Be2 seznamka [recenze] – používání, členství, zkušenosti a jak funguje

0
Aktualizováno

Be2 seznamka v mnoha testech získala téměř 10 bodů z 10. Je určena i pro uživatele nad 40 let a v průměru zaznamenává 20 000 nových členů týdně. Webové stránky seznamky Be2 za poslední roky zažily obrovský úspěch a statisticky vykazují nejlepší pravděpodobnost, že si opravdu najdete partnera. Jsou prezentovány jako seznamovací webové stránky se skutečnými slušnými lidmi. Jak je to doopravdy?

be2 recenze

Proč Be2 seznamka

V dnešním velmi uspěchaném a zaneprázdněném světě může být velmi obtížné seznámit se s lidmi, se kterými můžeme sdílet společné zájmy, koníčky, sny, vize, cíle, ale i skutečný a běžná život se všemi radostmi a strastmi. Díky online seznamování dnes máme vyšší šanci snadno a rychle najít někoho, kdo se k nám hodí a s kým si budeme rozumět. Ať už hledáte přátelství, někoho na nezávazné schůzky, nebo na dlouhodobý vztah, zkuste využít webové stránky online seznamek.

💡 Dbejte na bezpečnost na internetu: Obzvlášť na internetových seznamkách dbejte na své bezpečí. Ujistěte se, že komunikujete s opravdovou osobou a že se nejedná o falešný profil. Proto využívejte ověřené seznamky jako je Be2

Moderní seznamka Be2

✅ Seznamka Be2 funguje v online prostředí, kde  sdružuje nezadané muže a ženy mnoha různých věkových kategorií. Registrovat se do ní mohou všichni, co hledají hlavně vážné seznámení a nebaví je už být single a trávit osaměle čas.  Obě pohlaví jsou v této seznamce zastoupena rovnoměrně, což ocení zejména muži, kteří se na jiných seznamkách velmi často potýkají s nedostatkem žen. Můžete se zde registrovat bezplatně a dle potřeby si pak můžete zaplatit VIP členství s celou řadou funkcí.

Jak se používají seznamky

Pokud se chcete seznámit s někým novým, se kterým byste si rozuměli, moderní seznamovací stránky jsou v dnešní době skvělou volbou. ✅ Seznamka Be2 je navržena tak, aby nás spojila s někým, s kým je vysoká pravděpodobnost, že si budeme rozumět. Najdete zde tisíce svobodných mužů a žen. Seznamovací stránky vám možná dají kontrolu nad kamarádskými vztahy i milostným životem. Je třeba si ale dát pozor na podvodníky a být ve střehu.

💡  TIP  – Be2 seznamka be2 seznamka recenze

👫 Nejděte svou lásku

✅  Důvěryhodnost
✅  Anonymita
✅  Plná kontrola

Na co si dát pozor

K nalezení pravého přátelství, nebo dokonce dlouhotrvajícího vztahu, může být využití obvyklých seznamovacích stránek během na dlouhou trať a velmi obtížné. Ne všichni svobodní muži a ženy, se kterými se nám podaří seznámit online, jsou s námi kompatibilní a ne všichni zveřejňují reálná fota a pravdivé informace. Může být velmi obtížné určit úroveň kompatibility potenciálního partnera jen pouhým procházením inzerátů, i když použijete filtrování. Po zobrazení profilových obrázků si nemůžete být jisti, zda se díváte na osobu, která sedí za počítačem.

Jak funguje Be2 seznamka

Stránky používají k propojování členů velmi jednoduchý přístup. Odpovíte na základní otázky, což vám pomůže zúžit výběr na nezadané jedince splňující vámi potřebná kritéria. Vyplníte i otázky kompatibility, abyste pak získali spojení založená na kompatibilitě vzhledem k vaší osobnosti. Pak se podíváte na profily lidí, kteří nejlépe odpovídají vaší osobnosti a nejlépe splňují vaše zadaná kritéria. Pak začnete komunikovat se svými potenciálními partnery.

 

Nepřehlédněte:  Dreamly [recenze]

be2 zkušenosti

Registrace na Be2

Registrace trvá pouhých pár minut. Vyplníte základní informace o sobě, které žádným způsobem nenarušují vaše soukromí. Vyplatí se vám zde v ničem nelhat a odpovídat pravdivě, protože na základě vámi zadaných informací vám následně seznamka vyhledá zajímavé a vhodné protějšky, které by vás mohli do budoucna zaujmout. Tisíce lidí se dle statistik zde seznámili se svým současným partnerem.

 

Jak na vyplnění profilu

Po registraci na Be2 následuje vyplnění profilu a nahrání profilové fotografie. Vyberte si k tomu takovou, co odpovídá vašemu současnému vzhledu, ať předejdete pozdějším trapným situacím a zklamání. I kdyby se mělo ozvat méně protějšků, ozvou se jen ti, kteří mají skutečně zájem. Před nahráním fotografií si zvolíte, zda chcete své fotky zpřístupnit všem uživatelům, nebo je dáte k dispozici jen těm, které si sami vždy vyberete. Ostatní uživatelé pak uvidí vaše fotografie jen rozmazané. Můžete vyplnit i osobnostní test, který obsáhne vaše názory, cíle, zájmy i životní styl.

Pokud se chcete seznámit s někým novým, se kterým byste si rozuměli, moderní seznamovací stránky jsou v dnešní době skvělou volbou.

Prémiové členství na Be2

Pro využívání všech funkcí nabízí Be2 předplacení Prémiového členství v podobě VIP účtu. Pokud jste nedůvěřiví, zaplatíte si třeba jen jeden měsíc a pak se rozhodnete, zda členství nakonec vypovíte nebo v něm budete i nadále pokračovat. Můžete si předplatit členství na půl roku i na rok. S funkcí Premium už uvidíte, kteří uživatelé navštívili váš profil, můžete si zobrazit přijaté zprávy, přidat si kontakty k oblíbeným nebo si prohlédnout zpřístupněné fotografie. Prémiové členství se pak obnovuje automaticky.

be2 diskuze

Jak zrušit účet na Be2

Pokud nemáte aktivované Premium členství, ve svém profilu v záložce nastavení kliknete na Deaktivovat profil. Prémioví členové vypovědí členství nejpozději 14 kalendářních dnů před datem vypršení uhrazeného období pomocí zaslaného podepsaného formuláře s výpovědí. Formulář se dá i poslat faxem na adresu společnosti, naskenovat a poslat emailem či poslat přes odpovídající link, který najdete na webových stránkách společnosti Be2.

Be2 seznamka recenze a zkušenosti

Tato seznamka je asi nejdiskutovanější na internetu. Svou registraci sice můžete kdykoliv zrušit, ale proces je někdy zdlouhavý. Pokud jste jen zaregistrovaní, jste sice uživatelem seznamky, ale bez zaplacení prémiového členství v ní nic moc neuděláte. Poplatky nepatří k nejnižším a tuto částku zaplatí jen zlomek uživatelů. Místo slibovaných 370 000 lidí budete mít k dispozici jen pár vhodných protějšků. Narazíte i na spoustu falešných profilů. Po první platbě se navíc automaticky strhává i další, proto je dobré si automatické platby zablokovat na kartě. Pokud chcete seznamku Be2 vyzkoušet, buďte velmi obezřetní.

Jaké jsou alternativy seznamky Be2?

Chcete se seznámit, ale ještě nejste rozhodnutí jakou seznamku zvolit? Napsali jsme pro vás recenze na další online seznamky. Přečtěte si recenzi na Tinder, Badoo nebo seznamku eDarling.

 

 

Jak jste se seznamkou Be2 spokojeni vy? Napište nám.

 

Be2 seznamka [recenze] – používání, členství, zkušenosti a jak funguje
4.5 (90%) 4 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo