ArthroNEO sprej recenze

-1

Arthroneo sprej recenzeSprej, který má zaručeně pomoci proti artritidě. Uzdravuje klouby, je bez zbytečné chemie, používá se přímo jedna báseň. Navíc, protože je zcela na přírodní bázi, jsou vyloučeny vážné vedlejší účinky.

ArthoNEO spray by měl být fenoménem pro všechny osoby nad padesát let věku, které trápí rozsáhlé kloubní potíže. Je to ale vážně takový zázrak, jak se na první pohled tváří? Zdání může přeci někdy klamat, znáte to jistě sami velmi dobře!

ArthoNEO  – sprej na bolest kloubů

Tváří se to jako sleva. Malá lahvička se sprejem vyjde na devět set korun, padesátiprocentní pád cen je časově omezený, nakupte raději ihned. Skutečně byste měli? Řešení celé situace je na vás.

Pojďme si nejprve rozebrat složení tohoto přípravku, které vlastně zní docela slibně. Výtažek z arniky, ricínový olej, kafr, levandule lékařská a další složky, co by si zasloužily nálepku ryzí BIO.

Složení má něco do sebe, například kafr ulevuje při bolesti šlach a kloubů, stačí jen trochu namasírovat.

Ricinový olej se používá už prakticky po celá desetiletí v lidovém léčitelství, nejen na klouby, ale také bradavice nebo rozsáhlé jizvy Takže ano – složení je slibné, účinnost by neměla být právě malá. Ale co ta cena?

Ceny za spray ArthoNEO

Dávat takovou částku peněz za malý sprej, to je vlastně skoro škoda. Zvláště tehdy, když si zjistíte složení. Ricinový olej vyjde v lékárně asi na korunu za mililitr, levanduli si můžete snadno pěstovat i doma.

Podobné přípravky, jako ArthoNEO a jejich recenze:

Recenze na Flextor

Arthrelix recenze

Nápoj Geladrink forte

Knee Active Plus recenze

 

 

 

Esenciální olej z kafrovíku vyjde asi na desetikorunu za mililitr – opravdu ho nebudete potřebovat celé litry. Spočítejte si sami, kolik ušetříte, když si jednotlivé ingredience připravíte raději podomácku. A výsledek je rovněž zaručený. Kafr se navíc hodí i pro srážení horečky, tlumí záněty, hojí vředy a je skvělou pomocí i při nachlazení nebo zápalu plic.

Odkazy:

A co vy a ArthoNEO? Máte s tímto sprejem vlastní zkušenosti? Přidejte vaše názory a recenze dolů do diskuze!

3 komentáře
 1. Reply
  Jiří Ernest 2018/06/12 at 8.01

  používám sprey už pár let a je vynikajíci.Už jsem s i sním vyléčil jedno koleno .

 2. Reply
  eva adamkova 2017/11/21 at 23.38

  Nedařá se mi objednat Cutis Help mentolen konopné mazání B a ArthroNEO spray 1 ks. Prosím o zaslání na adresu Eva Adámková, Markovická 648, Hradec Králové 500 03. Omlouvám se, je mi 78 let a děkuji

 3. Reply
  eva adamkova 2017/11/21 at 23.31

  Sháním ArthroNeo spray,koupený před časem přes internet, nedaří se mi objednat ,prosím o zaslání 1 ks na adresu Eva Adámková, Markovická 648, Hradec Králové 500 03. Zároveň prosím Mentolen konopné mazání Cutis Help B 1 ks. omlouvám se, je mi 78 let , děkuji za pochopení a pomoc.

Sem napište vaši recenzi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vytvořit nový účet
Resetovat heslo