový olej.

natura siberica šampony

 

 

Cena

Ceny šamponů ✅ Natura Siberica se pohybují někde uprostřed cenového spektra. Nejsou tak levné, jako některé šampony z drogerie, na druhou stranu ale nejsou ani tak drahé, jako jsou mnohé šampony od kadeřnických značek. (V průměru se cena jednoho balení pohybuje okolo 199,-. Některé jsou ale i levnější.)

Kde je koupíte? natura siberica cz

Šampony Natura Siberica koupíte v některých drogeriích, ale pokud chcete mít možnost většího výběru, doporučujeme vám, abyste se po nich podívali online. Díky tomu budete mít možnost prozkoumat opravdu všechny existující řady, z nichž si pak vyberete tu, která je pro vás nejzajímavější.

Zkušenosti zákazníků

Šampony ✅ Natura Siberica mají obvykle dobré hodnocení. Vždy je ale dobré podívat se na to, co o nich říkají konkrétní lidé.

Když se podíváme na to, co říkají zákazníci o šamponu Beluga, zjistíme, že nejčastěji zmiňují:

Výhody
  • Jemnou vůni a přiměřenou pěnivost
  • Velkou spokojenost
  • Mírnější vypadávání vlasů (i po zdravotních problémech)
  • Pocit silnějších vlasů

Ti nespokojení říkají, že:

Nevýhody
  • Že se výsledky neobjeví hned, ale až po nějaké době od začátku používání
  • Že jim nevyhovuje příliš malé balení

 

Natura siberica zkusenosti

Zdroj: Heureka.cz

natura siberica diskuze

Zdroj: Pilulka.cz

natura siberica cena složení

Zdroj: Zbozi.cz

Pozitivními recenzemi se to hemží i u již zmíněného rakytníkového šamponu. Ženy uvádějí, že mají pocit zacelenějších vlasů, které jsou na pohled i viditelně hydratovanější. Vyhovuje jim i velikost balení a cena.

Jaké jsou alternativy produktů Natura Siberica?

Na poli vlasové výživy a šamponů je vícero výrobců. Proto jsme pro vás napsali další recenze. Šampony na vlasy Milva, Nizoral a Plantur 21. Doplňky stravy VLASIMO, VENIRA a Vlasové hnojivo.

 

 

Máte se šampony Natura Siberica nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

Natura Siberica šampony: Skutečně vám pomohou s růstem vlasů?
5 (100%) 1 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo