Flextor [recenze]: Zbaví vás bolestí kloubů, nebo ne?

0

Řadu lidí nad 50 či 60 let věku trápí potíže s klouby. Ty jsou opotřebované, bolavé a nedostává se jim také rychlé regenerace jako v mládí. Někdy je bolest natolik nesnesitelná a pohyblivost kloubu omezená, že se musí problém řešit skrze kovovou kloubní náhradu. Než ale situace dojde takhle daleko, na programu může být kloubní výživa Flextor. Opravdu je ale tak kvalitní, jak se o ní říká?

Bolest kloubů je sice nepříjemná, ale počítat s ní musí ve svém životě každý. Kloubní chrupavka totiž není nesmrtelná a vlivem stárnutí, chronických chorob a úbytku kolagenu může docházet k jejímu pozvolnému ztenčování. To pak vede k pocitům bolesti a tření, které se mohou dostavit nejen při sportu, ale i během dalších všednodenních aktivit.

Jelikož opotřebovávání a stárnutí nikdo z nás nezastaví, součástí naší životosprávy by měl být nejen přiměřený pohyb, během kterého se klouby promazávají kloubní tekutinou, ale i dlouhodobé užívání kvalitní kloubní výživy, která dodá pohybovému aparátu vše potřebné pro co nejdelší udržení jeho normální funkce. Zatímco ale Alavis na klouby už nejspíš znáte, Flextor je pro vás možná jednou velkou neznámou.

Tak se na něj pojďme společně podívat!

Kloubní výživa Flextor

flextor kloubní výživa

Zajímavým doplňkem stravy, který podle mnohých na bolesti kloubního aparátu zabírá, je například Flextor (kloubní výživa v tabletkách). Ve svém portfoliu ho má známá společnost ADVANCE nutraceutics, která má v rukávu ještě spoustu dalších es. (K nim patří třeba doplňky stravy na cholesterol nebo na menopauzu.) Dohromady má Flextor ve složení 7 látek přírodního původu, které jsou vhodné nejen pro seniory a sportovce, ale i pro fyzicky pracující jedince.

Jaké je složení a cena?

Ve složení Flextor se nachází známé stálice, na které nedá řada lidí během péče o klouby dopustit.

Patří k nim třeba:

 • Glukosamin sulfát
 • Chondroitin sulfát
 • MSM
 • Boswellia
 • Bromelain
 • Kolagen (hydrolyzát a nativní typ II)
 • Vitamín C

A i jeho cena je velmi příznivá. Jedno balení, ve kterém se nachází 120 tablet, stojí kolem 629,-. Když budete mít štěstí na akci, sehnat se dá i za 439,-, takže se můžete těšit na příjemnou slevu. Může se tedy jednat o alternativu ke kloubní výživě Zlatý Muflon a Colafit.

Jaké jsou zkušenosti?

Kloubní výživa Flextor je mezi uživateli velice oblíbená, o čemž svědčí vysoké procentuální hodnocení na srovnávači Heureka, kde získala 85 %.

Lidé o jejím užívání nejčastěji říkají, že:

 • Jim opravdu pomohla
 • Se podle jejich mínění snadno užívá
 • Jim pomáhá při bolesti kolen
 • Podle jejich mínění působí rychle
 • Jim přestalo lupat v koleni

flextor zkušenosti

flextor zkušenosti

Vzhledem k mnoha pozitivním hodnocením, a vzhledem k tomu, že ADVANCE nutraceutics má v nabídce i řadu dalších kvalitních výrobků, vám můžeme tuto kloubní výživu doporučit vyzkoušet.

Také s ní máte pozitivní zkušenost? Dejte nám vědět!

VAŠE HODNOCENÍ
1 komentář
 1. Mám koxartrosu již více jak 30 let. Začalo to nevinnou bolestí kloubů po běhání. Dle prostého RTG mi sdělili, že se jedná o osteoartrosu 1. stupně. Bylo mi něco přes 20 let. Nikdy jsem nebyla obézní, snažila jsem se plavat, jezdit na kole a užívala intermitentně Chondrosuf plv. a Donnua plv. Asi před 12-ti lety jsem po větší fyzické zátěži už nemohla bolestí vydržet. Dle RTG byla progrese na snímku a dle lékaře již operační nález. Dostala jsem tip na MSM (methylsulfonylmethan), který jsem si tenkrát objednávala přes internet ze zahraničních e-shopů. Dnes je součástí mnohých kloubních přípravků a dá se objednat i v čisté podobě. Užívám jej stále s velmi krátkými přestávkami. Osteoartróza sice neustoupila, ale bolesti se zmírnily a nedošlo k další progresi. Je mi 55 let a jsem ráda, že mám ještě všechny klouby vlastní.
  Snad to ještě pár let vydržím bez implantátů. Nevím, zdali je to díky MSM, ale snažím se tomu uvěřit.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo