Recenze na Flextor

0
Aktualizováno

Řadu lidí nad 50 či 60 let věku trápí potíže s klouby. Ty jsou opotřebované, bolavé a nedostává se jim také rychlé regenerace jako v mládí. Někdy je bolest natolik nesnesitelná a pohyblivost kloubu omezená, že se musí problém řešit skrze kovovou kloubní náhradu.

Nemalujme však hned čerta na zeď a řekněme si raději, jak těmto problémům předcházet. Řešením každé zdravotní lapálie je totiž až v první řadě prevence, řešit následky znamená jednat moc pozdě…

Možná to zní trochu podivně, ale řešením na potíže s klouby je častější pohyb. Totéž platí i o léčivých koupelích – mateřídouška, jehličí borovice či jalovce, kůra z vrby, puškvorec a další bylinky také udělají své. Skvěle zaberou i obklady ze zelí, jogurtu a semínek hořčice.

Jde o babské rady, které dočasně uleví potížím, své si ale k celkovému vyřešení problematiky musí říct ošetřující lékař. Berte tedy pomoc od bylinek jako podpůrný prostředek léčby.

Kloubní výživa Flextor

flextor-zkusenosti

Zajímavým doplňkem stravy, který podle mnohých na bolesti kloubního aparátu zabírá, je například Flextor (kloubní výživa v tabletkách).

Látky jako chondroitin a glukosamin sulfát či MSM jsou pro výživu kloubů klíčové, totéž platí o kolagenu – každý miligram se tu počítá!

Důležitý je i současný příjem vitamínu C, který napomáhá lepšímu vstřebání těchto aktivních látek. Tento doplněk stravy se proto mnohdy v praxi osvědčí, rozhodně není důvod jej nevyzkoušet. V případě, že zrovna Vám nepomůže, existuje celá řada alternativ, trh je totiž poměrně pestrý.

Zázraky se ale nedějí přes noc, pokud má Flextor pomoci, je třeba vyjít vstříc pravidelným pohybem, vyváženou stravou a samozřejmě také omezením stresu (pokud to tedy jen trošku jde).

V každém případě jde o zcela přírodní preparát, který nemůže tělu nijak uškodit, takže přinejhorším se nic zásadního nestane. Jde však o tabletky určené pro starší ročníky, těhotným a kojícím ženám je mimochodem zapovězen.

Nepřehlédněte:  BrainActive [recenze]
VAŠE HODNOCENÍ

1 komentář
  1. Mám koxartrosu již více jak 30 let. Začalo to nevinnou bolestí kloubů po běhání. Dle prostého RTG mi sdělili, že se jedná o osteoartrosu 1. stupně. Bylo mi něco přes 20 let. Nikdy jsem nebyla obézní, snažila jsem se plavat, jezdit na kole a užívala intermitentně Chondrosuf plv. a Donnua plv. Asi před 12-ti lety jsem po větší fyzické zátěži už nemohla bolestí vydržet. Dle RTG byla progrese na snímku a dle lékaře již operační nález. Dostala jsem tip na MSM (methylsulfonylmethan), který jsem si tenkrát objednávala přes internet ze zahraničních e-shopů. Dnes je součástí mnohých kloubních přípravků a dá se objednat i v čisté podobě. Užívám jej stále s velmi krátkými přestávkami. Osteoartróza sice neustoupila, ale bolesti se zmírnily a nedošlo k další progresi. Je mi 55 let a jsem ráda, že mám ještě všechny klouby vlastní.
    Snad to ještě pár let vydržím bez implantátů. Nevím, zdali je to díky MSM, ale snažím se tomu uvěřit.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo