Colafit na klouby [recenze]

1

Pokud vás trápí bolest kloubů a hledáte způsob, jak mu předejít, můžete vyzkoušet doplněk stravy s názvem Colafit, který obsahuje čistý kolagen. Pokud nefandíte chemickým látkám a lékům, bude vám tento přípravek vyhovovat. Kolagen je pro tělo zcela přirozenou látkou a tvoří například až 40 % kolenní chrupavky. Doplněk stravy Colafit splňuje i podmínky certifikace kvality ABCert.

Společnost APOTEX

Výrobcem přípravku je společnost APOTEX ČR, která byla založena v roce 1992 a je dnes nejstarší evropskou pobočkou největší kanadské farmaceutické společnosti. V současné době nabízí více než 70 registrovaných generických přípravků a asi 160 typů balení a dávkování. Společnost se zaměřuje zejména na odvětví všeobecné medicíny, psychiatrie, revmatologie, kardiologie, neurologie, onkologie, oftalmologie či urologie. Od roku 2008 nabízí celou řadu prémiových doplňků stravy, zejména enzymatické přípravky, probiotika a výtažky z brusinek. K tomu nabízí i různé zdravotnické prostředky.

Co je vlastně kolagen

Kolagen je vláknitá a ve vodě nerozpustná bílkovina. Tvoří základ mnoha našich tkání, jako jsou chrupavky, šlachy, kosti, zuby, dásně, cévní stěny a oční rohovky. Kolagen obsahuje i základní aminokyseliny:

  • glycin
  • hydroxyprolin
  • hydroxylyzin

Existuje celkem 27 typů kolagenu, nejčastěji se vyskytuje kolagen typu I., tedy 90% kolagen. Ten je obsažen hlavně ve šlachách, pokožce, kostech a zubech. Kolagen typu II. je obsažený v chrupavkách. Kolagen typu V. tvoří stěny krevních cév. Kolagen typu III. je charakteristický pro embryonální vývoj. Hlavní zdroje kolagenu v potravinách tvoří potravinářská želatina ze zvířecího kolagenu a červené mořské řasy zastupují kolagen rostlinného původu. Colafit se sice nedostane přímo ke chrupavce, ale kolagen se k ní přenese prostřednictvím buněk imunitního systému ve střevech.

Jak je to s chrupavkami

Chrupavky se během našeho života opotřebovávají. Množství kolagenu je neměnné. Chrupavky ztrácejí svou kvalitu již od věku 25 let, a proto je třeba kolagen pravidelně tělu dodávat. Pokud sportujeme, těžce fyzicky pracujeme a namáháme kolena a další klouby při práci, dochází k vyššímu opotřebení kloubů a chrupavek mnohem dříve. Náš organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti takovým způsobem, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Abychom vrátili chrupavkám jejich původní odolnost, můžeme vsadit na užívání doplňku stravy Colafit.

Proč zvolit Colafit

I když se snažíme do těla dostávat kolagen prostřednictvím potravin, kolagen, který přijmeme v mase či oblíbených gumových medvídcích je v neupravené formě a obsahuje 90 % vody. Kolagen v doplňku stravy Colafit je proto této vody zbaven pomocí lyofilizace neboli takzvaným vymrazováním a má houbovitou konzistenci. Jde o nejšetrnější způsob konzervace, který se používá i pro úpravu stravy pro kosmonauty, horolezce a další vrcholové sportovce.

Nepřehlédněte:  ForFemina na odvodnění [recenze] - diskuze, složení a účinky

Co je vlastně Colafit

Doplněk stravy Colafit je 99,9% čistý lyofilizovaný kolagen bez přidaných barviv a přídatných látek. Je vhodný hlavně pro mladé lidi v období růstu a dospívání, dále pro osoby nadměrně zatěžující pohybový aparát, jako jsou aktivní sportovci a těžce fyzicky pracující, pro seniory, ale dokonce i pro těhotné a kojící ženy i pro děti od 2 let. Colafit umí vrátit chrupavky do formy bez chirurgických zákroků a následných rehabilitací, nebo při těchto zákrocích a procedurách velkou měrou přispět k regeneraci a hojení. K tomu vám pak postačí spolknout 1 kostičku Colafitu každý den.

Účinky Colafitu

  • ochrání a posílí klouby
  • doplní optimální množství kolagenu do chrupavek
  • protizánětlivě působí v postižených kloubech
  • výrazně pomáhá při nedostatku kolagenu při artróze
  • udržuje zdravou pokožku, vlasy, zuby a i jejich dásně
  • je přirozenou součástí lidské výživy

Výhody Colafitu

Speciální úprava potravin dává produktu mnoho významných předností. Přípravek má velmi nízkou váhu, je lehce stravitelný, zcela bez chemikálií a konzervačních látek, velmi snadno se polyká a nemá žádnou nepříjemnou pachuť. Lyofilizovaný kolagen umí doplnit vodu z vlastních zdrojů z trávicího systému. Z jedné kostky o váze 8 mg čistého krystalického bovinního lyofilizovaného kolagenu typu I vytvoří v těle 800 mg vysoce čistého, kolagenového gelu.

Jak se Colafit užívá

Dávkování tohoto přípravku je velmi snadné. Užívá se 1 kostička denně ráno nalačno, tedy minimálně 10 minut před jídlem. Pro děti je určena dávka 1/2 kostičky za den. Colafit se snadno polyká i bez zapíjení, ale můžete jej zapít vodou. Pro dosažení požadovaného efektu se užívá přípravek Colafit po dobu 2 až 3 měsíců 2x do roka. V případě potřeby se však může užívat i nepřetržitě.

Jak poznat, že potřebujeme Colafit

Kromě bolestí svalů a kloubů se nedostatek kolagenu projeví také zhoršením stavu pokožky, vypadáváním vlasů, lámavostí a třepením nehtů, stárnutím kůže, zhoršenou kvalitou pokožky, loupáním v kloubech nebo bolestmi zad a dalších částí těla. Colafit je přírodní a čistý kolagen, který dokáže pomoci kloubům už při prvních příznacích jejich opotřebení.

Druhy colafitu

Colafit se prodává v balení 30, 120 a 150 kostiček. K dostání je i Colafit Junior, Colafit s vitamínem C a Colafit Slim s glukomannanem. Colafit Junior je k dispozici v balení 60 kostiček, obsahuje čistý krystalický kolagen a extrakt růže šípkové. Colafit s vitamínem C obsahuje 60 kostiček kolagenu typu I. a 60 tablet vitamínu C. Colafit Slim s glukomannanem obsahuje 120 tobolek kolagenu typu I., glukomannan, vitamin C, chitosan, vápník, chrom a polysacharid glukomannan, který svými vlastnostmi navíc přispívá ke snížení hmotnosti.

Colafit recenze a zkušenosti

Podle recenzí tento přípravek opravdu funguje a mnoho lidí pociťuje zmírnění bolestí šlach, svalů a kloubů. Navíc je tento produkt za příznivou cenu. Jako pravidelný uživatel navíc můžete získat i slevy.

Jak jste s přípravkem Colafit spokojeni vy?

Colafit na klouby [recenze]
3 (59.09%) 22 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo