Good Night Drink pro sladké sny [recenze]

1

Máte problém s usínáním? Tak vás můžeme ubezpečit, že v tom nejste sami. Pokud se nechcete dopovat prášky na spaní, na kterých si můžete vypěstovat dokonce i závislost, můžete vyzkoušet Good Night Drink. Zajistí vám sladké sny?

good night drink recenze

Nespavost je velký problém, se kterým se potýká velká část společnosti. U někoho za to může jeho přirozené nastavení sovy. Nespavost se pojí i se stresem a s procesem stárnutí.

Pokud ale nemůžete zabrat několikrát v týdnu, může to být na škodu. Ráno po probdělé noci je totiž člověk nevrlý, unavený a bohužel i mnohem méně pozorný. Jak totiž víme, nepozornost je viníkem autonehod, úrazů a dalších nepříjemností, které bychom chtěli z našeho života v ideálním případě zcela vymazat.

💡  Dbejte na bezpečnost nákupu: Good Night Drink nebo jakýkoliv jiný nápoj nebo doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Good Night Drink

Může vám s běžnou nespavostí pomoci Good Night Drink?

Good Night Drink pro sladké sny recenze

Co je Good Night Drink?

✅ Good Night Drink je dle slov výrobce  přírodní drink pro lepší spánek. Mezi jeho další účinky má patřit i schopnost odbourávat stres a zklidnění mysli.  Good Night Drink neobsahuje alkohol, umělá barviva, příchutě, konzervační látky a umělá sladidla. Také se uvádí, že je tento nápoj vhodný i pro každodenní použití. Dle dostupných informací jde o nápoj, který má domovinu v Rakousku.

💡  TIP na produkt – Good Night Drink gndrink recenze

🌙  Přírodní drink pro lepší spánek

✅ Je vyroben z extraktů bylinek
✅ Pomůže vám rychle uvolnit tělo a zklidnit mysl
✅ Je určen pro každého, komu chybí klidný spánek

 

Složení Good Night Drink

Když jsme otevírali kartu s popisem složení, trochu jsme se děsili toho, co přijde. Místo toho jsme ale byli pozitivně překvapení, protože uvedených složek je jen naprosté minimum.

Mezi hlavní ingredience tohoto nápoje patří meduňka lékařská, o které se ví, že má zklidňující účinky. Ta je dále doplněná o chmel, který taktéž může u některých lidí navozovat spánek. 

Co se týče dodatečných přísad, v ✅ Good Night Drink najdeme ještě alpskou vodu, fruktózu, kyselinu citronovou, příchuť a citrát sodný. (Když nad tím teď přemýšlíme, nepsal náhodou výrobce ve své prezentaci, že příchutě nepoužívá? Na druhou stranu, složení vypadá dobře, takže mu to odpouštíme. Zvlášť, když sladidla jsou přírodního charakteru.)

Kompletní složení

Nutriční informace

Nutriční informace 100 ml
Energie (kJ / kcal) 84 / 20
Ttuky (g) x
– Z toho nasycené (g) x
Sacharidy (g) 5
– Z toho cukry (g) 5
Bílkoviny (g) x
Sůl (g) 0,02

Good Night Drink pro sladké sny recenze

Kdo může Good Night Drink pít?

✅ Good Night Drink může pít skoro každý. Hodí se například pro sportovce, kteří potřebují spánkem podpořit svou regeneraci. Dále jsou na pořadníku studenti, kteří mohou být ve stresu z náročné zkoušky. Pít ho mohou i cestující lidé, kteří mají problémy s hlukem, nebo časovými posuny. V neposlední řadě po tomto nápoji mohou sáhnout lidé, kteří nemohou spát ze stresu. 

Určitě není ale vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro malé děti a v neposlední řadě také pro lidi, kteří musí udržet z nějakého důvodu pozornost. (Takže si ho určitě nedávejte před prací, před řízením atd.)

Všichni uživatelé by ho měli vypít 30-45 minut před ulehnutím.

Kolik stojí a kde se dá koupit?

Good Night Drink je cenově hodně dostupný. Dá se sehnat na oficiálních stránkách výrobce, kde ho koupíte za 39,-. Není ale vyloučeno, že ho v budoucnu najdeme v sortimentu některých běžných obchodů.

Zkušenosti uživatelů

Jako již tradičně se podíváme na to, jak na Good Night Drink reagují lidé, kteří trpí nespavostí. Pomohl jim vyřešit jejich problém? Případně, všimli si nějakých negativních jevů/účinků?

Lidé, kteří Good Night Drink vyzkoušeli, o něm říkají, že:

Výhody
  • Je dobrý
  • Má příjemnou chuť
  • Funguje
  • Po jeho vypití cítí zklidnění
  • Je pozitivní, že je na přírodní bázi

Recenze ostatních zákazníků, které jsme našli na internetu

good night drink diskuze

Zdroj: Heureka.cz

good night drink hodnocení zkušenosti

Zdroj: Heureka.cz

✅ Good Night Drink není na trhu tak dlouho, aby se nám podařilo nasbírat větší počet uživatelských hodnocení. Drtivá většina zákazníků však byla s jeho používáním spokojená, takže to vypadá, že opravdu funguje a nejsou u něj zaznamenány žádné negativní účinky, které by mohly jeho konzumaci znepříjemňovat.

Jaké jsou alternativy produktu Good Night Drink?

Hledáte vhodný doplněk stravy pro lepší spánek a nemůžete se rozhodnou, který vybrat? Napsali jsme pro vás podrobné recenze o Dreamly, NEOSPAN forte nebo o doplňku stravy Melatonin Sníček FORTE.

 

 

Zkoušeli jste někdy Good Night Drink? Pokud ano, budeme rádi, když nám svou zkušenost s ním napíšete do komentářů pod článkem.

Good Night Drink pro sladké sny [recenze]
3 (60%) 2 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo