SMSticket [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s nákupem vstupenek?

0

Přemýšlíte o tom, že po delší době navštívíte nějakou společenskou nebo sportovní akci, a v rámci takové příležitosti využijete předprodej vstupenek online? V tom případě si dávejte dobrý pozor na to, jakého si vyberete poskytovatele, jinak byste mohli mít pořádný problém. Vyplatí se vkládat svoji důvěru do SMSticket?

SMSticket Brno může po návštěvě webu vypadat úplně v pohodě. To samé platí i pro SMSticket Praha. Jenže, když se podíváme na celkové hodnocení této společnosti na webu, nemůžeme se ubránit pocitu, že s touto společností nejspíš není vše tak úplně v pořádku.

Přečtěte si: Recenze na Viagogo

Než se tedy rozhodnete koupit SMSticket voucher, který vás opravňuje ke vstupu na vybranou událost, raději zjistěte všechny důležité informace, které by mohly ovlivnit spokojenost s nákupem. (Což může zahrnovat i informace o SMSticket a vrácení vstupenek, protože nikdy nevíte, kdy můžete onemocnět, nebo řešit nějakou jinou událost, kvůli které na akci nemůžete nakonec jít.)

O SMSticket

SMSticket je předprodej vstupenek. Stačí, když zaplatíte za vstupenku online kartou, bankovním převodem, PayPalem, Apple Pay či Google Pay. Poté by vám měla vstupenka přijít na vaši e-mailovou adresu. Kdybyste ji náhodou nemohli najít, SMSticket uvádí, že vstupenky posílá ještě jednou před akcí. Přímo na akci pak stačí ukázat QR kód, kód z e-mailu či SMS.

V případě, že se vám nechce platit za vstupenku online, je možné se zastavit na některé z poboček, kde je možné koupit i tištěnou vstupenku. (Blansko, Brno, Česká Skalice, Hradec Králové, Liberec, Litomyšl, Moravské Budějovice, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Praha, Šternberk a Znojmo.)

Přenosnost vstupenky a ověření pravosti

V případě, že nemůžete na vybranou akci jít, můžete vstupenku poskytnout někomu dalšímu. Její platnost není vázána na telefon ani na e-mail, ale pouze na kód. V případě, že chcete ověřit platnost vstupenky, můžete napsat na e-mailovou adresu SMSticket, kde by vám měl personál snadno poradit.

SMSticket reklamace

Když se díváme do Obchodních podmínek, je důležité brát na vědomí, že SMSticket se vyvazuje ze zodpovědnosti za zrušenou akci organizátorem. Také nepřebírá odpovědnost za posouvání termínů a za změnu programu. V takovém případě může kupující vznést nárok vůči pořadateli.

SMSticket také není otevřený vrácení vstupenek. V Obchodních podmínkách konkrétně uvádí: Zakoupením Vstupenek souhlasí Uživatel se zněním Obchodních podmínek společnosti smsticket s.r.o.. Uhrazená objednávka je konečná. Vstupenky není možné vracet, ani vyměňovat, není-li výslovně uvedeno jinak.

V neposlední řadě, SMSticket uvádí, že nenese odpovědnost za nedoručení vstupenky z důvodů, které spočívají na straně uživatele. (Spam filtr, přeplněná schránka…)

Bonusem při nákupu však může být SMSticket slevový kód, který lze sehnat na větším počtu webů.

Přečtěte si: Recenze GoOut

Zkušenosti zákazníků

Nyní se už můžeme konečně podívat na hodnocení zákazníků. Aby bylo co nejvíce objektivní, informace máme z hodnocení na Mapy.cz, z Vaše Stížnosti a z Firmy.cz.

Lidé, kteří mají s SMSticket osobní zkušenost nejčastěji zmiňují, že:

  • Když vznikne jakýkoliv problém, komunikace s SMSticket je noční můra
  • Je těžké dostat kontakt na pořadatele a pracovníci SMSticket se chovají arogantně
  • Nemohou dostat zpátky peníze
  • Nákup vstupenek přes SMSticket nedoporučují
  • Jde dle jejich mínění o nedůvěryhodnou společnost
  • Kdyby to bylo možné, dali by nula hvězd
  • SMSticket nekomunikuje
  • Za zrušený koncert dostali prošlý voucher (jehož prodloužení bylo zamítnuto)

Někteří lidé také uvádí, že byl zrušen koncert a pořadatel vracel peníze lidem, kteří si koupili lístky přímo u něj. Ten, kdo si koupil lístky přes SMSticket, však nic nedostal. (Pouze voucher, který nebylo možné uplatnit.)

Z výše uvedených důvodů bychom vám nákup vstupenek z preventivních důvodů spíše nedoporučili.

Jakou zkušenost máte s tímto předprodejem vstupenek vy?

SMSticket [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s nákupem vstupenek?
2.7 (53.33%) 6 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo