Elitedate.cz [recenze]: Bude o vás na této seznamce zájem?

0

Koronavirová pandemie nám znemožnila poznávat potenciální protějšky v zaměstnání, či na kulturních akcích. Co když se ale nechytáte ani po návratu do normálu? Pak by možná stálo za to vyzkoušet své štěstí na seznamce. Mohla by být tou pravou seznamka Elite Date?

Dříve bylo seznamování s novými lidmi jednoduché. Šli jste na pivo s partou kamarádů, nebo na oslavu něčích narozenin. Slovo dalo slovo a ruka byla v rukávě. Případně, když se ukázalo, že tudy cesta nevede, zapsali jste se do sportovního oddílu, nebo jste se zúčastnili výletu pro nezadané.

Přečtěte si: Tinder recenze

Pak ale přišel koronavirus a veškeré vaše možnosti se smrskly na seznamování v obchodě. A ani to možná ne. Ať už jsme ale věčně zavření doma, nebo jen prostě nemůžeme natrefit na někoho, kdo by s námi souzněl, ve všech situací může pomoci založení profilu na kvalitní online seznamce.

Dnes se podíváme, jak výhodné pro vás bude založení profilu na seznamce Elite Date.

Klady a zápory

Jednou z hlavních výhod seznamky Elite Date je skutečnost, že není určená pro lidi, kteří si chtějí užít jen nezávazný sex. Samozřejmě, ne, že by se tam takoví lidé nemohli občas vyskytnout. Primárně ale budete v kontaktu s lidmi, kteří mají, stejně jako vy, zájem o vážný vztah. Je to tedy ideální seznamka na rande ve chvíli, kdy se hodláte usadit.

Také se do ní neustále hlásí noví uživatelé a účty procházejí manuální kontrolou. To znamená, že budete mít vždycky z čeho vybírat. Také se minimalizuje riziko, že se chytnete na lep někomu, kdo to s vámi nemyslí dobře. (Opět, nelze to úplně vyloučit, ale kontrola uživatelů nahrává bezpečí.) Také se přijatelně sníží riziko, že se stanete terčem nějakého podvodníka. Nemusíte se bát dokonce ani toho, že vás najde někdo ze známých při brouzdání po internetu. Profily uživatelů nejsou veřejné

Prémiové služby a jejich cena

V případě, že chcete mít přístup k prémiovým službám, bude vás to sice něco stát, na druhou stranu se tím opět vyselektují případní problémoví uživatelé (kteří budou raději cílit na seznamky, kde nic platit nemusí). Elit Date ceník navíc není nijak drastický, zájemci nejprve mohou vyzkoušet členství na 1 měsíc a pak se mohou rozhodnout, zda investují do členství na 3, 6 nebo 12 měsíců. Jejich cena se pohybuje na úrovni 1 050,-, 1 200,- a 1 500,-.

Z našeho pohledu je nejlepší volbou členství na 3 měsíce, protože během té doby je realistické někoho potkat. V případě, že to nevyjde, ho pak můžete prodloužit o další 3 měsíce.

Způsoby úhrady jsou různé. Nejrychlejší je standardně platba kartou online. Také lze ale platit bankovním převodem nebo složenkou.

Jak si vede Elite Date v porovnání s jinými seznamkami?

Další seriózní seznamkou, která vám má pomoci najít kvalitní protějšek, je seznamka eDarling. (Která se profiluje jako seznamka pro náročné.) Tato seznamka vám při hledání nabídne osobnostní test. Ten by měl zajistit, že vám seznamka nabídne jen takové protějšky, se kterými jste v souladu. Taktéž má kontrolu profilů. Navíc uvádí, že má v databázi nadpoloviční počet profilů s vyšším dosaženým vzděláním.

Opět jde ale o placenou seznamku. To znamená, že budete muset vynaložit nemalé finanční prostředky. Pokud na to nepřistoupíte, nebudete moci dělat skoro nic. Někteří uživatelé si také stěžovali na poměrně časté zasílání e-mailů. Nedávno se také řešilo automatické prodlužování členství. 

Méně exkluzivní seznamkou, ke které má ale přístup skoro každý, je seznamka Štěstí.cz. Ačkoliv nemá exkluzivní vzhled a je plná profilů, které buď nejsou aktivní, nebo vám jejich uživatelé z nějakého důvodu nevyhovují, při čtení uživatelských příběhů a zkušeností různě po internetu zjistíte, že přes tuto seznamku našlo hodně lidí partnera. Je ale samozřejmě nutné pečlivě vybírat. Potkáte tady totiž doopravdy každého.

Vzhledem k tomu, že uživatelé Elit Date mají s touto seznamkou pozitivní zkušenosti a minimalizuje se před manuální kontrolu riziko nežádoucí interakce s někým, s kým vám to nakonec třeba ani nevyjde, primárně bychom volili právě tuto seznamovací platformu.

Co se nám na Elite Date líbí?

Přečtěte si: Badoo recenze

Z výše uvedeného výčtu a srovnání je jasně patrné, že seznamování se online má svá pozitiva a negativa. (Prakticky vždycky.) I přesto ale Elite Date nabízí několik pro nás sympatických nástrojů a bonusů, které vám mohou hledání protějšku dost ulehčit.

Patří mezi ně:

  • Seznamování podle regionu
  • Seznamování podle toho, koho hledáte (dostupná je dokonce možnost ona hledá ji a on hledá jeho)
  • Tipy k seznámení
  • Aplikace, která funguje jak na iOS, tak na Androidu
  • Svižná a spolehlivá technická podpora

Tipy k seznámení jsou ve své podstatě něco jako blog. Ten vám dává tipy ohledně toho, jak být při seznamování úspěšní. Také vám ale může poskytnout informace, které vám pomohou lépe rozpoznávat signály zájmu a nezájmu. (Nebo signály, které značí, zda jste, nebo nejste v dobrém vztahu.) Také se vám podaří lépe pochopit některé ze svých vnitřních procesů, z nichž některé mohou být poměrně komplikované. (Jde například o situaci, kdy chcete vztah, ale zároveň se vyhýbáte jakémukoliv intimnějšímu sblížení a vždycky raději utečete.) 

V neposlední řadě, tuto seznamku mohou vyzkoušet i lidé, kteří mají předchozí negativní zkušenost s automatickým prodlužováním členství u jiných poskytovatelů. (Což bývá celkem častým problémem.) Elite Date členství automaticky neprodlužuje a po skončení vám už nebude nic strhávat. Platbu za případné prodloužení členství musíte vždy osobně schválit, takže budete mít nad úhradami plnou kontrolu.

Z toho důvodu si myslíme, že navštěvování seznamky Elite Date může být pro některé lidi, kteří touží po vážném seznámení, přínosem.

Jakou máte zkušenost s Elite Date vy?

 

Elitedate.cz [recenze]: Bude o vás na této seznamce zájem?
3 (60%) 4 hlasů
1 komentář
  1. Dobrý den,
    ocenila bych,kdyby u fota byla uvedena vzdálenost /km/. Urychlilo by to v rozhodování. Děkuji.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo