Lipoxal Extreme – recenze

0

Touha po zhubnutí je snad starší než lidstvo samo. Podpořit spalování tuku může úprava stravování, pravidelné cvičení, ale i některé stoprocentně přírodní preparáty. Jedním z takových je například Lipoxal.

Složení Lipoxalu

Ten je vlastně složen z guarany a extraktů zeleného čaje, má i příznivé antioxidační účinky, za které jsou odpovědné olivy a korejský ženšen.

Lipoxal Extreme Kromě toho obsahuje i některé vybrané extrakty z dalších přírodních látek, jež běžně vidíme v naší kuchyni – například kakaa (zde je účinnou látkou takzvaný theobromin) a zázvoru (zde je to výtažek zvaný gingerol).

Obliba Lipoxalu je poměrně vysoká, jde o jeden z nejprodávanějších preparátů v tuzemsku svého druhu.

Dávkuje se velmi jednoduše – dvakrát denně si vezmete dvě tabletky. Ideální by bylo, kdybyste si je vzali během jídla – nikoliv na lačno.


Pokud jste zrovna v požehnaném stavu (nebo kojíte malé dítě), na Lipoxal zatím zapomeňte, stejně tak by neměly tento preparát užívat malé děti. Pokud trpíte alergií na některou ze složek Lipoxalu, nebylo by rovněž rozumné to pokoušet.

Lipoxal je i velmi šetrný k žaludku a má dosti účinné složení. Výrobce doporučuje sportovní aktivitu, která samozřejmě vydatně podpoří proces hubnutí. Cvičení napomůže odplavení stresu a podpoří likvidaci tukové tkáně, která každého z nás obtěžuje třeba i několik dlouhých let. Teď však přišla ta pravá chvíle, abyste se s ním úspěšně poprali.

A co říkají na Lipoxal jeho samotní uživatelé? Pročtěte si s námi Lipoxal recenze a dozvíte se víc!

Anonymní

No já jsem měla 2 balení, bylo to nějak v akci tak jsem si to koupila a fakt to není k ničemu, jen vyhozený peníze, akorát jsem neměla tolik chuť na sladké, jinak to nemá účinek vůbec žádný, ale to jsou všechny tyhle zaručené doplňky stravy

Anonymní

Nepřehlédněte:  Vitamíny na růst vlasů – recenze: TOP 10 žebříček

Já jsem brala jen klasický lipoxal a měla jsem pocit, že se to nijak neprojevuje; na druhou stranu, dr. Staněk je výrobce Guarety, což je taky na hubnutí, tak by bylo asi divné, kdyby chválil konkurenci…

Lipoxal Extreme – recenze
3 (60%) 2 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo