Ostefit: Recenze na kloubní výživu – opravdu funguje?

0

Domníváte se, že by ve vaší každodenní rutině neměla chybět kloubní výživa, ale nevíte, jakou si máte vybrat? Vaši pozornost dost možná zaujal doplněk stravy Ostefit. Opravdu se ale jeho nákup vyplatí?

Pro někoho je Alavis na klouby moc drahý, proto se dívá i po dalších kloubních výživách, které by mu za přijatelnější cenu nabídly obdobně kvalitní složení. A tak možná stanete před volbou, že si koupíte Ostefit.

I když to na první pohled vypadá, že je s Ostefit vše v pořádku, podařilo se nám zjistit, že v roce 2021 bylo zjištěno, že v odebraném vzorku bylo v této výživě zaznamenáno menší množství kolagenu, než kolik bylo uvedeno na obalu výrobku. Sice se nám nepodařilo zjistit, zda byl tento nedostatek odstraněn, ale za tři roky se domníváme, že by k nápravě dojít jistě mohlo.

Co dalšího byste měli před nákupem této kloubní výživy vědět?

O kloubní výživě Ostefit

ostefit logo

Ostefit je česká kloubní výživa, která je vhodná pro sportovce, seniory i pro lidi po úrazech. Ve složení se nachází látky, se kterými se setkáme například i v kloubní výživě Colafit. Poněkud neobvykle v něm ale najdeme například i bromelain, L-leucin nebo vitamín E, což jsou složky, které se přidávají například do doplňků stravy na kůži, vlasy a pokožku, či do doplňků stravy na udržování normální tělesné hmotnosti.

Kolik stojí a jak se užívá?

Ostefit lze koupit jak po jednom balení, tak ve výhodnějším balíčku. V balení na měsíc je dohromady 30 sáčků a vyjde na 699,-. Balení na dva měsíce vychází na 1 398,- a kupující dosáhne na dopravu zdarma. Nejoblíbenější variantou je pak verze 3+1 zdarma, kdy při nákupu tří balení dostanete jedno navíc. A to za cenu 2 097,-. Doprava je u této varianty pro zákazníky opět zdarma.

Podle očekávání se obsah sáčku jednou denně rozmíchá ve sklenici s vodou. V tomto ohledu musíme dát Ostefit kladný bod za to, že tento způsob užívání bude přátelský i pro ty, kteří mají problém s polykáním kapslí.

Zkušenosti zákazníků

ostefit zkušenosti

Je Ostefit lepší, než třeba Zlatý muflon, o kterém jsme tu už také měli článek? Když se podíváme na srovnávač Zboží, vidíme, že na základě jedné recenze má tento výrobek 5 hvězdiček z 5. Registrovaný uživatel nám ale ke své zkušenosti nic neřekl, takže tuto recenzi nemůžeme vnímat jako plnohodnotnou.

To ale vůbec nevadí, protože zkušenosti s Ostefit mají také lidé na portále Firmy.cz, kde najdeme dvě slovní hodnocení s větší výpovědní hodnotou.

Jeden z recenzentů uvádí, že po zahájení užívání této kloubní výživy vnímá znatelnou úlevu od bolesti. Druhá recenze opět nemá velkou výpovědní hodnotu, protože byla napsána krátce po zahájení užívání, kdy se ještě nestačil projevit žádný účinek.

Na základě výše uvedených informací můžeme říct, že i když kloubní výživa Ostefit může někomu vyhovovat, vzhledem k detekovaným problémům se složením v minulosti bychom si spíš vybrali doplněk stravy na klouby, který může nejen vycházet cenově výhodněji, ale také u něj takové problémy zaznamenány nebyly.

Jaké zkušenosti máte s kloubní výživou Ostefit vy?

VAŠE HODNOCENÍ
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo