Reduxil – recenze a zkušenosti

-2
Aktualizováno

Doplněk stravy Reduxil DUO má ve dne přispívat k detoxikaci a v noci ke kontrole tělesné hmotnosti. Jde o kombinaci ranních tobolek a večerních tablet s obsahem 6 přírodních rostlinných látek obohacených železem přispívajícím k normálnímu energetickému metabolismu. Extrakt z listů nati kopřivy dvoudomé má podporovat činnost ledvin. Extrakt ze slupek hroznů zase k udržení a snížení tělesné hmotnosti.

Reduxil DUO

Potravinový doplněk stravy Reduxil Duo je volně dostupný produkt. Je propagován jako vysoce účinný doplněk stravy pro redukci tělesné hmotnosti pro hubnutí ve dne i v noci. Má sloužit jako doplněk při redukčních dietách pro redukci tělesného tuku i v rizikových partiích i pro osoby s omezenými pohybovými schopnostmi. Má jít o čistě přírodní produkt pro působící i v méně prokrvených problémových partií. Což můžete sami posoudit podle složení. Obsahuje kofein, a proto se nedoporučuje v těhotenství.

Reduxil DUO a složení

Aktivní denní a noční kombinace šesti rostlinných extraktů.

 • Reduxil M – na den obsahuje extrakt ze zrn zelené kávy, listů kopřivy, bambusovou vlákninu, kofein, extrakt ze semene jírovce maďalu, kyselinu křemičitou, obal tobolky tvoří želatina, protispékavá látka v podobě hořečnaté soli mastných kyselin a fenyklová silice
 • Reduxil E – na noc obsahuje zahušťovadlo, jako je arabská guma, protispékavou látku v podobě celulózy, hydroxypropylmethylcelulózu a hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt ze slupek hroznů, zahušťovadlo alginát sodný, oxid titaničitý, polyvinylpyrrolidon a elementární železo redukované karbonylováním

Reduxil

Reduxil DUO a účinky

Přípravek má aktivně redukovat nežádoucí tuk a působit proti tendencím přijímat nadbytečné množství potravy. Uživatelé to spíše ale spojují se sugescí než s účinkem přípravku. Reduxil má ovlivňovat výdej tělesného tepla a zrychlovat metabolismus. Bránit destrukci kolagenu a elastinu, podporovat procesy ochrany elasticity kůže, přispívat k detoxifikaci organismu a podporovat hubnutí. Bez úpravy stravy a poctivého cvičení ale tento účinek pozorován nebyl, proto jej nedoporučujeme.

Nepřehlédněte:  Bust size krém [recenze]

A jak jste s přípravkem Reduxil spokojeni Vy?

Máte vlastní zkušenost s přípravkem Redukcil?

Podělte se o to s ostatními.

 

 

Reduxil – recenze a zkušenosti
3 (60%) 10 hlasů

Štítky:

Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

   Zanechte své hodnocení nebo dotaz

   Register New Account
   Obnovit heslo