Ticketstream [recenze]: Nejste si jisti s nákupem vstupenek?

0

K životu patří alespoň občasná návštěva koncertu, divadla nebo jiné společenské akce. Jelikož ale žijeme v době, kdy děláme spoustu věcí online, ne každý se před ní zastaví přímo v kanceláři pořadatele, ale vstup si zajistí předem po internetu. Jak ale mít jistotu, že jste neskočili na lep podvodníkům? Dnes se zaměříme na dalšího prodejce vstupenek, kterým je tentokrát Ticketstream.

V minulosti jsme tu již hovořili o tom, co máte očekávat od SMS Ticket a taky o tom, že nemusí být vůbec dobrým nápadem nákup vstupenek přes Viagogo. Prodejců vstupenek je ale na našem trhu mnohem víc. A jedním z nich je právě Ticketstream, o kterém má většina lidí alespoň malé povědomí. Jde ale o spolehlivého partnera? Má nějaká prodejní místa, kde si lze objednané vstupenky vyzvednout? A je možná výměna vstupenek nebo jejich vrácení v případě, že dojde k nějakému neočekávanému problému?

O tom si pohovoříme níže.

O Ticketstream

Začít bychom měli tím, že Ticketstream je česká společnost, což už samo o sobě vzbudí v mnoha lidech větší důvěru, než kdyby šlo o pochybnou platformu ze zahraničí. Vizí Ticketstream je pomoc organizátorům s předprodejem vstupenek. Také se ale jedná o platformu B2C, protože Ticketstream pomáhá s případným výběrem akce i jednotlivcům. Podle toho, co kdo preferuje, je možné u Ticketstream koupit buď tištěné, nebo stále běžnější elektronické vstupenky. Pro využití Ticketstreamu pak hovoří i to, že má síť více než 350 partnerských poboček. Kontakt na TS pak můžete v případě potřeby objevit v zápatí stránky v sekci Kontakty, kde najdete e-mailovou adresu a fakturační údaje. Pro rychlou orientaci pak slouží zákaznický chat vpravo dole.

Když se objeví komplikace

Lidi, kteří si kupují lístky v předprodeji, většinou zajímá, jakým způsobem bude poskytovatel postupovat v případě, že dojde ke zrušení akce nebo k posunutí termínu. Ve FAQ (často kladených otázkách) se lze dočíst, že v případě, že dojde ke zrušení akce, se vám mohou vrátit peníze na místě, kde jste si lístek koupili. Stačí, když se tam vydáte s platnou vstupenkou. Akce, o kterou se jedná, však musí být zveřejněna v sekci ZRUŠENÉ AKCE/ZMĚNY, kde bývá informace o tom, zda se bude vracet plná cena nebo pouze její část. Podle všeho by měla být cena vrácena částečně především v případě, že dojde k posunutí termínu akce a zákazník chce z tohoto důvodu vstup zrušit.

V případě, že jste koupili vstupenku od Ticketstream online, pak stačí navštívit sekci REFUNDACE VSTUPENEK, kde musíte poslat oficiální žádost o vrácení vstupného. Oficiální žádost je nutná v každém případě, protože bez jejího zaslání není možné refundaci uskutečnit. V takovém případě je také nutné počítat s tím, že peníze se vám nevrátí okamžitě, ale do 30 dnů dle zákona.

A co platba prostřednictvím benefitů?

Máte Sodexo nebo jiný benefit a uvažujete nad tím, zda je možné ho uplatnit právě na Ticketstream? Podle dostupných informací to možné je, lze tak ale učinit jen v online podobě, protože fyzické poukázky Ticketstream nepřijímá.

Kde má Ticketstream prodejní místa?

Prodejní místa Ticketstream bychom vám doporučili vyhledávat na oficiálních stránkách TS, protože vzhledem k tomu, že jde o partnerský prodej, mohou se měnit v čase. (Může například dojít k uzavření nebo ke změně adresy obchodu atd.) Výhodou je, že přímo na webu můžete vyhledávat na základě toho, zda máte zájem o tištěnou vstupenku, což by mohlo vyhovovat tradičněji založeným lidem a seniorům, kteří mohou mít raději papír fyzicky v ruce. Poměrně často se dají fyzické vstupenky sehnat například ve vybraných turistických informačních centrech. Ve srovnání s E-tickety je jich ale mnohem méně, protože od papíru se postupně ustupuje.

Kam můžu jít?

Ticketstream má na oficiálních stránkách i seznam interpretů a akcí, se kterými spolupracuje. Můžete se tedy podívat na to, co chystá v dohledné době Leoš Mareš nebo kapela Kryštof. Zájemci si ale seženou lístky i na Rockový ples v Petřvaldu, na Partičku, Čokofest a na další zajímavé akce.

Jak byli spokojení zákazníci?

Ticketstream jsme objevili na portálu VašeStížnosti, k dnešnímu dni se však jednalo pouze o tři incidenty. Jeden člověk si stěžoval na nevydání daňového dokladu, druhý na stržení peněz z jiné karty a třetí na zrušení akce, na kterou měl v plánu jít. Jedna z těchto stížností je navíc stará 10 let a za tu dobu se toho na konto společnosti mnoho nenakupilo, takže to vnímáme pouze jako drobné zádrhele při větším počtu odbavených objednávek, které se mohou stát každému.

Když se podíváme na hodnocení Ticketstream na Google firmách, kde je recenzí více, vidíme, že celkové hodnocení je 4,1 hvězdiček z 5 možných. Lidem vyhovuje rychlé a vstřícné jednání a možnost řešení i náročnějších situací. Mnozí dokonce uvádí stoprocentní spokojenost. Určitě tedy můžeme Ticketstream doporučit. Nemusíte se bát, že byste si koupili falešný lístek nebo jste o své peníze za vstupenky přišli.

Jakou zkušenost máte s nákupem vstupenek přes Ticketstream vy?

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo