Kloubní výživa Geloren pro lidi – recenze

3

Pokud máte doma nějakého mazlíčka, s velkou pravděpodobností jste mu někdy kupovali zvířecí kloubní výživu. Věděli jste však, že řada výrobců rozšířila svou nabídku o kloubní výživu pro lidi? Jedním z nich je Geloren. Vyplatí se tuto kloubní výživu vyzkoušet?

geloren pro lidi recenze

Dokud nám naše klouby dobře slouží, většina z nás jejich stav příliš neřeší. To je celkem chyba, protože vlivem fyzické práce, sportu a postupného stárnutí organismu dochází k jejich opotřebování. (Ještě horší je, pokud je postihne nevyléčitelná nemoc typu artritida, nebo artróza.)

Z toho důvodu je potřeba, abychom na tuhle skutečnost mysleli trochu dopředu a včas jsme začali užívat kvalitní kloubní výživu. Zapomeňte ale na to, že budete užívat přípravky, které jsou primárně určeny zvířatům. (Kromě jiného trávení musíte důkladně přepočítat velikost dávky pro člověka.)

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Geloren pro lidi nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Geloren na Prozdravi.cz

Co přesně můžete čekat od kloubní výživy Geloren pro lidi? Je stejně dobrá, jako ta pro zvířata, nebo jde o zbytečné vyhazování peněz z okna?

O výživě Geloren pro lidi

✅ Kloubní výživa Geloren pro lidi má kořeny v Česku. Její  primární cílovou skupinou jsou lidé, kteří mají aktivní životní styl, nebo mají vyšší věk, během kterého chtějí zůstat co nejdéle aktivní.  V případě, že budete tento typ výrobku hledat na pultech obchodů, primárně se zaměřte na název Geloren Active.

💡  TIP na produkt – Geloren pro lidi geloren pro lidi

💊  Kloubní výživa pro lidi

✅ Vysoký obsah vyživujících látek
✅ S příchutí červeného pomeranče
✅ Pro normální funkci kloubů, kostí a chrupavek

 

Složení Geloren Active

✅ Geloren Active v sobě obsahuje několik složek, které najdeme i v jiných doplňcích stravy na podporu normálního stavu pohybového aparátu.

Jmenovat bychom mohli:

 • Kyselinu hyaluronovou
 • Chondroitin
 • Kolagen
 • Vitamín C
 • Želatinu

Kompletní složení

Aktivní látky V denní dávce
Želatina 1400 mg
Hydrolyzovaný kolagen 550 mg
Chondroitin sulfát vepřového původu 280 mg
Vitamín C 80 mg (100 % referenční hodnoty příjmu
Kyselina hyaluronová 60 mg

Co se týče užívání, to uživatelé vnímají jako pohodlné, protože ve srovnání s některými jinými přípravky na klouby má ✅ Geloren Active podobu želatinových tobolek. Trochu problém ale může být v tom, že ho to zároveň předurčuje k tomu, abyste ho užívali několikrát za den. (Konkrétně byste měli užívat 3 želé tablety denně, a to minimálně po dobu 12 týdnů.)

Cena

Když vezmeme v úvahu, že v jednom balení za cca 400-500 korun získáte 90 tablet, jasně z toho plyne, že při třech kapslích denně vám jedno balení vyjde jen na 30 dní. Při doporučeném užívání po dobu 12 týdnů tedy zaplatíte cca 1200-1500 korun, což je cena, za kterou koupíte i kloubní výživu s doporučeným dávkováním jedenkrát za den. (A jsme si teď skoro jistí, že víte úplně přesně, o kterém přípravku na klouby, který byl dříve také jenom pro zvířata, mluvíme.) Je tedy otázka, jestli se vám tento postup vyplatí.

Zkušenosti zákazníků

Nyní se podíváme na to, co na užívání ✅ Geloren Active říkají lidé, kteří se mu rozhodli dát šanci. Byl to podle nich hit, nebo úplný propadák?

Uživatelé, kteří byli s Gelorenem spokojeni, o něm říkají, že:

Výhody
 • Se snadno dávkuje
 • Má příjemnou chuť
 • Vnímají menší bolest kloubů
 • Má přípravek praktické balení a tobolky se k sobě nelepí
 • Zaznamenali zlepšení nehtů, vlasů a pokožky

Ti nespokojení říkají, že:

Nevýhody
 • Se jim zdá Geloren Active trochu moc sladký
 • Při pravidelném užívání a četnosti konzumace tobolek nejde o levný výrobek
 • By ocenili vyšší obsah kolagenu

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

geloren ha

Zdroj: Zenysro.cz

geloren zkušenosti

Zdroj: Zbozi.cz

geloren diskuze

Zdroj: Ronnie.cz

geloren složení

Zdroj: eMimino.cz

geloren pro koně pro lidi

Zdroj: Pilulka.cz

Většina lidí se shodne na tom, že je užívání ✅ Geloren Active nezklamalo. Na druhou stranu, někteří měli výhrady k tomu, že při doporučeném dávkování a ceně za jedno balení není nákup Geloren Active tak výhodný, jak by se mohlo na první pohled zdát. (Což je přesně to, o čem jsme mluvili výše.)

Pokud vám ale tyto detaily nevadí a nechcete přípravek na klouby, který se musí rozpouštět ve vodě, pravděpodobně s ním budete spokojení.

Jaké jsou alternativy kloubní výživy Geloren?

Na poli kloubní výživy najdeme vícero výrobců. Jsou mezi nimi značky, jako například Kloubin, Kloubus, Colafit nebo Animal Flex. Tyto výrobce, jejich účinky a zkušenosti zákazníků jsme recenzovali samostatně. Porovnejte si je s kloubní výživou Geloren.

 

 

Máte nějakou osobní zkušenost s užíváním Geloren Active pro lidi? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Kloubní výživa Geloren pro lidi – recenze
3.5 (70%) 4 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo